RUGAMINTE CATRE MEMBRII FORUMULUI

Moderator: Dan Mitranescu

Încuiat
Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: RUGAMINTE CATRE MEMBRII FORUMULUI

Mesaj de Dan Mitranescu »

DumiD scrie:domnilor de la enjoy, voi cu ce ati contribuit zilele astea, exceptand ridicola idee ca inscrierea userilor pe crapmania sa se faca in baza CI? culmea, in ziua cand administratorii crapmania se laudau ca au ajuns numarul 1 ca trafic! a, era sa uit, cu alta idee stralucita...sa posteze "doar cei in masura sa vorbeasca". io zic sa faceti o lista de useri agreata de voi care au voie sa posteze si noi restul ne retragem, e bine asa? daca Dan M zice ca asa trebuie procedat va dau cuvantul ca-i cer sa-mi stearga contul si citesc forumul fara sa ma mai loghez si sa comentez. de fapt i-o cer pulic acum, sa-mi stearga contul, daca el considera ca deranjez. happy???
Fac precizarea ca Dan M nu sunt eu , ci proprietaru site-ului.

Avatar utilizator
Dan Mateianu
Site Admin
Mesaje: 3211
Membru din: Mie Ian 16, 2008 9:52
Puncte: 300
Localitate: Bucuresti

Re: RUGAMINTE CATRE MEMBRII FORUMULUI

Mesaj de Dan Mateianu »

DumiD scrie:domnilor de la enjoy, voi cu ce ati contribuit zilele astea, exceptand ridicola idee ca inscrierea userilor pe crapmania sa se faca in baza CI? culmea, in ziua cand administratorii crapmania se laudau ca au ajuns numarul 1 ca trafic! a, era sa uit, cu alta idee stralucita...sa posteze "doar cei in masura sa vorbeasca". io zic sa faceti o lista de useri agreata de voi care au voie sa posteze si noi restul ne retragem, e bine asa? daca Dan M zice ca asa trebuie procedat va dau cuvantul ca-i cer sa-mi stearga contul si citesc forumul fara sa ma mai loghez si sa comentez. de fapt i-o cer pulic acum, sa-mi stearga contul, daca el considera ca deranjez. happy???
chiar nu inteleg care-i legatura cu mine, aici?

pescarusull
Mesaje: 593
Membru din: Joi Sep 10, 2015 1:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: RUGAMINTE CATRE MEMBRII FORUMULUI

Mesaj de pescarusull »

Romanraul tu incerci sa cenzurezi ce se spune pe forum.
Ai avut o propunere cineva te contrazice si deja o dai in atac la persoana.
Fara suparare dar aia cu inscrierea pe baza la CI e penala rau.
Fiecare e liber sa spuna ce gandeste atat timp cat se pastreaza un mesaj civilizat si nu se incalca alte reguli ale forumului respectiv.
In acest subforum numit "Dan Mitranescu" doar Dan Mitranescu are drept de moderare.
Nu Dan M, care este proprietarul site-uli nici alt moderator.
"Ma antrenez intens la capatul berii
Trag burta nu piept, mai am sapte serii"

pescarusull
Mesaje: 593
Membru din: Joi Sep 10, 2015 1:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: RUGAMINTE CATRE MEMBRII FORUMULUI

Mesaj de pescarusull »

Dan M scrie:
DumiD scrie:domnilor de la enjoy, voi cu ce ati contribuit zilele astea, exceptand ridicola idee ca inscrierea userilor pe crapmania sa se faca in baza CI? culmea, in ziua cand administratorii crapmania se laudau ca au ajuns numarul 1 ca trafic! a, era sa uit, cu alta idee stralucita...sa posteze "doar cei in masura sa vorbeasca". io zic sa faceti o lista de useri agreata de voi care au voie sa posteze si noi restul ne retragem, e bine asa? daca Dan M zice ca asa trebuie procedat va dau cuvantul ca-i cer sa-mi stearga contul si citesc forumul fara sa ma mai loghez si sa comentez. de fapt i-o cer pulic acum, sa-mi stearga contul, daca el considera ca deranjez. happy???
chiar nu inteleg care-i legatura cu mine, aici?
DumiD nu se refera numai la postarile din acest subforum.
"Ma antrenez intens la capatul berii
Trag burta nu piept, mai am sapte serii"

