Etapa 1 26 - 29 mai
Lista participanților:
1. Cormoranii - Ion Cătălin
2. Cosmin S. + George P
3.. Alin Stef + Răzvan Manitiu
4. Marius Alexandru
5. X - treme Baits
6. Natural Fishing-Marin Ionel+++
7. Next Fishing - Dragne Valentin + Georgescu Andrei
8. Alin Marincel
9. ☆ HOINARII BALTILOR ☆
10. TCM Fishing Team
Lista intentie:
1. Samir Tmg +
Etapa 2 30 iunie - 3 iulie
Lista participanților:
1. Gentlemen's Carp Club - Cernica Nicu Cristi + Maxineanu Aurel
2. Iulică +
3. Tudor Ciprian
4. MgCarp Sorin Popa + Mircea Gheran + Alex Răduță
5. C.A.A. Carp Team - Cristi + Andu + Alin
Lista intenție:
1. Pms + Dan Team
2. CARP LEGION-TAXI + PARTENERI
3. Beauty and The Beast
4. Corbeanca Construct
5. Ţiparu + Cristi Moga +Tomescu Dragos
6. Samir Tmg +
7. Dumitru Gabriel
Etapa 3 4 - 7 august
Lista participanților:
1. Enjoy Fishing 1
2. Nicu BRK
3. Cormoranii Team - Vlad Tiu +
4. Marius Melinte
5. ☆ HOINARII BALTILOR ☆
6. George Fan Courier
Lista intenție:
1. Pescar Din Pasiune
2. Samir Tmg +
Etapa 1 26 - 29 mai
Lista participanților:
1. Cormoranii - Ion Cătălin
2. Cosmin S. + George P
3.. Alin Stef + Răzvan Manitiu
4. Marius Alexandru
5. X - treme Baits
6. Natural Fishing-Marin Ionel+++
7. Next Fishing - Dragne Valentin + Georgescu Andrei
8. Alin Marincel
9. ☆ HOINARII BALTILOR ☆
10. TCM Fishing Team
Lista intentie:
1. Samir Tmg +
Etapa 2 30 iunie - 3 iulie
Lista participanților:
1. Gentlemen's Carp Club - Cernica Nicu Cristi + Maxineanu Aurel
2. Iulică +
3. Tudor Ciprian
4. MgCarp Sorin Popa + Mircea Gheran + Alex Răduță
5. C.A.A. Carp Team - Cristi + Andu + Alin
6. Beauty and The Beast
7. Corbeanca Construct
Lista intenție:
1. Pms + Dan Team
2. CARP LEGION-TAXI + PARTENERI
3. Ţiparu + Cristi Moga +Tomescu Dragos
4. Samir Tmg +
5. Dumitru Gabriel
Etapa 3 4 - 7 august
Lista participanților:
1. Enjoy Fishing 1
2. Nicu BRK
3. Cormoranii Team - Vlad Tiu +
4. Marius Melinte
5. ☆ HOINARII BALTILOR ☆
6. George Fan Courier
Lista intenție:
1. Pescar Din Pasiune
2. Samir Tmg +
Etapa 1 26 - 29 mai
Lista participanților:
1. Cormoranii - Ion Cătălin
2. Cosmin S. + George P
3.. Alin Stef + Răzvan Manitiu
4. Marius Alexandru
5. X - treme Baits
6. Natural Fishing-Marin Ionel+++
7. Next Fishing - Dragne Valentin + Georgescu Andrei
8. Alin Marincel
9. ☆ HOINARII BALTILOR ☆
10. TCM Fishing Team
Lista intentie:
1. Samir Tmg +
Etapa 2 30 iunie - 3 iulie
Lista participanților:
1. Gentlemen's Carp Club - Cernica Nicu Cristi + Maxineanu Aurel
2. Iulică +
3. Tudor Ciprian
4. MgCarp Sorin Popa + Mircea Gheran + Alex Răduță
5. C.A.A. Carp Team - Cristi + Andu + Alin
6. Beauty and The Beast
7. Corbeanca Construct
Lista intenție:
1. Pms + Dan Team
2. CARP LEGION-TAXI + PARTENERI
3. Ţiparu + Cristi Moga +Tomescu Dragos
4. Samir Tmg +
5. Dumitru Gabriel
6. Scorpionii Carp Team
Etapa 3 4 - 7 august
Lista participanților:
1. Enjoy Fishing 1
2. Nicu BRK
3. Cormoranii Team - Vlad Tiu +
4. Marius Melinte
5. ☆ HOINARII BALTILOR ☆
6. George Fan Courier
Lista intenție:
1. Pescar Din Pasiune
2. Samir Tmg +
Etapa 1 26 - 29 mai
Lista participanților:
1. Cormoranii - Ion Cătălin
2. Cosmin S. + George P - 1000
3.. Alin Stef + Răzvan Manitiu
4. X - treme Baits
