Carligele Teflon Arma Point de la Fox

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

florinw
Mesaje: 105
Membru din: Vin Noi 17, 2006 22:39
Puncte: 0

Au fost prezente niste elemente(nu dau nume) ,care nu prea f

Mesaj de florinw »

poti sa fi mai explicit?

sau te referi la cite un betiv cu berea in mina ?

sau poate la cei citiva "bronzati "care pareau a fi la furat?

Avatar utilizator
Kulcsar Laszlo
Mesaje: 174
Membru din: Dum Mar 27, 2005 17:20
Puncte: 0
Localitate: Zalau
Contact:

Mesaj de Kulcsar Laszlo »

Andrei, si cam la ce pret erau? Cumva le veti aduce si voi?

florinw
Mesaje: 105
Membru din: Vin Noi 17, 2006 22:39
Puncte: 0

mocaciuni

Mesaj de florinw »

nu trebuie sa fi asa insinuant,nu cred ca e cazul sa faci aprecieri fata de oameni pe care nu-i cunosti.

cind am spus (scris) ca a fost scump m-am referit in paralel la alte expozitii,lucru care si pentru voi ca vinzator este interesant de stiut.spre exemplu la expozite la heriden ce va fi in martie o Shimano bbrlc va fi la un pret mult mai mic,pretul normal de magazin fiind 165e,la wiena fiind in pret de expozitie direct la shimano in jur de 195.cunosc ca exista preturi pt revinzare dar firma shimano merge de la un pret recomandat la care face rabat (pt fiecare magazin sau vinzator separat) si acel rabat poate sa fie asa mic pt unii incit e mai rentabil sa cumperi produsul respectiv de la un alt vinzator care are un rabat mare decit de la firma direct.

daca te intereseaza subiectul preturi vino la expoziteie la Heridan si o sa vezi diferenta la aceleasi produse.

www.angelzentrale-herrieden.de

sau fa pur si simplu comparatie cu belgia

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

florin,
vezi ca esti intr-o mare confuzie. eu am fost la expozitie in austria. vladut a stat acasa si a facut postarea care vad ca te-a agitat. nu se referea la tine, nici nu te cunoaste(m). vladut avea alti "clienti" :D in vizor.
The One Team

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

@florinw

Ti-a explicat si Andrei, dar vreau sa repet si eu : nu era vorba despre tine, ci, de fetele dubioase pe care le-ai remarcat si tu.....dar vad ca-ti sare repede tandara si de data asta total gresit !
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de oanavictor »

andrei vladeanu scrie:
oanavictor scrie:Firma VENTURE ,are ca actionari principali pe TIM PASLEY,ROD HUTCHINSON SI GRAHAM SLAUGTHERde la firma SHARPE'S care este ruda cu HUTCHINSON .
gresit
firma venture are ca actionari pe STEVE BRIGGS, SIMON CROW, ROB HUGHES si RENE HAWKINS.

m-au impresionat placut lansetele pe care ei le-au prezentat la targul din austria (VENTURE VXR), lucrate in anglia pe blankuri harrison. ei spun despre aceste bete ca sunt un "ferrari" al lansetelor de crap. sunt proiectate de steve briggs, care si semneaza pe ele.

mai multe detalii despre compania VENTURE pe www.venturecarp.com
@Vladeanu

Maestre atoate stiutor ,cei enumerati de tine fac parte din TEAM VENTURE ,participa la competitii sub acest nume ,semneaza diferite produse ,dar patronii sunt cei care i-am spus eu . :evil:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Pacat ca sunt cativa romani care fac de ras pescarii din Romania si in general tara, pe oriunde merg prin lume. Vezi Spania, Italia, Austria, Germania, Anglia etc unde romanii sunt din start asociati cu infractorii !!!!!!
Anul trecut am fost jefuit de on hot pe o plaja in Spania, l-au prins niste turisti si ..stupoare...era roman ! Imi venea sa intru in pamant de rusine.

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

@chirica
daca nu ma insel tu esti cel care a dat bani inainte,si ai mai vazut marfa cum am vazut-o eu,400euro :lol: ,tot pe tine te jefuiesc mafiotii in spania :shock: si end of stori,mataluta lucrezi in politie :idea:
la fel ca si bancurile cu blonde si cele cu politisti,cred ca nu sint bancuri,ci realitati................

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”