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: RUGAMINTE CATRE MEMBRII FORUMULUI

Mesaj de DumiD »

pai cine e cel mai in masura sa judece daca ai voie sa postezi chiar daca nu ai fost vazut de Raul pe balta? si cine are drepturi sa stearga un cont? sa stiu cui sa ma adresez

Avatar utilizator
Dan Mateianu
Site Admin
Mesaje: 3211
Membru din: Mie Ian 16, 2008 9:52
Puncte: 300
Localitate: Bucuresti

Re: RUGAMINTE CATRE MEMBRII FORUMULUI

Mesaj de Dan Mateianu »

Dan M scrie: chiar nu inteleg care-i legatura cu mine, aici?
DumiD scrie: pai cine e cel mai in masura sa judece daca ai voie sa postezi chiar daca nu ai fost vazut de Raul pe balta? si cine are drepturi sa stearga un cont? sa stiu cui sa ma adresez
ce legatura are ce-a zis X cu regulamentul Crapmania.ro? Daca scrie un user ceva inseamna ca asa se face? :shock:
Eu am dreptul sa sterg usere, insa e impotriva regulamentului. Userele nu se sterg. Puteti sa nu-l mai folositi in cazul in care nu va convine regulamentul.

adyprico
Mesaje: 68
Membru din: Vin Mai 02, 2014 11:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: RUGAMINTE CATRE MEMBRII FORUMULUI

Mesaj de adyprico »

Dan Mitranescu scrie:
14-le 330 fata de 390
CLASS 720 fata de 790
MTX200 600 fata de 650 ( ultimile 10 bucati )
Preturile la mtx8 si 9 scad si acelea? ; mai ales cu scaderea tva-ului teoretic preturile ar trebui sa fie mai mici .

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: RUGAMINTE CATRE MEMBRII FORUMULUI

Mesaj de Dan Mitranescu »

adyprico scrie:
Dan Mitranescu scrie:
14-le 330 fata de 390
CLASS 720 fata de 790
MTX200 600 fata de 650 ( ultimile 10 bucati )
Preturile la mtx8 si 9 scad si acelea? ; mai ales cu scaderea tva-ului teoretic preturile ar trebui sa fie mai mici .
Teoretic da, dar practic, asa cum a fost in fiecare primavara, pot sa creasca.
Produsele pe care le gestionez personal, adica cele care nu se gasesc in alte magazine, sunt sub alt regim si daca-mi vin pandaliile , pot sa le dau si degeaba. :D

Am deschis un topic cu schimbatul preturilor pe MTX si putem discuta acolo mai multe.
Aici sunt dezbateri mult mai importante si este pacat sa le intrerupem. :D

Avatar utilizator
pharaoh
pescar de competitie
Mesaje: 1174
Membru din: Mar Aug 03, 2010 16:12
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: RUGAMINTE CATRE MEMBRII FORUMULUI

Mesaj de pharaoh »

Dan Mitranescu scrie: si daca-mi vin pandaliile , pot sa le dau si degeaba. :D
Lao, unde esti tata, ca avem nevoie de tine. :lol:
Marius Sârbu

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: RUGAMINTE CATRE MEMBRII FORUMULUI

Mesaj de Dan Mitranescu »

pharaoh scrie:
Dan Mitranescu scrie: si daca-mi vin pandaliile , pot sa le dau si degeaba. :D
Lao, unde esti tata, ca avem nevoie de tine. :lol:
:lol: singura posibilitate in viata. :lol:

Sau nu... :( De parca vad ca dau cateva zile cu subsemnatul . ( :D )

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “DAN MITRANESCU”