Cenzura sau "alt ceva"

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2954
Membru din: Mie Iul 30, 2008 15:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Cenzura sau "alt ceva"

Mesaj de razvan u. »

MV2 e o balta de top. In momentul balizarii directiilor de pescuit se vor rezolva problemele.cu aglomeratia.
Mergi sau nu.... e alegerea fiecaruia
Discutia e alta aici. De ce s-a inchis topicul lui rsc?
C. S. PELICANUL

Avatar utilizator
RSC
Pescar de competitie
Mesaje: 868
Membru din: Dum Oct 16, 2011 10:40

Re: Cenzura sau "alt ceva"

Mesaj de RSC »

petcuvicto scrie:
Nu esti ceea ce vrei sa pari,pentru mine esti o "tata" de la tara ! Ai ajuns in Olanda,unde ajung si cersetorii si crezi ca esti"miezul din pescari "ca sa nu folosesc alta expresie !!!!!
Pai eu nu vreau sa par, chiar sunt cersetor in ue, cant in fata magazinelor din dramba, ce sa fac? :D , daca n-am facut Harvardul ca sa ajung si io concesionar de balta in buricul targului mondial Moara Vlasiei...sa am si eu o educatie mai acatarii, sa vorbesc si eu ca matale, cu "miez", cu "-uie", ca la vlasia..ehh, moara....acest leagan minunat de cultura si civilizatie...





ps: acest text este un pamflet
:D
"Keep it simple!"

Avatar utilizator
RSC
Pescar de competitie
Mesaje: 868
Membru din: Dum Oct 16, 2011 10:40

Re: Cenzura sau "alt ceva"

Mesaj de RSC »

Razvan Ulmeanu scrie:MV2 e o balta de top.
Indiscutabil, e o balta cu un stoc de crap extraordinar. Si el il distruge prin 60 de standuri
Razvan Ulmeanu scrie:In momentul balizarii directiilor de pescuit se vor rezolva problemele.cu aglomeratia.
Mergi sau nu.... e alegerea fiecaruia
Asta nu e pescuit la crap...
Razvan Ulmeanu scrie:Discutia e alta aici. De ce s-a inchis topicul lui rsc?
Oricare ar fii discutia Petcu se baga pentru in mintea lui crede ca isi face reclama. Pe topicul lui scrie de unu singur si nu ii place - aici e mai interesant si stie ca orice s-ar intampla oamenii lui curata murdaria dupa el.
"Keep it simple!"

Avatar utilizator
RSC
Pescar de competitie
Mesaje: 868
Membru din: Dum Oct 16, 2011 10:40

Re: Cenzura sau "alt ceva"

Mesaj de RSC »

petcuvicto scrie:
RSC scrie:Manipulare psihologică
Wikipedia

Manipularea psihologică este un tip de influență socială care urmărește schimbarea percepției sau comportamentului celorlalți cu ajutorul unor tactici ascunse, amăgitoare sau chiar abuzive.[1] Pentru că manipulatorul își urmărește doar propriile interese, deseori în detrimentul altora, aceste metode pot fi considerate exploatatoare, imorale și înșelătoare.

:wink:

"IARBA" din Olanda,isi spune cuvintul ! :lol:
Geniul din Vlasia a gasit "miezul"...problemei. :D
"Keep it simple!"

b1112foc
Mesaje: 114
Membru din: Lun Oct 01, 2012 14:03

Re: Cenzura sau "alt ceva"

Mesaj de b1112foc »

Domule Petcu eu am o singura sugestie pt Dumneavostra,va rog sa le scoateti din vocabular paznicilor expresia (n-am domne ce sa-i fac ca e de al casei)
in momentul in care un client de al Dumneavoastra reclama ceva,conduceti o afacere si stiti bine ca diferenta dintre un client care vine pe balta de 3 ori
pe luna,comparativ cu un client care vine pe balta de 10 ori pe luna,este una singura....ambii sunt CLIENTI si trebuiesc tratati cu acelasi respect!
Datoria mea ca si client aflat pe o proprietate privata este sa reclam proprietarului baltii sau paznicilor daca am o nemultumire,nu sa imi fac dreptate
singur!Dar cand paznicul imi raspunde in felul asta,nu imi ramane decat un singur lucru....sa pun un plumb de 120g si sa lansez direct intre ochii celui
care lanseaza peste mine de 10 ori,si nici macar nu are bunul simt sa ma bage in seama cand i-am atras atentia!Ca de,EL ESTE DE AL CASEI!
In rest tot respectul pt ''monstrii' gazduiti de balta Dumneavoastra!

