Discutii concurs MV2

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Dan Draguloiu
Mesaje: 658
Membru din: Lun Apr 29, 2013 17:53
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CUPA TOP 15 MV2 16-18 SEPTEMBRIE ed. III

Mesaj de Dan Draguloiu »

Dumitrache scrie:Ar trebuii sa nu permita regulamentul participarea a mai mult de 2 echipe din acelasi club,unde sunt mai mult de 2,castigatorii se stiu deja.
La ultimul concurs au fost 3 echipe GREEN LAKE şi a câştigat doar una, celelelte s-au clasat pe 4 respectiv locul 5, aşa că teoria ta nu funcționează în conditiile când toate 3 echipele erau una lângă alta pe pontoanele 4, 5, 6.
danezu
Nume utilizator schimbat din drdan

Adi Forest
Mesaje: 634
Membru din: Vin Noi 15, 2013 10:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CUPA TOP 15 MV2 16-18 SEPTEMBRIE ed. III

Mesaj de Adi Forest »

drdan scrie:
Dumitrache scrie:Ar trebuii sa nu permita regulamentul participarea a mai mult de 2 echipe din acelasi club, unde sunt mai mult de 2, castigatorii se stiu deja.
La ultimul concurs au fost 3 echipe GREEN LAKE şi a câştigat doar una, celelelte s-au clasat pe 4 respectiv locul 5, aşa că teoria ta nu funcționează în conditiile când toate 3 echipele erau una lângă alta pe pontoanele 4, 5, 6.
Da cate ai fi vrut sa castige Danezule ???:lol: :lol: :lol: ....toate trei...din cate imi aduc eu aminte intr-un concurs nu poate sa existe decat un castigator :roll: :roll: :roll:

PS: Nu pun nici un moment la indoiala corectitudinea concursului, era doar o remarca pentru Danezu :mrgreen:

Dan Draguloiu
Mesaje: 658
Membru din: Lun Apr 29, 2013 17:53
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CUPA TOP 15 MV2 16-18 SEPTEMBRIE ed. III

Mesaj de Dan Draguloiu »

Adi Forest scrie:
drdan scrie:
Dumitrache scrie:Ar trebuii sa nu permita regulamentul participarea a mai mult de 2 echipe din acelasi club, unde sunt mai mult de 2, castigatorii se stiu deja.
La ultimul concurs au fost 3 echipe GREEN LAKE şi a câştigat doar una, celelelte s-au clasat pe 4 respectiv locul 5, aşa că teoria ta nu funcționează în conditiile când toate 3 echipele erau una lângă alta pe pontoanele 4, 5, 6.
Da cate ai fi vrut sa castige Danezule ???:lol: :lol: :lol: ....toate trei...din cate imi aduc eu aminte intr-un concurs nu poate sa existe decat un castigator :roll: :roll: :roll:

PS: Nu pun nici un moment la indoiala corectitudinea concursului, era doar o remarca pentru Danezu :mrgreen:

Adevarat Senzorialule tată dar cum era sa vezi pe primele 3 locuri GREEN LAKE ......
Atunci Dumitrache ar fi avut dreptate.....dar stați băiatul are dreptate deoare Nicu Zetec e ca şi intrat în cadrul haitei şi atunci podiumul a fost în totalitate GREEN LAKE locul 1, 2 şi captura ......mea culpa.
danezu
Nume utilizator schimbat din drdan

Avatar utilizator
the mover
Mesaje: 677
Membru din: Mie Noi 10, 2010 16:19

Re: CUPA TOP 15 MV2 16-18 SEPTEMBRIE ed. III

Mesaj de the mover »

Nu are nici o leg câte echipe de la un club sunt,inafara de frustrați toată lumea avizată știe cum se bat echipele Gl între ele, mai ales când cad uni lângă alții.Astea cu numai 2 echipe din același club sunt răutăți, zici ca le plătește clubul concursul ,fiecare plătește din propriul buzunar .
Dan Stoica
CLUBUL GREEN LAKE
4Carphttp://www.crapmania.ro/forum/marele-bazar-f8/ ... 25664.html
Dacă vrei să ştii cine este un om, dă-i o funcţie de conducere.

