Figurant...

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

nu e peste ca stavridul... si pescar de crap ca sacalu... am ramas interzis de ce poate sacalul asta :lol: cum de-n bucuresti-sat nu s-a auzit nimic de el pana acum ??? ... domnule anubis, mai povesteste-ne ca parca ar fi din alea vanatoresti :lol:

Vladut, vezi ca asia se lauda mai tare ca tine :lol: :lol: :lol:... au intrat de mult in europa.
Cornel Serbu
Friends Carp Team

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Mai baieti Sachalul asta e tatal lui Paisley si bunicul lui Hutchinson ! Si noi care credeam ca pescuitul crapului s-a inventat in Anglia si asa cum in fotbal au descoperit unii niste incasi care bateau cu piciorul niste capatini de sclavi , uite ca de fapt adevaratul mogul la crap in Europa traieste la Arad , lipsind supusii reginei de doua din revendicarile lor in ceea ce priveste originea sportului mondial .
Bravo !! :idea: Cunoscindu-l pe Dorin eu sunt de-a dreptul entuziasmat de acest "diamant" nepromovat care zace in Arad si care printr-o politica corespunzatoare poate inova carpfishingul .

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

Vai de capul lui Tatae...ii mananca sacalul cadavrul :lol: :lol: :lol: peste vre-o suta de ani :lol: :lol: :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Mesaj de Cristi Y »

Cadavrul meu daca vrea cineva sa-l manance poate incepe doar dintr-o anumita extremitate :lol: ..si poate incepe cand inca mai misc ca sa fie crocanta :lol:

@ Sacalu sau diversele formule chimice (folosite ca nick) cu care postezi folosind acelasi IP (lamentabila strategie)

La Haromfa voi fi prezent , nu ca runner ci ca si concurent , echipa poate fi formata din trei membri...numele meu i-l poti vedea pe lista clasamentelor ultimelor doua editii PE PODIUM chiar daca nu am fost pe lista participantilor..de alfel putea sa scrie foarte simplu Senzor Team

In privinta pariului , consider o injosire crasa din parte mea sa-l mentin in continuare cu un om care din start sustine ineptii referitor la avantajele pe care si le pot creea echipele Senzor ..participam si vedem cine este mai bun

P.S. pentru ca-mi esti simpatic i-ti vand un pont ..la Haromfa nu te pot avantaja sau dezavantaja nicicum vecinii daca pescuiesc sau nu in conditiile in care plantatul (si nadirea) se face pe zone extrem de restranse si izolate
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
cata bh
Mesaje: 267
Membru din: Dum Feb 12, 2006 18:56
Puncte: 0
Localitate: Oradea
Contact:

Mesaj de cata bh »

Se anunta o confruntare interesanta pe Haromfa :twisted:

Cata

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

cata bh scrie:Se anunta o confruntare interesanta pe Haromfa :twisted:

Cata
:D :D :D
de ce?
daca se aude ca vei boxa tu cu lucian bute, o sa zica cineva ca se anunta o confruntare interesanta?!? :D
The One Team

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Andrei

exista si masochsti pe lumea asta , care vor neaparat sa sufere !

EUGEN DD
Mesaje: 8
Membru din: Joi Oct 25, 2007 0:31
Puncte: 0
Localitate: Augsburg-Germania
Contact:

Mesaj de EUGEN DD »

Anonymous scrie:Eugen dd

Parca ai fost sunat de Sacalu si ti s-a explicat ca el nu are nimic cu tine si ca nu el a scris de tine, ci unu Piciul.(intreabati prietenul pe C Iacob)
Ti s-a mai si explicat ca ar fi frumos sa iti ceri scuze(aici pe forum),vad ca nu prea intelegi, nu te simti si jignesti pe cine nu trebuie!!!
Daca Sacalu arunca pe tine toate pozele lui cu crapi nu o sa te mai vezi,mai ales ca esti si mic!! :lol: :lol:
Aia ca se roaga de Dorinel sa ii faca bile a fost foarte tare !!!!tu chiar nu sti pe ce planeta traiesti!!jur.

