IMPOTRIVA TANTARILOR

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Adevarata proba se face in delta, pe langa Bucuresti e bun si Autanul, nu ai probleme. A fost cineva sa-l incerce acolo ?

calcanu
Mesaje: 9
Membru din: Sâm Iun 03, 2006 13:30
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Mesaj de calcanu »

adrian olteanu scrie:Adevarata proba se face in delta, pe langa Bucuresti e bun si Autanul, nu ai probleme. A fost cineva sa-l incerce acolo ?
Fa un calcul simplu : cat te costa si cat te tine Autanul, comparativ cu acest aparat, care cu numai o baterie R6 x 1,5 V relativ ieftina, functioneaza NON STOP 3 LUNI, 24 h din 24 h. Si retine ca tot acelasi aparat e bun si in urmatorii ani.

Cristi_Mosharu
Mesaje: 248
Membru din: Lun Feb 13, 2006 13:54
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

.

Mesaj de Cristi_Mosharu »

Baieti am gasit eu pe www.anunturi.neogen.ro...aparat contra tantzarilor...la rubrica electronice...cautati si vedeti :wink:

Cristi_Mosharu
Mesaje: 248
Membru din: Lun Feb 13, 2006 13:54
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

.

Mesaj de Cristi_Mosharu »

www. anunturi. neogen.ro

Cristi_Mosharu
Mesaje: 248
Membru din: Lun Feb 13, 2006 13:54
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

.

Mesaj de Cristi_Mosharu »


calcanu
Mesaje: 9
Membru din: Sâm Iun 03, 2006 13:30
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: .

Mesaj de calcanu »

Cristi_Mosharu scrie:Baieti am gasit eu pe www.anunturi.neogen.ro...aparat contra tantzarilor...la rubrica electronice...cautati si vedeti :wink:
RUBRICA : SA MAI SI RADEM sau ...PTR. CE SA DAM CU VAR ?!sau FETITE DULCI C-AN BUCURESTI...
Baieti si fete, am gasit eu pe www....., la rubrica ptr. incepatori si naivi, unul care vinde mulinete de unica folosinta...cautati si cumparati ,pana nu se termina. E buluc la ele ptr. ca ,nu-i asa , ESTE multi incepatori ( si. ..naivi ! )
Apropo baieti si fete, mai vinde unul ,pe un site din SOMALIA, TV cu plasma,diagonala 2m,fabricat in TOGO, marca SONI, la numai 19,99 Eur. Cu tot cu TVA si transport pe bicicleta inclus !
Garantie : 3 ani , dar sa nu-l bagati in priza ! E pe baterii auto !
Mai are doar cateva buc.Comanda prin porumbei voiajori , dar NEAPARAT ALBI,fara pene , cu ciocul mov si cam de min. 1/2 kg. pe bucata ( musai hraniti ECOLOGIC CU CONCENTRATE SI STIMULATORI !)
Si daca aveti probleme cu el(nu conteaza cu cine !) , duceti-l la doctor (nu conteaza care !) dar NEAPARAT IN TOGO pe stanga si numai dimineata pe racoare!
In rest, baieti si fete, s-auzim de bine !
P.S. Daca vreti ,cu prima ocazie va pot da adresa unui www..in care gasiti (ocazie !!!) CALORIFERE DE PUS IN COPACI.
Se folosesc NUMAI PE TIMPUL VERII, orientate spre NORD-SUD-EST -VEST.Caldura absorbita se transmite prin furtunele de cateva sute de metrii, direct la dvs. in casa,pe geam. Iarna functioneaza pe baterii solare.
Pretul caloriferului ? Unele lucruri nu au pret, dar acesta e GRATIS NUMAI AZI !
O singura recomandare va face producatorul : copacul TREBUIE NEAPARAT SA FIE UN PLOP FOARTE BINE USCAT(sa nu faca frunze care ar umbri caloriferul) asezat NUMAI pe malul drept al AMAZONULUI, la km.855+3,14.
Garantia : la fel, tot la medic,tot in TOGO,etc.
Baieti si fete NU RATATI MOMENTUL !!