Dumitrache
Mesaje: 378
Membru din: Lun Sep 12, 2011 11:12

Re: CUPA TOP 15 MV2 16-18 SEPTEMBRIE ed. III

Mesaj de Dumitrache »

Parerea mea,si in concursul acesta daca o sa fie mai mult de 2 echipe GL,deja se stiu castigatorii :D

Cristi Cristian
Mesaje: 27
Membru din: Joi Noi 13, 2014 16:30

Re: CUPA TOP 15 MV2 16-18 SEPTEMBRIE ed. III

Mesaj de Cristi Cristian »

O mare vrajeala pe locurile astea conteaza locul , vintu ,nada etc iar pe urma poti juca cu 8 echipe din acelasi club dar curat restu este cancan..........

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: CUPA TOP 15 MV2 16-18 SEPTEMBRIE ed. III

Mesaj de gor965 »

Dumitrache scrie:Parerea mea,si in concursul acesta daca o sa fie mai mult de 2 echipe GL,deja se stiu castigatorii :D
Cristi Cristian scrie:O mare vrajeala pe locurile astea conteaza locul , vintu ,nada etc iar pe urma poti juca cu 8 echipe din acelasi club dar curat restu este cancan..........
Problema voastra care e? Vreti sa participati si nu aveti loc ? Participati si nu aveti incredere ... concret domnilor, care-i problema voastra si de ce postati in topicul de inscrieri la un concurs privat ?
Aveti ceva de spus, deschideti topic la Discutii Generale si varsati-va acolo ofurile ! E greu ?
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

lii3000
Mesaje: 71
Membru din: Vin Dec 03, 2010 10:20

Re: CUPA TOP 15 MV2 16-18 SEPTEMBRIE ed. III

Mesaj de lii3000 »

Dumitrache scrie:Parerea mea,si in concursul acesta daca o sa fie mai mult de 2 echipe GL,deja se stiu castigatorii :D
Atat de buni sunt astia din GL? Tare.

Avatar utilizator
the mover
Mesaje: 677
Membru din: Mie Noi 10, 2010 16:19

Re: CUPA TOP 15 MV2 16-18 SEPTEMBRIE ed. III

Mesaj de the mover »

Dumitrache scrie:Parerea mea,si in concursul acesta daca o sa fie mai mult de 2 echipe GL,deja se stiu castigatorii :D

De fapt ,offul tau care este ca nu inteleg nimic :lol:
Dan Stoica
CLUBUL GREEN LAKE
4Carphttp://www.crapmania.ro/forum/marele-bazar-f8/ ... 25664.html
Dacă vrei să ştii cine este un om, dă-i o funcţie de conducere.

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: CUPA TOP 15 MV2 16-18 SEPTEMBRIE ed. III

Mesaj de petre iulian »

Inainte sa pun lista finala sa lamurim niste mici detalii:

-Organizatorul este 4Carp , o firma care investeste mult in reclama si promovare si care de 3 ani se lupta sa atraga noi clienti prin seriozitate/calitate etc ... si nu stiu cum poti gandii ca ne putem `bucura la un maruntis (asta este pentru 4Carp ) cat valoreaza premiile puse in joc .
- Clubul Green Lake este clubul cu cei mai multi membrii activi in competitii si putem alinia simultan cel putin 8-9 echipe . Nu pot sa interzic membrilor sa participe la concursurile la care doresc . Totul se face pe banii lor si este o lupta mare in interiorul clubului pe titlul de cel mai bun din club care este rasplatit de catre 4Carp cu 100 kg de boiliesuri + alte beneficii . Membru care are cele mai multe podiumuri in acest an este desemnat castigator la finalul anului . Pe langa asta am anuntat ca la anul participam la CN si selectia in lot se face in functie de numarul de participari in competitii pe anul asta + rezultate . La ultimul concurs , culmea ca au iesit discutii si a trebuit sa intervenim sa-i calmam chiar intre doua echipe Green Lake :lol: :lol: Mai aveau putin si se injurau ..... :lol: :lol: E lupta mare ... inteleg asta si asta am vrut sa creem ....lupta intre echipe :wink: Cand cad una langa alta e mai rau .... :lol:
- La ultimul concurs a castigat pontonul 4 cu o echipa Green Lake dar in stanga lor era martor o echipa WLC cu Dragos Sinca in compozitie si a vazut cred ca majoritatea pestilor prinsi pentru ca stateau langa standul lor la umbra si vedeau tot ce faceau . Daca era ceva dubios sunt sigur ca nu se inscria imediat la alt concurs organizat de 4Carp .

va rog sa mutati aceste discutii in alt topic :wink: ... am zis sa intervin putin sa lamurim inca odata unele chestii :wink:

-
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”