EMISIUNEA "MINCINOSII" INCEPE DUMINICA!

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
costi_costi
Mesaje: 85
Membru din: Dum Iul 19, 2009 21:29
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: EMISIUNEA "MINCINOSII" INCEPE DUMINICA!

Mesaj de costi_costi »

doru_croc scrie:
Vladut Mateianu scrie:asta a si vrut sa arate Andrei ! cam ce gen de suporteri are Steaua ! :D Da' asta era cu vacile , nu cu oile ! :D
Ăsta face parte din elita suporterilor steliști. Norocul lui este ca Gigi nu se uită la TV, că l-ar aduce imediat în loja VIP, alături de alți crescători de cornute mai mari și mai mici. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Buna asta, de fapt foarte buna :) ....diferenta fata de aia de la dinamo, este ca ei au deja specimene d'astea in loja....si de fapt sunt pline si tribunele ( sau ce sunt chestiile alea ).
Costi Pascu

Avatar utilizator
pista bv
Mesaje: 209
Membru din: Lun Noi 24, 2008 19:59
Puncte: 0
Localitate: Brasov
Contact:

Re: EMISIUNEA "MINCINOSII" INCEPE DUMINICA!

Mesaj de pista bv »

eu la ora aceea lucrez se poate vedea in reluare?pe undeva?cred ca ar mai fii multi interesati de asta.daca nu,pe viitor cine stie?sa-l inregistreze careva si sa-l posteze pe aici,pls
Balazs Istvan

Avatar utilizator
doru_croc
pescar de competitie
Mesaje: 2433
Membru din: Dum Aug 30, 2009 10:01
Puncte: 0
Localitate: Alexandria

Re: EMISIUNEA "MINCINOSII" INCEPE DUMINICA!

Mesaj de doru_croc »

pista inter carp team scrie:eu la ora aceea lucrez se poate vedea in reluare?pe undeva?cred ca ar mai fii multi interesati de asta.daca nu,pe viitor cine stie?sa-l inregistreze careva si sa-l posteze pe aici,pls
Luni de la ora 9,00 in reluare.
Pentru unii umorul este ca si o limba straina: fara subtitrare nu inteleg nimic!
Este de o mie de ori mai bine să fii optimist şi să te înşeli, decât să fii pesimist şi să ai dreptate.

Avatar utilizator
doru_croc
pescar de competitie
Mesaje: 2433
Membru din: Dum Aug 30, 2009 10:01
Puncte: 0
Localitate: Alexandria

Re: EMISIUNEA "MINCINOSII" INCEPE DUMINICA!

Mesaj de doru_croc »

Catelul este a lui Cipica sau este mascota emisiunii? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pentru unii umorul este ca si o limba straina: fara subtitrare nu inteleg nimic!
Este de o mie de ori mai bine să fii optimist şi să te înşeli, decât să fii pesimist şi să ai dreptate.

victorash
Mesaje: 370
Membru din: Lun Mai 29, 2006 9:42

Re: EMISIUNEA "MINCINOSII" INCEPE DUMINICA!

Mesaj de victorash »

felicitari pentru emisiune
..complet uluit de cata prostie exista...in lume!

Avatar utilizator
cipica
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1044
Membru din: Dum Ian 16, 2005 12:29
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: EMISIUNEA "MINCINOSII" INCEPE DUMINICA!

Mesaj de cipica »

Mai nou e al meu :D

Avatar utilizator
THL
Mesaje: 449
Membru din: Dum Noi 22, 2009 19:05
Puncte: 0

Re: EMISIUNEA "MINCINOSII" INCEPE DUMINICA!

Mesaj de THL »

victorash scrie:felicitari pentru emisiune
Multumim, ne straduim. Putem discuta si aici despre fel de fel de subiecte, idei, etc.

Avatar utilizator
Luci
Mesaje: 74
Membru din: Lun Aug 10, 2009 16:13
Puncte: 0

Re: EMISIUNEA "MINCINOSII" INCEPE DUMINICA!

Mesaj de Luci »

THL scrie:
Multumim, ne straduim. Putem discuta si aici despre fel de fel de subiecte, idei, etc.
Nu ar strica daca intr-un timp cit mai scurt emisiunile ar putea fi descarcate si de pe net.. mai sunt persoane care au weekendul ocupat si nu au timp sa vizioneze emisiunea ... :roll:
Apropo...poate negociati cumva sa vi se aloce mai mult spatiu ...
Mintile ilustre discuta idei, inteligentele medii discuta evenimente, iar mintile reduse ii discuta pe altii.

Avatar utilizator
carpmaster
Mesaje: 388
Membru din: Mar Oct 07, 2008 14:53
Puncte: 0
Localitate: bucharest
Contact:

Re: EMISIUNEA "MINCINOSII" INCEPE DUMINICA!

Mesaj de carpmaster »

chiar weekendurile sint ocupate.....ale mele cu pescuit si din pacate fiecare duminica este inclus:)nu am vazut emisiune....ne ar ajuta un download :wink:
shame is a quality that (unfortunately!) most people dont have...
Bora Burak

B.C.C.

Avatar utilizator
THL
Mesaje: 449
Membru din: Dum Noi 22, 2009 19:05
Puncte: 0

Re: EMISIUNEA "MINCINOSII" INCEPE DUMINICA!

Mesaj de THL »

Luci scrie:Nu ar strica daca intr-un timp cit mai scurt emisiunile ar putea fi descarcate si de pe net.. mai sunt persoane care au weekendul ocupat si nu au timp sa vizioneze emisiunea ... :roll: Apropo...poate negociati cumva sa vi se aloce mai mult spatiu ...
Suntem in lucru cu pagina de net dedicata emisiunii, unde veti gasi toate emisiunile inregistrate. Acum nu stim exact cand e gata design-ul dar noi speram sa fie cat mai curand.
Cu spatiul sunt probleme... in sensul in care este stabilit contractual un spatiu de 30 de minute (22 min. emisiune si 8 publicitate) si nu avem cum sa miscam in "front". Poate daca va fi audienta si se vor gasi sponsori... mergem pe varianta 1 ora... Ar fi frumos, dar trebuie oameni, materiale, banii, stiti si voi...

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”