5. Natural Fishing-Marin Ionel+++
6. Next Fishing - Dragne Valentin + Georgescu Andrei
7. Alin Marincel
8. ☆ HOINARII BALTILOR ☆
9. TCM Fishing Team - 500
10. Adi Alexa + parteneri
Lista intentie:
1. Samir Tmg +
2. AAA CrazyCarp
Etapa 2 30 iunie - 3 iulie
Lista participanților:
1. Gentlemen's Carp Club - Cernica Nicu Cristi + Maxineanu Aurel
2. Iulică +
3. Tudor Ciprian
4. MgCarp Sorin Popa + Mircea Gheran + Alex Răduță
5. C.A.A. Carp Team - Cristi + Andu + Alin
6. Beauty and The Beast
7. Corbeanca Construct
8. Gioelia - Carpbait - Bucataru + parteneri
Lista intenție:
1. Pms + Dan Team
2. CARP LEGION-TAXI + PARTENERI
3. Ţiparu + Cristi Moga +Tomescu Dragos
4. Samir Tmg +
5. Dumitru Gabriel
6. Scorpionii Carp Team
Etapa 3 4 - 7 august
Lista participanților:
1. Enjoy Fishing 1
2. Nicu BRK
3. Cormoranii Team - Vlad Tiu +
4. Marius Melinte
5. ☆ HOINARII BALTILOR ☆
6. Dumitru George + Daniel Costache + Ionita Alexandru + Tiberiu Gangea - integral
Lista intenție:
1. Pescar Din Pasiune
2. Samir Tmg +
Etapa 1 26 - 29 mai
Lista participanților:
1. Cormoranii - Ion Cătălin
2. Cosmin S. + George P - 1000
3.. Alin Stef + Răzvan Manitiu
4. X - treme Baits
5. Natural Fishing-Marin Ionel+++
6. Next Fishing - Dragne Valentin + Georgescu Andrei
7. Alin Marincel
8. ☆ HOINARII BALTILOR ☆
9. TCM Fishing Team - 500
10. Adi Alexa + parteneri
Lista intentie:
1. Samir Tmg +
2. AAA CrazyCarp
3. Scorpionii Carp Team
Etapa 2 30 iunie - 3 iulie
Lista participanților:
1. Gentlemen's Carp Club - Cernica Nicu Cristi + Maxineanu Aurel
2. Iulică +
3. Tudor Ciprian
4. MgCarp Sorin Popa + Mircea Gheran + Alex Răduță
5. C.A.A. Carp Team - Cristi + Andu + Alin
6. Beauty and The Beast
7. Corbeanca Construct
8. Gioelia - Carpbait - Bucataru + parteneri
Lista intenție:
1. Pms + Dan Team
2. CARP LEGION-TAXI + PARTENERI
3. Ţiparu + Cristi Moga +Tomescu Dragos
4. Samir Tmg +
5. Dumitru Gabriel
6. PTM - Ionut Matea +
7. GTP - Gabezu
Etapa 3 4 - 7 august
Lista participanților:
1. Enjoy Fishing 1
2. Nicu BRK
3. Cormoranii Team - Vlad Tiu +
4. Marius Melinte
5. ☆ HOINARII BALTILOR ☆
6. Dumitru George + Daniel Costache + Ionita Alexandru + Tiberiu Gangea - integral
Lista intenție:
1. Pescar Din Pasiune
2. Samir Tmg +
Etapa 1 26 - 29 mai
Lista participanților:
1. Cormoranii - Ion Cătălin
2. Cosmin S. + George P - 1000
3.. Alin Stef + Răzvan Manitiu
4. X - treme Baits
5. Natural Fishing-Marin Ionel+++
6. Next Fishing - Dragne Valentin + Georgescu Andrei
7. Alin Marincel
8. ☆ HOINARII BALTILOR ☆
9. TCM Fishing Team - 500
10. Adi Alexa + parteneri
11. Sorin Burlacu + Adrian Ciolacu + Vali
Lista intentie:
1. Samir Tmg +
2. AAA CrazyCarp
3. Scorpionii Carp Team
Etapa 2 30 iunie - 3 iulie
Lista participanților:
1. Gentlemen's Carp Club - Cernica Nicu Cristi + Maxineanu Aurel
2. Iulică +
3. Tudor Ciprian
4. MgCarp Sorin Popa + Mircea Gheran + Alex Răduță
5. C.A.A. Carp Team - Cristi + Andu + Alin
6. Beauty and The Beast
7. Corbeanca Construct
8. Gioelia - Carpbait - Bucataru + parteneri
Lista intenție:
1. Pms + Dan Team
2. CARP LEGION-TAXI + PARTENERI
3. Ţiparu + Cristi Moga +Tomescu Dragos
4. Samir Tmg +
5. Dumitru Gabriel
6. PTM - Ionut Matea +
7. GTP - Gabezu
Etapa 3 4 - 7 august
