Off Topic ...Campionatul Mondial 2011 - Italia

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Campionatul Mondial 2011 - Italia

Mesaj de Vali Vesa »

miyagi scrie: ...Pozitia in APCR sau in Baricada? ...
ti-am spus ca esti dus...??? ce baricada visezi???
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Campionatul Mondial 2011 - Italia

Mesaj de Vali Vesa »

@George,

sterge frate postarile care sunt pe langa subiect.
scuze pentru off topic...
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Campionatul Mondial 2011 - Italia

Mesaj de miyagi »

ti-am spus ca esti dus...??? ce baricada visezi???[/quote]
Am inteles Domnule Vicepresedinte. Acum si visez! Aveti dreptate. Ma duc (nu sunt dus) sa visez. Va rog sa-mi permiteti sa va urez succes in activitate si sa rezolvati necesarul participarii la viitoarele concursuri si campionate fara dusi.
Urban culture.

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Campionatul Mondial 2011 - Italia

Mesaj de gor965 »

Vali Vesa scrie:@George,

sterge frate postarile care sunt pe langa subiect.
scuze pentru off topic...
Pai sunt vre-o 3 pagini pe langa subiect ...mai bine schimb titlul topicului ! :lol:
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
Alex Panaite
Mesaje: 22
Membru din: Vin Iul 17, 2009 15:20

Re: Campionatul Mondial 2011 - Italia

Mesaj de Alex Panaite »

miyagi scrie:
Vali Vesa scrie:@miyagi,

scuze, dar tu ori nu intelegi ce citesti, ori esti dus... nu ti-am spus decat sa-ti expui teoria LA CONCRET! tu numesti asta teorie...???

...Parerea mea e ca potential exista, iar dotarile logistice pot fi procurate si adaptate pana la inceputul primei etape pe o serie de mai multe balti...
Pai si ce te-a deranjat la ideea asta de m-ai trimis sa pescuiesc in sant inca de la inceput?

dl. V.Vesa ti-a dat un sfat de bun simt... s-a gandit ca poate te apuci de sportul asta ( e vorba de pescuit , nu de tastat la calculator )
El este presedinte de club , eu sunt membru al unui club participant la CN , prin urmare amandoi suntem implicati
intr-o masura mai mare sau mai mica in acest fenomen , tu la ce mod esti implicat ?
Probabil ca sunt foarte acid la adresa ta - si chiar nu-mi doresc neaparat asta- dar explica-ne si noua de ce esti asa suparacios si devii grobian
cand cineva cere sa formulezi mai exact , sau contesta , blabla-urile tale pe care le expui ca pe niste teorii infailibile ?
<< Daca nu e crap....eu crap >>

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Campionatul Mondial 2011 - Italia

Mesaj de miyagi »

Alex Panaite scrie:
miyagi scrie:
Vali Vesa scrie:@miyagi,

scuze, dar tu ori nu intelegi ce citesti, ori esti dus... nu ti-am spus decat sa-ti expui teoria LA CONCRET! tu numesti asta teorie...???

...Parerea mea e ca potential exista, iar dotarile logistice pot fi procurate si adaptate pana la inceputul primei etape pe o serie de mai multe balti...
Pai si ce te-a deranjat la ideea asta de m-ai trimis sa pescuiesc in sant inca de la inceput?

