Carligele Teflon Arma Point de la Fox

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

razvan111272
Mesaje: 37
Membru din: Mie Mai 25, 2005 21:41
Puncte: 0
Localitate: pe aici,pe acolo

Mesaj de razvan111272 »

cornel rosioru scrie:Pai daca ati prins atitia sobolani, ati mai prins si peste? :lol:
Eu zic ca in loc sa iei ciinele cu tine mai bine iei o pisica. :lol:
Tatae ia cu el pe Tili, un soricar, dar tot nu scapa de ei. :lol:
am prins si crapi , daca stau si ma gandesc mai bine puneam sobolanii in carlig si dadeam la somn cu ei :lol:

Avatar utilizator
Kulcsar Laszlo
Mesaje: 174
Membru din: Dum Mar 27, 2005 17:20
Puncte: 0
Localitate: Zalau
Contact:

Mesaj de Kulcsar Laszlo »

florinw scrie:oricum simbata merg la wiena la expozitie si saptamina viitoare putem povesti mai multe despre noutati si preturi.apropo vine cineva dintre voi la expozitie?
Ai fost la expozitie? Ceva misto? Am vazut ca erau anuntati si cei de la Venture, cum sunt aceste articole?

florinw
Mesaje: 105
Membru din: Vin Noi 17, 2006 22:39
Puncte: 0

Am vazut ca erau anuntati si cei de la Venture,

Mesaj de florinw »

totul a fost foarte scump.nu au fost preturi de expozitie la nimic.unele firme au facut un asa zis rabat de 10-20% ajungind la un pret care inca era mare.aceleasi produse poti sa le cumperi dinunele magazine mai ieftin (sau cind sint in oferta)ce mi-a placut mie au fost produsele de la JRC ,si barcile de la Beker.cum se pun poze ?[/url]

florinw
Mesaje: 105
Membru din: Vin Noi 17, 2006 22:39
Puncte: 0

Mesaj de florinw »

am incercat sa-ti trimet poze pe privat.scriemi daca merge sa ti le trimet si restul.daca nu am sa incerc la sfirsit de saptamina

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

@loti
Firma VENTURE se pare ca este momentan cea mai tare firma din lume la categoria lux ! dar si cea mai scumpa ! Andrei le-a vazut produsele si a ramas incantat.

Cat despre expozitie....romanii prezenti acolo(majoritatea) au crezut ca e vorba de mocaciuni, dar au luat o mare teapa ! :D A fost un targ serios, adresat in general firmelor din domeniul pescuitului, nu persoanelor fizice.
Au fost prezente niste elemente(nu dau nume) ,care nu prea fac cinste tarii, bine macar ca nu stiu nici o limba straina si se pare ca nu si-a dat nimeni seama ca sunt romani.... :oops:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Kulcsar Laszlo
Mesaje: 174
Membru din: Dum Mar 27, 2005 17:20
Puncte: 0
Localitate: Zalau
Contact:

Mesaj de Kulcsar Laszlo »

Vladut Mateianu scrie:@loti
Au fost prezente niste elemente(nu dau nume) ,care nu prea fac cinste tarii, bine macar ca nu stiu nici o limba straina si se pare ca nu si-a dat nimeni seama ca sunt romani.... :oops:
Sau, poate ca e mai bine asa ...

Avatar utilizator
Kulcsar Laszlo
Mesaje: 174
Membru din: Dum Mar 27, 2005 17:20
Puncte: 0
Localitate: Zalau
Contact:

Mesaj de Kulcsar Laszlo »

florinw scrie:am incercat sa-ti trimet poze pe privat.scriemi daca merge sa ti le trimet si restul.daca nu am sa incerc la sfirsit de saptamina
Nu stiu daca se adreseaza mie sau..., nu, nu am primit nimic

Avatar utilizator
Kulcsar Laszlo
Mesaje: 174
Membru din: Dum Mar 27, 2005 17:20
Puncte: 0
Localitate: Zalau
Contact:

Mesaj de Kulcsar Laszlo »

Vladut Mateianu scrie:@loti
Firma VENTURE se pare ca este momentan cea mai tare firma din lume la categoria lux ! dar si cea mai scumpa !
Inseamna ca vor fi cereri si de pe piata romaneasca, cunoscand cativa manuitori ai minciogului cu blazon de crapist :lol: :lol:

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de oanavictor »

Firma VENTURE ,are ca actionari principali pe TIM PASLEY,ROD HUTCHINSON SI GRAHAM SLAUGTHER de la firma SHARPE'S care este ruda cu HUTCHINSON .
Ultima oară modificat Mar Dec 05, 2006 20:41 de către oanavictor, modificat de 2 ori în total.
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

oanavictor scrie:Firma VENTURE ,are ca actionari principali pe TIM PASLEY,ROD HUTCHINSON SI GRAHAM TAYLOR de la firma SHARPE'S care este ruda cu HUTCHINSON .
gresit
firma venture are ca actionari pe STEVE BRIGGS, SIMON CROW, ROB HUGHES si RENE HAWKINS.

m-au impresionat placut lansetele pe care ei le-au prezentat la targul din austria (VENTURE VXR), lucrate in anglia pe blankuri harrison. ei spun despre aceste bete ca sunt un "ferrari" al lansetelor de crap. sunt proiectate de steve briggs, care si semneaza pe ele.

mai multe detalii despre compania VENTURE pe www.venturecarp.com
The One Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”