Lista concurenti Cupa Clubul Pescarilor ed. a II-a

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

@ Vladut

nici nu vreau sa-ti raspund...iti spun doar ca Mircea n-are nimic cu nimeni, in rest trage tu concluziile, dar vezi sa fie obiective :lol:

@ Bogdan Adrian

vin-o totusi macar la un concurs, sa ne cunoastem si noi ca si mie-mi "place" la nebunie cum scri
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
Jujak
Mesaje: 219
Membru din: Joi Feb 02, 2006 13:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Jujak »

Vladut Mateianu scrie:@mircea rabaea
La fel ca si prietenul Decebal, observ cu stupoare ca intervi in orice discutie auxiliara pescuitului, pe cand la chestiile tehnice nu prea iti dai silinta.
Si pentru ca vorbeai de teoria excluderii, afla ca daca continui pe tonul asta pe site-ul oficial al APCR-ului , vei putea studia mult mai amanuntit aceasta problema. Si abtine-te sa mai judeci TU membrii APCR. :twisted:
@Vladut esti RAU :!: Mircea e un baiat de nota 21.P.S. La fel te stiam si pe tine :wink:
CLUBUL PESCARILOR

mircea_rabaea
Mesaje: 37
Membru din: Vin Iul 07, 2006 16:27
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mircea_rabaea »

Vladut Mateianu scrie:@mircea rabaea
Si pentru ca vorbeai de teoria excluderii, afla ca daca continui pe tonul asta pe site-ul oficial al APCR-ului , vei putea studia mult mai amanuntit aceasta problema. Si abtine-te sa mai judeci TU membrii APCR. :twisted:
Vladut ,
am folosit intentionat o formulare cu variabile (X,Y,Z si W ) tocmai pentru a nu se simti nimeni lezat de postare . Iti spun sincer ca ar fi fost aceeasi postare indiferent de apartenenta la o asociatie/club sau alta/altul , a autorului (Bogdan Adrian) .
A fost un pamflet la adresa unui mod de exprimare nicidecum a APCR-ului .
Eu personal nu am nimic de impartit cu APCR-ul , Senzor-ul si/sau membrii lor .
Esti moderator si poti sa-mi dai avertisment sau sa ma excluzi de pe forum daca consideri ca v-am jignit cu ceva ( in cazul in care ajungi la aceasta concluzie primeste si scuzele mele ) .

In rest .......BEST REGARDS !
Mircea Rabaea
Clubul Pescarilor
www.clubul-pescarilor.ro

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”