Carligele Teflon Arma Point de la Fox

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa »

florin plesu scrie:...cort de pescuit , ca si definitie as spune ca ar trebui macar sa aiba groundsheet detasabil...
OFF TOPIC

lasand la o parte numele firmei, spune-mi si mie de ce tre sa aiba groundsheet detasabil ??? chestia cu ecologia, iarba arsa ??? eu am si o umbrela/cort cu groundsheet detasabil si toamna impart patul cu soarecii :evil:
ia zi val cum e cu "pisicile" de la tancabesti :lol: :lol:
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

pt ca e oribil sa impachetezi un cort gramada cu toata mocirla de pe grundsheet.. cand te duci la picnic alegi un loc convenbil cu iarba si alea... :D e bine asha? ma gandeam io ca tre sa oripilez pe unu altu cu afirmatiile mele, da asta e treaba, asta cred eu indoctrinat de forumurile englezesti.. :D

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

basca pot cumpara un grounsheet separat cand e gata.. :D

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa »

florin plesu scrie:... ma gandeam io ca tre sa oripilez pe unu altu cu afirmatiile mele, da asta e treaba, asta cred eu indoctrinat de forumurile englezesti.. :D
florine, ce draq, si tu ai mania persecutiei? nu m-ai "oripilat" cu nimic, ti-am cerut doar parerea.
daca nu ploua, intorc frumos camera invers si in juma de ora groudsheet-ul e uscat. avantajul e ca soarecii si ganganiile baligaroase n-au pe unde sa intre in camera.
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Avatar utilizator
mirceaef
Mesaje: 636
Membru din: Lun Ian 17, 2005 14:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mirceaef »

Vali, imi pare rau sa te contrazic ... dar daca nu ti-a intrat niciodata un soarece in sac, in timp ce dormeai, nu stii ce senzatii ai pierdut :D
Epure-Fusu Mircea
Carping Club

mih_carp
Mesaje: 98
Membru din: Vin Oct 06, 2006 15:38
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de mih_carp »

OFF TOPIC, scuze,
Pe Tancabesti nu stiu cum e cu sobolanii dar pe Darvari la ultima partida acum 2 sapt m-au innebunit. S-au urcat pe masina,mi-au ros forfacurile era sa-mi intre si pe la motor . Daca ajungeau pe la firele de la motor cred ca plecam cu RATA :twisted:
Voi cum faceti sa-i contracarati?
Pe deasupra mi-e si frica de ei. Astia de m-au terorizat nu erau soricei erau sobolani mari cat o sticla de 1l de cola.Brrrrrrrr... :evil: . Mama lor de scarbe! :evil:
Mantis&Mantis Gold RULES
Mihai Tomi
Pescar de Crap

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

Si eu am fost acum doua saptamini si acum o saptamina la Dirvari, dar pe mine m-au deranjat doar soriceii.
Cu astia trebuie sa fii atent sa nu duci unul pe acasa. :lol:
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

mih_carp
Mesaje: 98
Membru din: Vin Oct 06, 2006 15:38
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de mih_carp »

:lol: :lol: :lol:
Mantis&Mantis Gold RULES
Mihai Tomi
Pescar de Crap

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Vali Vesa scrie:
florin plesu scrie:...cort de pescuit , ca si definitie as spune ca ar trebui macar sa aiba groundsheet detasabil...
OFF TOPIC

lasand la o parte numele firmei, spune-mi si mie de ce tre sa aiba groundsheet detasabil ??? chestia cu ecologia, iarba arsa ??? eu am si o umbrela/cort cu groundsheet detasabil si toamna impart patul cu soarecii :evil:
ia zi val cum e cu "pisicile" de la tancabesti :lol: :lol:
De care sa-ti zic Vali ? De "pisicile" alea de la intrare pe dig , sau de alea de pe pontonul 1 sau de pe pontonul 4 ? Frumoase exemplare ! Hranite din bile de calitate :lol: Ma aparam de ele cu 1/2 lanseta de stiuca si tot ma mai trezeam cu cite unul mai curajos ca se uita noaptea in ochii mei , calare in pat sus pe sacul de dormit .

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

Sunteti mici.
Intrebati-l pe Vladut cum e sa se urce o pisica pe fata ta in timp ce dormi :lol: Si cine s-a speriat mai tare, pisica sau Vladut.? :lol:
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”