dl. V.Vesa ti-a dat un sfat de bun simt... s-a gandit ca poate te apuci de sportul asta ( e vorba de pescuit , nu de tastat la calculator )
El este presedinte de club , eu sunt membru al unui club participant la CN , prin urmare amandoi suntem implicati
intr-o masura mai mare sau mai mica in acest fenomen , tu la ce mod esti implicat ?
Probabil ca sunt foarte acid la adresa ta - si chiar nu-mi doresc neaparat asta- dar explica-ne si noua de ce esti asa suparacios si devii grobian
cand cineva cere sa formulezi mai exact , sau contesta , blabla-urile tale pe care le expui ca pe niste teorii infailibile ?
Prietene e a doua oara cand ma ataci. Hotareste-te daca-ti doresti sau nu neaparat asta - ca sa te citez. Pentru linistea ta si a Domnului Vicepresedinte APCR sunt si eu un membru fondator de club in care preponderent activitatea se bazeaza pe pescuitul la crap. Pe orice apa. Daca pentru tine cel putin 30 de ani de pescuit inseamna doar sa tastezi niste bla-bla-uri nu ma mai deranja ca m-am dus sa visez unde m-a trimis seful tau cu bunul simt pe care nu i-l contesti, iar daca nu, ma intereseaza si pe mine daca ader la APCR cu clubul si consider ca trebuie sa rezolv o problema intre aceste doua institutii, sa le zicem, cum si cu cine o sa o rezolv. Daca particip sa zicem la CN-ul de anul care vine si contribui cu niste bani, momentan n-are importanta daca doar cu taxa sau si-n plus, am ceva de spus in vederea organizarii acelei competitii sau ma trimite, iar la culcare sa visez sau pe la vre-un psiholog. Intr-o alta ordine de idei, acum ca ai aflat despre mine ce vroiai, invata proprietatea unor termeni inainte sa-i "aplici" cuiva ca chiar s-ar putea sa ajunga sa fie suparacios si sa devina grobian.
Daca ati avea rabdarea necesara, atat tu cat si el, ati observa ca eu am explicat destul de clar si concret cum vad lucrurile in vederea sustinerii selectiei viitorului LN. Si nu mai vorbi atata pe munca altora ca nu-ti face nimeni statuie, crede-ma.
Urban culture.

Avatar utilizator
Alex Panaite
Mesaje: 22
Membru din: Vin Iul 17, 2009 15:20

Re: Campionatul Mondial 2011 - Italia

Mesaj de Alex Panaite »

[/quote]
unde m-a trimis seful tau cu bunul simt [/quote]
:lol: :lol: :lol: stai linistit ca nu facem parte din acelasi club , asa ca nu te speria de ,, teoria conspiratiei "

[/quote]. Intr-o alta ordine de idei, acum ca ai aflat despre mine ce vroiai, invata proprietatea unor termeni inainte sa-i "aplici" cuiva ca chiar s-ar putea sa ajunga sa fie suparacios si sa devina grobian.[/quote]

cand spui ,, proprietatea '' cred ca te referi la sensul , intelesul sau subintelesul unor termeni pe care , hai recunoaste , ti i-ai insusit, mai mult decat ti-au fost aplicati.

Cat despre club , ma bucur ca se mareste numarul de organizatii de acest tip si sper ca-si va face cat mai curand ,,debutul'' pe scena competitionala.
<< Daca nu e crap....eu crap >>

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Off Topic ...Campionatul Mondial 2011 - Italia

Mesaj de gor965 »

V-am mutat discutiile (mai personale) aici ! :D
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Off Topic ...Campionatul Mondial 2011 - Italia

Mesaj de miyagi »

gor965 scrie:V-am mutat discutiile (mai personale) aici ! :D
George aici vad ca ai mutat o poveste ceea ce nu prea se intampla pe forum. Daca tot s-a creat precedentul mai ocupate te rog, ca mai sunt o gramada de topicuri incarcate la un mod asemanator.
Urban culture.

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Off Topic ...Campionatul Mondial 2011 - Italia

Mesaj de gor965 »

miyagi scrie:
gor965 scrie:V-am mutat discutiile (mai personale) aici ! :D
George aici vad ca ai mutat o poveste ceea ce nu prea se intampla pe forum. Daca tot s-a creat precedentul mai ocupate te rog, ca mai sunt o gramada de topicuri incarcate la un mod asemanator.
Cand o sa-mi gasesc bagheta magica , o sa ma apuc sa fac minuni ! Pana atunci, fac si eu ce pot ! :D
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”