Hai sa iti spun un caz real!
Dorinel al tau a scos niste vorbe despre Sacalu ca il invata pescuit si ca ii pescar mai bun ca el!Sti ce a facut Sacalu?
A auzit ca Dorinel a plecat la Livada la pescuit si sta 5 zile,Sacalu a fugit acasa s-a inpachetat repede si s-a dus dupa Dorinel al tau la Livada,s-a pus la 50 de mertii in dreapta lui Dorinel si i-a scos pescuitul din cap! :lol: :lol: :lol: Dorinel al tau s-a inpachetat dupa 2 zile si a fugit acasa de pe balta sa nu fie umilit mai tare.Dupa faza de la Livada nimeni din Arad nu a mai aflat cand si unde mergea Dorinel al tau la pescuit!oare ia fost frica?????
Inca un caz real!
Dorinel si Tomi au stat 3 saptamani pe lacul Ghioroc(este un lac cu foarte putin peste) la pescuit si au prins vreo 50 de kg de crap,Sacalu si Miky in 7 zile au prins 120 de kg de crap!La urmatoarea iesire al lui Sacalu pe Ghioroc, Tomi si-a pus tatal sa pescuiasca langa Sacalu o saptamana sa afle cum si cu ce prinde crapii,
Sacalu s-a dus in sat a cumparat 10 L de bere 2L de tuica si la tinut anesteziat o saptamana pe Tomi senior :lol: :lol: :lol:
Tu ce crezi aflat Dorin si Tomi cu ce prindea Sacalu crapii pe Ghioroc???? :lol: :lol: :lol:

Nu mai vorbi de altii daca nu ii cunosti si cereti scuze ca ai avut gura mare si ai jignit pe cine nu trebuia!!!!!(nu se vede ca stai in Germania).

Vladut Mateianu.

In Arad nu cred ca cunosti in afara de Dorinel pe nimeni.Daca el va avertizat ce ii poate pielea lui Sacalu e CLAR !!!!In toamna anului 2007 Dorinel a tot incercat sa intre in Team Sakal, A FOST REFUZAT!!!!! Acuma se linguseste pe la Oradea. Cred ca de ciuda il inbarliga peste tot pe Sacalu.
Ps
Sacalu numai in Bucuresti are mai multi prieteni decat iti inchipui!

Cristi Y

Vorbeai de palmares si de recomandari ca sa poti participa la Challenge Week !?
Tin sa te anunt ca Sacalu va fii prezent la Haromfa! :lol: :lol:
Ia verifica pe www.webpeca.hu si vezi ce scrie la echipa cu nr 24?parca scrie Sakal Team Arad?
Sacalu nu mai are nevoie de recomandari si de ce ai mai zis tu!! La sunat pe Palinko i-a spus ca vrea sa participe la concurs, dupa o saptamana a fost sunat de Palinko si invitat sa participe la Chaleenge Week :lol: :lol:

Vezi ca numele Cristi Mitrea nu apare pe lista cu cei care participa la Chaleenge Weak!!!!!!!
Cum vrei sa faci pariu cu Sacalu pe o 1000 de euro daca tu nu participi????????????? :idea: :idea: :idea:
Sper ca nu esti dat la o parte din SENZOR???
Sau vei fii doar runner la Senzor?
Ar trebui sa apari si tu pe lista celor care participa!!
Voi o sa fiti 3 echipe si normal ca o sa va ajutati unii pe altii,parca vad ca daca pica doua echipe de la Senzor una langa alta o echipa o sa pescuiasca cu carligele goale :twisted: :twisted: :twisted:
Pentru Sacalu nu e nici o problema si daca mergeti 10 echipe de la SENZOR
El e om de cuvant si va tine pariul asa cum a promis!!!!! :!: :!: :!:

abia astept sa vad ce se intampla la Haromfa!!!!! :wink:
vorba lui Sacalu! SA CASTIGE CEI MAI BUNI :wink:

Nu am cum sä cer scuze la nimeni.Voi trebuie sä vä inscrieti pe forum cu un nume nu cu "no name". Nici mäcar nu stiti care vorbiti si scrieti pe forum timpenii si prosti pe care nici voi nu le credeti.Eu nu m-am legat de nimeni si nici nu am jignit pe nimeni.Tot-ul are o limitä si voi ar trebui sä stiti unde este.Eu pot sä vorbesc despre Dorinel si Tomi pentru cä am pescuit cu ei dar despre voi nu am cum.... Si apropo cä sint mic...Ai auzit zicala:omul mic cu p...a mare ??? Deci pot sä f..t pe mai multi la märimea mea dacä vreau,dar iar este o problemä care nu credeti.Si incä o chestie pe care eu nu o inteleg este cä vä legati tot de persoane din tarä care incearcä sä facä ceva in pescuitul la crap.Eu väd asta numai ca invidie si asta nu se poate vindeca.Pe viitor VÄ ROG FRUMOS sä nu m-ä m-ai bägati pe mine in asemenea discutii.V-ä doresc o viatä frumoasä in continuare.
Make your dream !!!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”