LOTURI FINALE CAMPIONATUL NATIONAL 2007

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Avatar utilizator
ZABELEA
Mesaje: 293
Membru din: Mar Ian 11, 2005 15:42

Mesaj de ZABELEA »

Si inca ceva.
Nu toate lucrurile sunt normale la selectiile astea.
MIHAI PRIPON - CARP UNITED TEAM.

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

Tocmai daia eu stau de vorba cu Floreata. Pt. ca el a fost la adunarea capitanilor si alaturi de ceilalti a hotarit ca toate lucrurile sunt normale.
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Cornel

dat fiind codul galben anuntat de guvern , obligatoriu pentru orice persoana juridica , la nivel de tara - te rog sa te gindesti la urmatoarele :

- la 34 grade incep sa moara pestii in balta
- la 36 grade daca nu te racoresti incepi sa vorbesti singur si poate crapi pe mal de garla

Fara gluma dar maine o sa deschid discutia asta - ca nu vreau sa ma trezesc ca nu ma pot racori in garla , sau ca imi mor crapii la mal - bagati in saci de aia mari si legati de un bat cu apa pina la piept , apa care fara sa am eu vreun amestec o avea si ea vreo 30 grade !
Nu e vina nimanui ca se anunta varf de canicula si ca se iau masuri exceptionale peste tot . Ar trebuii sa te gindesti si tu la chestia asta . Altfel mai bine nu prinzi ca nu are ce sa-ti moara ! :lol: :lol: :lol:

Poate indesim arbitrajul ca ore si cantarirea , poate dam voie echipelor sa se racoreasca cu apa pina la piept , poate punem regula aia cu pestii morti de la 2 bucati incolo - samd . Cind sunt vremuri exceptionale trebuie luate masuri exceptionale !
De exemplu sa ne asiguri apa minerala pe balta , sa ne iei tensiunea arteriala la 24 ore , glicemia la 48 ore si tensiunea oculara la inceput si sfarsit ! Grija cu astia mai purisani , asa ca tine - sa nu avem incidente , e pacat de calificarile astea ! :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

E un caz de forta majora.
Mine inainte de tragerea la sorti lamurim lucrurile.
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

Avatar utilizator
ZABELEA
Mesaje: 293
Membru din: Mar Ian 11, 2005 15:42

Mesaj de ZABELEA »

Nea Cornele pe mine nu ma deranjeaza ca vrei sa vorbesti cu Floreata.Pe mine ma intereseaza sa am voie sa intru in cele 3 standuri ale echipelor noastre,atat.
MIHAI PRIPON - CARP UNITED TEAM.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”