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa »

BULLSHIT !!!
APARATUL NU FUNCTIONEAZA (CEL PUTIN PENTRU MINE). SINGURA VARIANTA RAMANE AUTAN-UL.
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

mihai florescu
pescar de competitie
Mesaje: 1639
Membru din: Lun Ian 10, 2005 14:28
Puncte: 0
Localitate: Rosiori de Vede

Mesaj de mihai florescu »

Eu asa ceva folosesc, este mai bun ca Autan sau Off
http://www.cabelas.com/cabelas/en/templ ... duct&cmCat
=search&returnPage=search-results1.jsp&QueryText=3M+Ultrathon+Insect+Repellent+&N=4887&Ntk=
Products&Ntx=mode+matchall&Nty=1&Ntt=3M+Ultrathon+Insect+Repellent
+&noImage=0

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Cu toate ca avem si noi la magazin, nici eu nu l-as recomanda.
N-are nici un efect, doar ca bazaitul ala strident il scoate din sarite pe pescar si omoara de nervi tot ce prinde, inclusiv tantarii !
:wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

calcanu
Mesaje: 9
Membru din: Sâm Iun 03, 2006 13:30
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Mesaj de calcanu »

Vladut Mateianu scrie:Cu toate ca avem si noi la magazin, nici eu nu l-as recomanda.
N-are nici un efect, doar ca bazaitul ala strident il scoate din sarite pe pescar si omoara de nervi tot ce prinde, inclusiv tantarii !
:wink:
1. Ca sa intelegi :
Aparatul NU PERMITE APROPIEREA DE OM , A FEMELELOR DE TANTAR.
FEMELELE SUNT CELE CARE INTEAPA (normal...)
.E un lucru confirmat stiintific.

Tantarii traiesc si exista in Romania, NU NUMAI IN DELTA.

In Delta ei sunt prezenti dimineata, dupa-amiaza, seara, ,,la furie" si noaptea.

Tu stai in Delta ,,la furie",tolanit pe stuf, in slapi, sort si maieu,, intr-o mana cu o tigara si in cealalta cu o cafea, imbibat in prealabil( o singura data pe zi !) de la parul de pe cap si pana la slapi, chiar cu un kilogram din solutiile pe care ti le-ai RECOMNADAT ?
RECOMANDA-NI-LE SI NOUA !

Hai sa fim corecti si sa concluzionam ce face acest aparat, in Delta pe parcursul unei zile intregi, la fel si pe o balta sau o apa curgatoare, de la ses sau de la munte.
Sau pur si simplu intr-un camping (cort) dint-o zona in care sunt tantari.

Crezi ca eu nu-i vad pe pescari-turistii ,pe la Chituc, cum se ung DEGEABA din 5 in 5 min.cu tot felul de chestii deloc ieftine ( RECOMANDATE de cineva, nu?) si arata mascati de parca se duc la un razboi chimic.

2.Pot sa-ti pun la dispozitie tel. unor tipi intorsi de 2 zile de la Mahmudia, pe care sa-i intrebi tu cum le-ar fi fost viata, numai cu Autan-ul, DDT-ul, sau mai stiu eu ce Dupa care, daca esti fayr-play, sa scrii aici ce ti-au spus.

3.Chestia cu bazaitul, care TE ENERVEAZA, sti bine ca poate avea diverse cauze. Nu le dezbatem aici si NICI NU MI-AS PERMITE SA-TI RECOMAND CEVA IMPOTRIVA LOR. Nu sunt medic.

4. NICI BANALA ASPIRINA NU E TOLERATA DE TOATA LUMEA.
Si atunci ce facem : SIMPLU , SPUNEM CA NU E BUNA !

Sau facem ca tipul ala, Mosharu, care, saracu' , ne anunta fericit ca s-a bagat carne la macelaria de la parter si nu e coada.
5. Multumesc Administratorilor, ptr. gazduirea pe acest foarte activ FORUM .

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”