Hobaia - sfarsit de saptamina

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

bodyghost
Mesaje: 61
Membru din: Vin Ian 28, 2005 17:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

hobaia

Mesaj de bodyghost »

Duminica dimineata m-am intors pe Hobaia sa continui partida de pescuit ma simtzeam mai bine in timpul noptii vio luase si el unul de 12.100, a venit si leo si maty si s-au asezat pe b7.Bilant aproximativ 800 de kg pe trei standuri mitzanu-nea marcel, marian-boby, eu - vio.Peste 10 Kg doar trei bucatzi, Nea Marcel 12.600, Vio 12,100, Marian 17,600.

PS scuze pt 18.140 dar era cu tot cu saltea real doar 17.600
Radu Badica

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Radule trimite-ti pozele daca vreti sa le pun . Pune-le pe mailul valpangica@crapmania.ro .

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Astea sunt pozele primite de la colegii lui Radu Badica . Imi cer scuze dar in afara de Marcel nu am avut privilegiul sa cunosc si ceilalti membrii ai echipei , deci explicatiile le vor da ei .

Imagine

Imagine


Imagine


Imagine

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Cand am vazut atatea poze cu crapi m-a luat frica rau ! Zau !
Poate chiar ma retrag din echipa si ma apuc de alt sport. Poate de curling, ca altii !

@val

Ce zici bre, tie nu tie frica ? :lol:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Mie de Darts mi-e dor si cred ca ma sucesc la sportul asta . E ala cu sagetzele la o tinta din dop de pluta de la sticlele de vin :lol: :lol: :lol:

bodyghost
Mesaje: 61
Membru din: Vin Ian 28, 2005 17:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

raspuns

Mesaj de bodyghost »

Era o informatie care poate ajuta orice echipa participanta nu era o lauda si pozele le-am postat ca sa se vada potentialul lacului Hobaia. Daca pe Vladutz il supara alta problema legata de membrii echipei BIG FISH este problema lui personala.Apropo felicitari pentru toate echipele romanesti care ne-au reprezentat in USA la cel mai tare concurs mondial.BRAVO BAIETZI!!!
Radu Badica

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Hai mai Radule ca mai si ridem , ce dracu ! Bineinteles ca am postat toti , nu numai voi , pentru a gasi citeva repere si schimbari fata de anul trecut . Cred ca lui Vladut i-a placut cum suna cuvintul ..........curling :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

Administrator scrie:@Radu

Se poate mestere? Tocmai tu sa ne inoportunezi ? Te asteptam cu drag !

@Maestru

Cred ca te-ai apucat de vindut butelii ca ti-ai schimbat mesajul public :lol: :lol: Am mai auzit-o pe asta - la Borcea - si a luat Dinamo bataie de la niste desculti :lol: :lol:
am plecat si n-am apucat sa-ti raspund la asta!

asa este, dinamo a luat bataie de la niste desculti, DAR DUPA CE A CASTIGAT CAMPIONATUL!!!
asa ca vorbele MAESTRULUI ar putea atrage dupa sine, in cel mai rau caz, o infrangere la CM in fata Albaniei, sa spunem... :D :D :D

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Andrei

Din pacate nu tu trebuia sa raspunzi .
MAESTRUL a jucat anul trecut la alta echipa si s-au scapat cu greu de la retrogradare .
Simpatiza cu echipa devenita campioana , dar niciodata nu au jucat impreuna la un turneu final ( pina la data celor postate ) . Anul asta a fost ales din pozitia 1 la draftul din iarna , pe postul de volante si brusc a capatat incredere in jocul lui :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mai subtire Maestre . Te iubesc - dar imi place sa te oftic ! Se pare ca si tu pe mine . :lol: :lol: :lol: :lol:
Sa nu uitam ce a facut Grecia la ultimul campionat european . Si astia sunt vecini cu Albania , pe care fie vorba intre noi nu cred ca o mai batem la fotbal . :lol:

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

@radu badica

Ce bun la suflet esti tu mai Radule si ajuti echipele adverse ! :lol: Meriti premiul Fair-Play !
Cat despre balta Hobaia ,nu cred ca este nevoie de reclama !
Nu stiu ce vrei sa zici de membrii echipei tale, dar daca vrei sa bagi zinzanie, vezi ca nu halesc ! :wink: Si nu uita ca cel putin 3 membri ai echipei tale imi sunt prieteni........
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”