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14761
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Cenzura sau "alt ceva"

Mesaj de gor965 »

claudiue scrie:Se pot sterge postarile off-topic de aici? :mrgreen: ( zambetul pt gor)
Multumesc,
Nici nu stiu de unde (cu ce) sa incep ! ...imi este si rusine ! :oops:
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Doru Voican
Mesaje: 138
Membru din: Sâm Ian 08, 2011 10:43
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Cenzura sau "alt ceva"

Mesaj de Doru Voican »

Am vrut sa postez si eu niste exemple cu balti de prin Europa, dar se pare ca topicul a disparut.
Se pare ca sunt unii care isi platesc reclama si cand nu mai au argumente incep sa se smiorcaie la conducere sa fie taiate posturi sau topicuri. Si eu am patit asa cand am postat pe topicul de lansete si a venit gurul lansetelor si a inceput cu para cand nu a mai avut argumente. Urat.
Nume utilizator schimbat din Doctorul in Doru Voican

Avatar utilizator
soare_33
Mesaje: 218
Membru din: Joi Sep 08, 2011 18:37
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Cenzura sau "alt ceva"

Mesaj de soare_33 »

b1112foc scrie:Domule Petcu eu am o singura sugestie pt Dumneavostra,va rog sa le scoateti din vocabular paznicilor expresia (n-am domne ce sa-i fac ca e de al casei)
in momentul in care un client de al Dumneavoastra reclama ceva,conduceti o afacere si stiti bine ca diferenta dintre un client care vine pe balta de 3 ori
pe luna,comparativ cu un client care vine pe balta de 10 ori pe luna,este una singura....ambii sunt CLIENTI si trebuiesc tratati cu acelasi respect!
Datoria mea ca si client aflat pe o proprietate privata este sa reclam proprietarului baltii sau paznicilor daca am o nemultumire,nu sa imi fac dreptate
singur!Dar cand paznicul imi raspunde in felul asta,nu imi ramane decat un singur lucru....sa pun un plumb de 120g si sa lansez direct intre ochii celui
care lanseaza peste mine de 10 ori,si nici macar nu are bunul simt sa ma bage in seama cand i-am atras atentia!Ca de,EL ESTE DE AL CASEI!
In rest tot respectul pt ''monstrii' gazduiti de balta Dumneavoastra!
Hmmmmmmmm in cazul in care nu stii mv 2 este o balta pe baza de rudenie, gen paznic(fin) gen ditamai patronul petcu(nas),si asa mai departe, deci care vocabular .........
Apropo toata lumea are cate ceva de impartit cu paznicii si cu victor petcu, hmmmmmm ciudat :roll:, in rest balta e k!
LogiCarp Team

max-carpfishing
Mesaje: 151
Membru din: Lun Dec 05, 2011 22:34
Puncte: 0
Localitate: Roma

Re: Cenzura sau "alt ceva"

Mesaj de max-carpfishing »

In loc de topic pe forum mai bine faceti o pagina pe facebook despre baltile din alte tari?? si ati rezolvat problema cu cenzura :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
RSC
Pescar de competitie
Mesaje: 868
Membru din: Dum Oct 16, 2011 10:40

Re: Cenzura sau "alt ceva"

Mesaj de RSC »

gor965 scrie:
claudiue scrie:Se pot sterge postarile off-topic de aici? :mrgreen: ( zambetul pt gor)
Multumesc,
Nici nu stiu de unde (cu ce) sa incep ! ...imi este si rusine ! :oops:
Asa-s "amantele"...mai rusinoase la-nceput... :lol:
"Keep it simple!"

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”