Intrebari despre CN

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
elgreco
Mesaje: 32
Membru din: Dum Sep 11, 2011 20:13

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de elgreco »

Stefan Popescu scrie: Link-ul asta il voi trimite sefului tau de la DNA Suceava. O sa te cheme in scurt timp la o discutie.
Apucaturile din trecut... Asa iti turnai si colegii la securitate. Ce inseamna reflexele... :|

Avatar utilizator
Marian Constantin
Veteran
Mesaje: 3266
Membru din: Lun Feb 15, 2010 22:21
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de Marian Constantin »

elgreco scrie:
Stefan Popescu scrie: Link-ul asta il voi trimite sefului tau de la DNA Suceava. O sa te cheme in scurt timp la o discutie.
Apucaturile din trecut... Asa iti turnai si colegii la securitate. Ce inseamna reflexele... :|
Este o diferenta acum fata de atunci , daca dupa revolutie l-au zidit in birou colegii , acum el se ascunde in spatele tastaturii si crede ca isi face treaba eroic ..

P.s - popescule ai platit toti banii pierduti in instanta ? daca nu, atunci mai pune ceva de'o parte si pentru urmatoarele procese ... ma mir cum de te mai suporta si te accepta cei care iti platesc ineptiile( cotizatiile ) la federatia ta de carton ..
X-treme Baits
https://www.facebook.com/XtremeBaits2013?ref=hl
Campion National 2015 la individual
Powered by Shimano

nicuB
Mesaje: 375
Membru din: Lun Mai 16, 2011 20:57
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de nicuB »

gor965 scrie:
osc1or scrie: Nu exista proces castigat in instanta contra unui username.
Pt toate exista un inceput. Conf art X, paragraful Q din legea Y. nea Fanel are dreptate. Si daca nu are dreptate, el tot crede ca are..... :)
Le arata el cum sta treaba cu justitia......

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de osc1or »

gor965 scrie:
osc1or scrie:... ai dovezi clare!
In lipsa martorilor (la modul direct...eu eram langa Gigel cand a scris...bla,bla,bla) e aproape imposibil de identificat persoana care scrie sub username si de dovedit ca cele scrise pe forum au un anumit autor. Doua postari succesive ale unui username, care provin de la acelasi IP (chiar si static) nu inseamna ca au acelasi autor. Nu exista proces castigat in instanta contra unui username.

Pe bune? Hai sa-l lasam totusi sa incerce! Poate reuseste el ceva.
Critic echilibrat

elgreco
Mesaje: 32
Membru din: Dum Sep 11, 2011 20:13

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de elgreco »

Stefan Popescu scrie: Ce nu intelegi tu este un lucru simplu. Nu sunteti singurii pescari sportivi din Romania. De fapt, nici voi nu stiti ce sunteti!
Opaaa... Ce-ai spus, "nu sunteti singurii pescari sportivi din Romania"?
Pai ce faci popescule, erau doar niste uzurpadori de calitati oficiale, ti-ai schimbat parerea intre timp?

Si daca astia nu-s singurii pescari sportivi, unde sunt ceilalti?... sa ai bun simt (daca e posibil de asa ceva tine) si sa nu spui de federatie. :)

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de gabi1 »

Stefan Popescu scrie:
Lucian SV scrie:
Stefan Popescu scrie: Te-a chemat deja seful tau?
Da, și din păcate a aflat că ne-am pricopsit cu alt dezaxat mintal și procesoman!
OK. Atunci o sa-l ascult. Omul mi-a recomandat sa fac sesizare scrisa. O sa-i postez si mizeriile pe care le scrii pe aici. :D :D :D
Ai ajuns la DISPERARE! :lol: :lol:
La vârsta ta, un micuţ accident vascular celebral te pune bine. "La baliga moale nu-i trebuie multă apă". :D
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

elgreco
Mesaje: 32
Membru din: Dum Sep 11, 2011 20:13

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de elgreco »

popescule, mai e putin pana la congresul CIPS.
Dupa congres iti vei da demisia? :twisted:
Fi si tu barbat odata in viata, poti?

elgreco
Mesaje: 32
Membru din: Dum Sep 11, 2011 20:13

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de elgreco »

Stefan Popescu scrie:
Lucian SV scrie:
Stefan Popescu scrie: Te-a chemat deja seful tau?
Da, și din păcate a aflat că ne-am pricopsit cu alt dezaxat mintal și procesoman!
OK. Atunci o sa-l ascult. Omul mi-a recomandat sa fac sesizare scrisa. O sa-i postez si mizeriile pe care le scrii pe aici. :D :D :D
Mai nea Nae Mugurel Siseanu, dupa ce scrii sesizarea, daca esti baiat misto o scanezi si o pui si aici... ca sa-l faci de rusine pe Lucian :lol:.
Hai Mugurele, stim ca poti :twisted:.

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de gabi1 »

gor965 scrie:
Stefan Popescu scrie:
ioan sebastian scrie:Cine a spus ca e competitie sportiva? :D
Este o competitie intre membrii unei asociatii.
AGVPSR. E postata pe pagina lor de web.
Impresionant! Uitati-va cum arata un program de intreceri sportive al unei asociatii de pescari recreativi...si intrecerile alea chiar se tin pe bune, cu cei mai multi si mai buni pescari din tara. Dupa aia uitati-va si la ce a facut Federatia pana acum si lamuriti-va de ce ii tin CIPS in brate pe AGVPS ... logica e simpla. :wink:
.......
Imagine
:roll: :shock:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de Lucian SV »

Stefan Popescu scrie: O sa-i postez si mizeriile pe care le scrii pe aici. :D :D :D
Mizerii spui? Poate pentru ăia 5 care te-au votat în sondaj (tu și clonele tale), pentru ceilalți reprezintă ADEVĂRUL și asta doare cel mai tare! Să nu-mi spui că te-ai apucat de scris la toți angajatorii celor care merg Campionatele AGVPS ca să nu mă simt discriminat? Să le povestești tu în calitate de „judecător” ce infracțiuni comit neștiutorii ăia și afectează imaginea aprozarului! Ți-am mai spus ghiozdanul și la școală. Nici la Legea 12/1990 nu o să găsești o încadrare în afara legii pentru organizarea oricărei competiții de pescuit sportiv care excede cadrului stipulat în Legea 69/00. Am reușit să te disper? Asta era și ideea! Îți meriți soarta pentru tâmpeniile pe care l-ai făcut în detrimentul pescarilor și a țării băgând în față chipurile interesul FRP. ps. Tu crezi că Diaconița ți-a spus întâmplător cine sunt? Eu i-am spus să o facă, ca să te pot manipula mai bine! ps.2 Ia vezi sunt sau nu sunt pe lista celor peste 200 de membrii fondatori depusă la ANS în vederea obținerii CIS-ului? Tu ai impresia că am nevoie de un bezmetic ca tine care să-mi pună la dispoziție legea? Ai reușit și ai prostit destui, mai bine rămâneai ascuns. Dar dacă te-a mâncat să-ți pui „centura în joc” pe forum eram sigur că nu poți duce câte am să-ți „trag” :lol: :lol: :lol:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”