LOTURI FINALE CAMPIONATUL NATIONAL 2007

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Avatar utilizator
Cezar Bibu
Mesaje: 553
Membru din: Lun Ian 10, 2005 10:34
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Mesaj de Cezar Bibu »

@vali,
Si eu :D :D Si zau ca nu eram noi restantieri cu anuntatul echipelor... :D

@"mecena" vladeanu,
nu fii convins, am vazut eu intr-un film asa ceva.. :D :D Si era teaca aia strimta ! :D :D

clubulpescarilor_decebal

Mesaj de clubulpescarilor_decebal »

capitanul echipei CLUBUL PESCARILOR este BOBEA IUSTINIAN din Sinaia

Avatar utilizator
Sharky
Mesaje: 435
Membru din: Dum Ian 09, 2005 11:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Sharky »

Ascut sabii ieftin dupa straveche tehnica japoneza. Plata in bile sau barter.
Dan Petre aka Sharky

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Mesaj de petre iulian »

andrei vladeanu scrie:
Cezar Bibu scrie:Sabiile au fost scoase !
bine ca le-ai scos (sabiile) ca oricum nu mai poti sa le bagi la loc. doua nu mai intra intr-o teaca! :D :D :D
poate anuntati si voi mai repede standurile pe care picati...ca vreau sa va fac o vizita ..

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

Pai sa inceapa intii concursul. :lol:
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

Mihai Stanescu
Tite George
Voicu Florin
Cornel Serbu
Razvan Negreanu
Andrei Vladeanu
Marian Oprea
Cezar Bibu

Acestia sunt capitanii echipelor participante la CN 2007.
Acestia au participat la adunarea capitanilor si au aprobat aplicarea regulamentului CIPS.

Ii rog pe aceasta cale sa-si instruiasca loturile cu privire la regulament.
Pe durata desfasurarii concursului toate problemele le voi discuta numai cu capitanii de echipa.

Va doresc fire intinse la toti si cei mai buni sa cistige.
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

Floreatza
Mesaje: 149
Membru din: Lun Iul 03, 2006 13:46
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Floreatza »

Imi cer scuze dar la mine in echipa CAPITAN nu mai sunt eu si i-am dat aceasta sarcina lui MITZANU.Daca are cineva ceva de comentat sa ma sune

tite
Mesaje: 102
Membru din: Joi Noi 02, 2006 10:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de tite »

D-le presedinte, pot schimba capitanul maine dimineata sau ramane cum am stabilit????

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

trebuie sa fac o precizare importanta pentru unele persoane, care asociaza notiunea de capitan cu Mirel Radoi sau gradul persoanei care l-a arestat ultima data.

diferenta dintre capitan si rezerva este ca primul intra in stand si vorbeste cu cei doi pescari, iar rezerva o face de la marginea standului. tinand cont de faptul ca in ambele cazuri discutam numai de sfaturi verbale, cat de important este daca acestea vin de la banda standului sau din interiorul celor 8x8 metri?!? o tampenie...

in alta ordine de idei, este important ca functia de capitan sa o poarte in fiecare echipa o persoana cu spirit de raspundere, pt ca organizatorul - pres. Rosioru - a anuntat ca, pe parcursul competitie, discuta numai cu capitanii problemele care apar.

si ca sa dau si un exemplu, sa ne imaginam ca in ziua a 2 a de concurs Rosioru ii comunica lui Mitzanu o problema si ii cere un raspuns. Mitzanu, probabil, va raspunde:
- "Stai sa-l intreb pe Floreata, ca el plateste..."

nu e normal.
The One Team

Avatar utilizator
ZABELEA
Mesaje: 293
Membru din: Mar Ian 11, 2005 15:42

Mesaj de ZABELEA »

Sa iti raspund eu daca tot mai dat exemplu.La noi in echipa hotararile se iau de catre toti membrii echipei si nu numai de Floreata , chiar daca el da banii.
Deci , nea Cornel poate sa vina la mine si sa imi spuna despre ce problema este vorba si iti promit ca in 15 min are un raspuns dupa ce ma consult cu toata echipa.(acelasi lucru s-ar fi intamplat si daca Floreata era capitan).Si mi se mai pare normal ca din moment ce nu intru titular sa am titulatura de capitan pt a putea intra in standurile noastre, chiar daca dau doar sfaturi.Poate stau sub umbrela sa nu ma bata soarele in cap sau poate ma bag in cort sa dorm ca mie imi place mult somnul sau poate ma mananc impreuna cu una din echipele noastre.NU cred ca este vreo problema.Toate astea pt ca eu o sa stau tot timpul pe balta.
MIHAI PRIPON - CARP UNITED TEAM.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”