Lista participanților:
1. Enjoy Fishing 1
2. Nicu BRK
3. Cormoranii Team - Vlad Tiu +
4. Marius Melinte
5. ☆ HOINARII BALTILOR ☆
6. Dumitru George + Daniel Costache + Ionita Alexandru + Tiberiu Gangea - integral
Lista intenție:
1. Pescar Din Pasiune
2. Samir Tmg +
Etapa 1 26 - 29 mai
Lista participanților:
1. Cormoranii - Ion Cătălin
2. Cosmin S. + George P - 1000
3.. Alin Stef + Răzvan Manitiu
4. X - treme Baits
5. Natural Fishing-Marin Ionel+++
6. Next Fishing - Dragne Valentin + Georgescu Andrei
7. Alin Marincel
8. ☆ HOINARII BALTILOR ☆
9. TCM Fishing Team - 500
10. Adi Alexa + parteneri
11. Sorin Burlacu + Adrian Ciolacu + Vali
Lista intentie:
1. Samir Tmg +
2. AAA CrazyCarp
Etapa 2 30 iunie - 3 iulie
Lista participanților:
1. Gentlemen's Carp Club - Cernica Nicu Cristi + Maxineanu Aurel
2. Iulică +
3. Tudor Ciprian
4. MgCarp Sorin Popa + Mircea Gheran + Alex Răduță
5. C.A.A. Carp Team - Cristi + Andu + Alin
6. Beauty and The Beast
7. Corbeanca Construct
8. Gioelia - Carpbait - Bucataru + parteneri
Lista intenție:
1. Pms + Dan Team
2. CARP LEGION-TAXI + PARTENERI
3. Ţiparu + Cristi Moga +Tomescu Dragos
4. Samir Tmg +
5. Dumitru Gabriel
6. PTM - Ionut Matea +
7. GTP - Gabezu
8. Scorpionii Carp Team
Etapa 3 4 - 7 august
Lista participanților:
1. Enjoy Fishing 1
2. Nicu BRK
3. Cormoranii Team - Vlad Tiu +
4. Marius Melinte
5. ☆ HOINARII BALTILOR ☆
6. Dumitru George + Daniel Costache + Ionita Alexandru + Tiberiu Gangea - integral
Lista intenție:
1. Pescar Din Pasiune
2. Samir Tmg +
Etapa 2 30 iunie - 3 iulie
Lista participanților:
1. Gentlemen's Carp Club - Cernica Nicu Cristi + Maxineanu Aurel
2. Iulică +
3. Tudor Ciprian
4. MgCarp Sorin Popa + Mircea Gheran + Alex Răduță
5. C.A.A. Carp Team - Cristi + Andu + Alin
6. Beauty and The Beast
7. Corbeanca Construct
8. Gioelia - Carpbait - Bucataru + parteneri
Lista intenție:
1. Pms + Dan Team
2. CARP LEGION-TAXI + PARTENERI
3. Ţiparu + Cristi Moga +Tomescu Dragos
4. Samir Tmg +
5. Dumitru Gabriel
6. PTM - Ionut Matea +
7. GTP - Gabezu
8. Scorpionii Carp Team
Etapa 3 4 - 7 august
Lista participanților:
1. Enjoy Fishing 1
2. Nicu BRK
3. Cormoranii Team - Vlad Tiu +
4. Marius Melinte
5. ☆ HOINARII BALTILOR ☆
6. Dumitru George + Daniel Costache + Ionita Alexandru + Tiberiu Gangea - integral
Lista intenție:
1. Pescar Din Pasiune
2. Samir Tmg +
Etapa 2 30 iunie - 3 iulie
Lista participanților:
1. Gentlemen's Carp Club - Cernica Nicu Cristi + Maxineanu Aurel
2. Iulică +
3. Tudor Ciprian
4. MgCarp Sorin Popa + Mircea Gheran + Alex Răduță
5. C.A.A. Carp Team - Cristi + Andu + Alin
6. Beauty and The Beast
7. Corbeanca Construct
8. Gioelia - Carpbait - Bucataru + parteneri
Lista intenție:
1. Pms + Dan Team
2. CARP LEGION-TAXI + PARTENERI
3. Ţiparu + Cristi Moga +Tomescu Dragos
4. Samir Tmg +
5. Dumitru Gabriel
6. PTM - Ionut Matea +
7. GTP - Gabezu
8. Scorpionii Carp Team
Etapa 3 4 - 7 august
Lista participanților:
1. Enjoy Fishing 1
2. Nicu BRK
3. Cormoranii Team - Vlad Tiu +
4. Marius Melinte
5. ☆ HOINARII BALTILOR ☆
6. Dumitru George + Daniel Costache + Ionita Alexandru + Tiberiu Gangea - integral
Lista intenție:
1. Pescar Din Pasiune
2. Samir Tmg +
3. Stoian BigFish +