PROGRAM COMPETITIONAL LA CRAP 2021

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: PROGRAM COMPETITIONAL LA CRAP 2021

Mesaj de eugen dragnea »

Moso tu esti ?! :D

Mai baieti, stiu ca va stric combinatia de cash dar asta e...cand se impute treaba la alba-neagra trebuie sa ridici repede cutia si sa te muti la alti fraieri...asta daca-i mai gasesti ...
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

Mircea.Jakab
Mesaje: 41
Membru din: Lun Oct 07, 2013 18:54
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: PROGRAM COMPETITIONAL LA CRAP 2021

Mesaj de Mircea.Jakab »

impotenta isi spune cuvantul...

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: PROGRAM COMPETITIONAL LA CRAP 2021

Mesaj de eugen dragnea »

Impotenta poate fi rezolvata cu pastile albastre...sa iei podium de pe gherle ai nevoie de interventie divina...
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

Avatar utilizator
Simu Alexandru
Mesaje: 699
Membru din: Vin Oct 03, 2014 8:59
Puncte: 0
Localitate: Bragadiru

Re: PROGRAM COMPETITIONAL LA CRAP 2021

Mesaj de Simu Alexandru »

Eu iti propun sa faci o braila individual cu moso si mihai :))
Nu este atat de grav daca vorbesti singur...Mai nasol este daca vorbesti singur si afli noutati!!!
Imagine
CarpBait Fishing Club
Nume utilizator schimbat din SEPY31

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: PROGRAM COMPETITIONAL LA CRAP 2021

Mesaj de eugen dragnea »

Repet,
NU contest ca sunt pescari foarte buni, pot chiar sa spun ca sunt amandoi in top 100 pescari din Romania, din pacate nu m-am nimerit niciodata langa ei la un concurs ca sa pot "fura" din experienta lor...dar sunt aproape sigur ca ar fi prins cantitate cel putin dubla fata de mine, stai linistit ca imi vad lungul nasului, deaceea am si evitat sa particip la concursurile unde erau si ei inscrisi...uneori nu s-a putut asta pentru ca erau "undercover" ceea ce nu este chiar normal.
Singurul lucru semnalat de mine este ca trag locurile cele mai bune ale baltii dubios de fregvent in conditiile in care Chita 2 este o balta foarte dezechilibrata si jumatate dintre participanti sunt declarati clar doar cotizanti imediat dupa tragerea la sorti...
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

Gabi1947
Mesaje: 3
Membru din: Mie Iun 03, 2020 4:54

Re: PROGRAM COMPETITIONAL LA CRAP 2021

Mesaj de Gabi1947 »

Eugen sigur nu ai prieteni.si cred ca nici sex nu mai faci.esti prost și nu te baga nimeni in seama.nu vreau sa jicnesc

matei1971
Mesaje: 748
Membru din: Vin Iul 13, 2007 21:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: PROGRAM COMPETITIONAL LA CRAP 2021

Mesaj de matei1971 »

eugen dragnea scrie:Repet,
NU contest ca sunt pescari foarte buni, pot chiar sa spun ca sunt amandoi in top 100 pescari din Romania, din pacate nu m-am nimerit niciodata langa ei la un concurs ca sa pot "fura" din experienta lor...dar sunt aproape sigur ca ar fi prins cantitate cel putin dubla fata de mine, stai linistit ca imi vad lungul nasului, deaceea am si evitat sa particip la concursurile unde erau si ei inscrisi...uneori nu s-a putut asta pentru ca erau "undercover" ceea ce nu este chiar normal.
Singurul lucru semnalat de mine este ca trag locurile cele mai bune ale baltii dubios de fregvent in conditiile in care Chita 2 este o balta foarte dezechilibrata si jumatate dintre participanti sunt declarati clar doar cotizanti imediat dupa tragerea la sorti...
Vezi că iar au câștigat! De pe standul 22. Și asta e bun? Du-te și baga-ti unghiile in gat de ciudă.

Trimis de pe al meu HD1913 folosind Tapatalk

Când esti mort, nu stii asta - dar ii afecteaza pe ceilalti. La fel si când esti prost.

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: PROGRAM COMPETITIONAL LA CRAP 2021

Mesaj de eugen dragnea »

Gabi1947 scrie:
Dum Iun 27, 2021 17:56
Eugen sigur nu ai prieteni.si cred ca nici sex nu mai faci.esti prost și nu te baga nimeni in seama.nu vreau sa jicnesc
Sunt multe lucruri dar prost stiu sigur ca nu sunt...apropo analfabetule, cuvantul corect este "jignesc"...
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: PROGRAM COMPETITIONAL LA CRAP 2021

Mesaj de eugen dragnea »

matei1971 scrie:
Dum Iun 27, 2021 22:58
Vezi că iar au câștigat! De pe standul 22. Și asta e bun? Du-te și baga-ti unghiile in gat de ciudă.

Trimis de pe al meu HD1913 folosind Tapatalk
Dar tu sti ca de data asta tragerea la sorti s-a facut cu bilele organizatorului la cererea expres a acestuia intr-o galetusa inchisa la culoare ?

Sti ca aproape jumatate dintre concurenti nu au reusit sa prinda numarul minim de pesti pentru a intra in clasament?

Sti ca standul 24 a prins 7 pesti tot concursul?

Sti ca "greii" care veneau frecvent la concursurile pe Chita erau la un alt concurs pe Cenusaru ?

...ca sa nu mai zic ca eu nu contest priceperea lor in pescuit !!!
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

Gabi1947
Mesaje: 3
Membru din: Mie Iun 03, 2020 4:54

Re: PROGRAM COMPETITIONAL LA CRAP 2021

Mesaj de Gabi1947 »

Să vezi ce ture de bazin o sa dai tu când o dai ochi cu mine

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”