FESTIVALUL DE BOILES- TANCABESTI 3 OCTOMBRIE

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Bineinteles ca te-am remarcat , imi pare rau ca nu ne-am cunoscut !
Daca ai fi trecut pe la mine.....

PS Lucrezi cumva ptr Dorin, ca asa se zvonea pe balta ?
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa »

mariancarp scrie:Doua standuri in stanga ta unde era un cort ramolit galben si o masina galbena dacia evident.
TOATA STIMA pentru pescuitul EXTREM !
Sincer, eu cred ca nu rezistam in conditiile date...
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

mariancarp
Mesaje: 51
Membru din: Joi Aug 25, 2005 14:29

Mesaj de mariancarp »

Da lucrez pt dorin, eu am aflat ca merg la concurs marti pe la ora 12,30 asa ca nici macar nu am avut echipamentul necesar(6 lansete,,nada,etc.9

Cristi_Mosharu
Mesaje: 248
Membru din: Lun Feb 13, 2006 13:54
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

.

Mesaj de Cristi_Mosharu »

Sincere felicitari tuturor concurentiilor!
Superbe poze :wink:

Avatar utilizator
Lukyan
pescar de competitie
Mesaje: 1106
Membru din: Sâm Feb 12, 2005 14:49
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Lukyan »

pentru ca apele s-au linistit revin cu informatiile extra pe care cei din concurs le-au aflat intr-un fel sau altul , dar e bine sa le afle si cei de acasa :

(clasamentul pentru fazele concursului stabiliti-le dv :

- ALEXE RAZVAN - CRISTI IONESCU , se pare ca avand de ales intre P4 si Rapa de vis a vis , au aflat acest lucru mai tarziu , chiar au solicitat sa se mute acolo (dupa 1-2 zile de concurs !!!! ) ..... dlor nu prea au pescuit la Tancabesti , si au hotarat dupa o zi si ceva de concurs sa nadeasca de pe rapa catre P4 , au luat cartonas galben de la Vlad ....


- subsemnatul , marti pe la orele 19 , vine in vizita la noi la stand Eugen - Prologic , discutam , trimitem un e-mail ... cand il vad ca se uita chioras la lansetele mele ... credeam ca nu ii plac culorile betelor sau ale gutei......
- Bei , zice Eugen cu zambetul sau jovial , te stiam dotat frate cu de toate ... nu ai luat si tu mai multe lansete la tine ?!.... pai mai am fro 8 in masina ii raspund io ... da ce te doare frate ? :lol: ... pai bei , nu ai facut tu regulamentul de concurs sau nu l-ai citit macar ? .... Nu tata ... timp putin ... cine dreac mai sta sa citeasca regulamentul .... treaba multa .... , pai... si Eugen se pune pe un ras de tunse malul de stuf , bei tata, toata lumea da la 6 lansete si tu numai la 4 ? ... :lol: .... ma gandesc io un pic .... dau sa gasesc o explicatie savanta cum ca e un Festival , un concurs major , o ... ce mai ... rad si io si mai scot niste bete si intru in legalitate cu 6 bete pe la orele 23 ....


- NICK MANOIU - ANDI ARIF, daca nu ma insel ..... au avut una bucata captura fugita cu tot cu sac din priponeala in apa .... :wink: , cate sacrificii cere pescuitul ... ii las pe dlor daca au timp sa va spuna povestea ....

- cortul galben, dacia galbena , bambinele galbene ... este adevarat totul !!

- suporterii de gen feminin, au lipsit cu desavarsire de pe lac .... 8)

- nu s-a baut mai deloc in acest concurs :wink: lumea a fost mai linistita ca niciodata .....

- bilele lui Zvonco imprumutate prin concurs au creeat curente de opinie ... cine stie mai multe sa spuna :oops:

Lista e deschisa ... trebuie sa plec urgent..

Avatar utilizator
Lukyan
pescar de competitie
Mesaje: 1106
Membru din: Sâm Feb 12, 2005 14:49
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Lukyan »

PS ... au fost fro 6 cartonase galbene ....

s-a facut rau Vlad :lol:

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Sfarsitul concursului il puteti vedea vineri 20 octombrie 2006 la emisiunea INFOPESCAR de la OTV la ora 16.30.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”