In atentia domnului Albastroiu.

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

panaitemilian
Mesaje: 164
Membru din: Mar Mai 12, 2009 16:07

Re: In atentia domnului Albastroiu.

Mesaj de panaitemilian »

Domnilor, Albastoi minte de ingheata apele ! Pe balta nu vrea sa auda de Apcr si de Rosiuru, vorbeste numai de rau pe acesti oameni. Puneti-l sa se jure pe copii lui daca face reduceri la pescari din partea lui nea Rosiuru, iar de Senor zice la toata lumea ca ia furat crapi sa-i duca la Tancabesti, unde ziceel ca este pestele bolnav si oricum va muri !

Claudiu, las ca iti zic eu la magzin cu ce se ocupa gentelmanii de pe Peris !
http://www.integradistributie.ro

vreausapescuiesc.ro

energia vine din forta !

Avatar utilizator
CLAUDIU COZMA
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 550
Membru din: Mar Iun 05, 2007 14:56
Puncte: 0
Localitate: BRASOV
Contact:

Re: In atentia domnului Albastroiu.

Mesaj de CLAUDIU COZMA »

panaitemilian scrie:Domnilor, Albastoi minte de ingheata apele ! Pe balta nu vrea sa auda de Apcr si de Rosiuru, vorbeste numai de rau pe acesti oameni. Puneti-l sa se jure pe copii lui daca face reduceri la pescari din partea lui nea Rosiuru, iar de Senor zice la toata lumea ca ia furat crapi sa-i duca la Tancabesti, unde ziceel ca este pestele bolnav si oricum va muri !

Claudiu, las ca iti zic eu la magzin cu ce se ocupa gentelmanii de pe Peris !


Nu vreu sa intru in polemici cu nimeni , dar eu am fost tratat corect acolo si mi se pare corect sa spun asta , este posibil sa fie si altfel , si desi ( am si subliniat ) inainte de partida de pescuit am spus ca fac parte din APCR , in afara de faptul ca nu am avut nici o facilitate in plus ( adica reduceri la taxa ) restul totul a fost normal , desi din cate citesc aici m-i sa facut o mare favoare sa stau cu masina si remorca langa mine , si nu pot decat sa le multumesc celor de acolo pentru increderea acordata .

Este posibil sa fie si cum spui tu , chiar nu cunosc , eu doar m-a mir de discrepanta dintre situatii in care am fost pusi , desi repet l-am cunoscut pe D-ul Albastroiu prima oara in viata mea , doar daca dansul nu era la Peris acum 30 de ani cand eu am pescuit prima oara acolo :D
<°))))))><
><((((((°>

Avatar utilizator
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2954
Membru din: Mie Iul 30, 2008 15:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: In atentia domnului Albastroiu.

Mesaj de razvan u. »

panaitemilian scrie:Domnilor, Albastoi minte de ingheata apele ! Pe balta nu vrea sa auda de Apcr si de Rosiuru, vorbeste numai de rau pe acesti oameni. Puneti-l sa se jure pe copii lui daca face reduceri la pescari din partea lui nea Rosiuru, iar de Senor zice la toata lumea ca ia furat crapi sa-i duca la Tancabesti, unde ziceel ca este pestele bolnav si oricum va muri !

Claudiu, las ca iti zic eu la magzin cu ce se ocupa gentelmanii de pe Peris !
Panait Emilian,
Ti-am inteles cu totii punctul de vedere in cele 4 postari din acest topic.
Cornel Rosioru a avut o convorbire cu D-nul Albastroiu in care, dupa cum a scris, s-au lamurit lucrurile.
Hai sa nu mai starnim "valuri".
C. S. PELICANUL

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: In atentia domnului Albastroiu.

Mesaj de Vladut Mateianu »

Corect, si eu doresc sa punem punct acestui topic, am fost contactat telefonic de domnul Albastroiu , care impreuna cu Florin Grecu sustin ca totul este doar o minciuna, nevorbind niciodata de rau echipa Senzor sau membrii APCR-ului......
Sperand ca acesta este adevarul, am rugamintea la toti cei care pescuiesc pe Peris sa ma anunte telefonic, 0723.281.339, daca sunt probleme legate de aceste aspecte sau barfe nevinovate.... :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”