Off Topic ...Campionatul Mondial 2011 - Italia

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Campionatul Mondial 2011 - Italia

Mesaj de miyagi »

Alex Panaite scrie:
unde m-a trimis seful tau cu bunul simt [/quote]
:lol: :lol: :lol: stai linistit ca nu facem parte din acelasi club , asa ca nu te speria de ,, teoria conspiratiei "

[/quote]. Intr-o alta ordine de idei, acum ca ai aflat despre mine ce vroiai, invata proprietatea unor termeni inainte sa-i "aplici" cuiva ca chiar s-ar putea sa ajunga sa fie suparacios si sa devina grobian.[/quote]

cand spui ,, proprietatea '' cred ca te referi la sensul , intelesul sau subintelesul unor termeni pe care , hai recunoaste , ti i-ai insusit, mai mult decat ti-au fost aplicati.

Cat despre club , ma bucur ca se mareste numarul de organizatii de acest tip si sper ca-si va face cat mai curand ,,debutul'' pe scena competitionala.[/quote]
Nu-ti mai bate capu` ca nu-ti iese.
Urban culture.

ciprian_galic
Mesaje: 50
Membru din: Mie Iun 24, 2009 16:37

Re: Detalii -informatii despre pista de concurs din Italia

Mesaj de ciprian_galic »

Bodi scrie:
Vladut Mateianu scrie:Multumesc de info Bogdan, acum am vazut mesajul tau....
Cam putin peste, mai ales cand se va pune presiune mare pe balta....Ai idee daca au de gand sa populeze balta pana la CM ? :roll:
Vladut,
acest lac nu are densitatea de peste ca a lacurilor din tara (mv, tancabesti), insa totodata are suprafata mult mai mare decat a acestora. Parerea mea, avand acea presiune pestele se refugiaza in larg.
Este un lac destul de "particular" datorita in primul rand linistei. Nu se pescuieste in cursul saptamanii iar in week-end sunt aproximativ 10-15 pescari.
Cred ca aceste detalii ar trebui discutate numai de catre cei direct implicati in evenimentul anului viitor, pe privat sau intr-o parte ascunsa a forumului. Sunt date puse la dispozitie de prietenii nostrii de acolo doar pentru cei ce vor reprezenta tara noastra ... si e pacat sa le afle si altii.
Parerea mea.
Campion national - 2010
FISHING ACADEMY IASI

Avatar utilizator
stefanmuraru
pescar de competitie
Mesaje: 1054
Membru din: Lun Dec 28, 2009 9:02
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Detalii -informatii despre pista de concurs din Italia

Mesaj de stefanmuraru »

ciprian_galic scrie:
Bodi scrie:
Vladut Mateianu scrie:Multumesc de info Bogdan, acum am vazut mesajul tau....
Cam putin peste, mai ales cand se va pune presiune mare pe balta....Ai idee daca au de gand sa populeze balta pana la CM ? :roll:
Vladut,
acest lac nu are densitatea de peste ca a lacurilor din tara (mv, tancabesti), insa totodata are suprafata mult mai mare decat a acestora. Parerea mea, avand acea presiune pestele se refugiaza in larg.
Este un lac destul de "particular" datorita in primul rand linistei. Nu se pescuieste in cursul saptamanii iar in week-end sunt aproximativ 10-15 pescari.
Cred ca aceste detalii ar trebui discutate numai de catre cei direct implicati in evenimentul anului viitor, pe privat sau intr-o parte ascunsa a forumului. Sunt date puse la dispozitie de prietenii nostrii de acolo doar pentru cei ce vor reprezenta tara noastra ... si e pacat sa le afle si altii.
Parerea mea.
Ciprian, asta e foarte tare, rad de nebun in casa :))

La ce buget au africanii crezi ca stau pe forumuri sa citeasca informatii despre balta de concurs.

Avatar utilizator
claudiue
Mesaje: 734
Membru din: Mar Iul 24, 2007 15:03
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Detalii -informatii despre pista de concurs din Italia

Mesaj de claudiue »

Da...la bugetul lor si-au angajat translator special pt romana, ca de noi le este cel mai frica!
Daca la anul nu ii mai lasam sa isi scoata pestii printre lansetele noastre? :lol:
La urmatorul mondial cred ca noi ocupam si locul unu si locul 2...restul echipelor se bat numai pt medalia de bronz! :mrgreen:

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: Detalii -informatii despre pista de concurs din Italia

Mesaj de oanavictor »

ciprian_galic scrie: Cred ca aceste detalii ar trebui discutate numai de catre cei direct implicati in evenimentul anului viitor, pe privat sau intr-o parte ascunsa a forumului. Sunt date puse la dispozitie de prietenii nostrii de acolo doar pentru cei ce vor reprezenta tara noastra ... si e pacat sa le afle si altii.
Parerea mea.
de asta a-ti obtinut rezultatul extraordinar de anul acesta ,pentru ca a-ti avut forum secret ,nici macar intre voi nu a-ti vorbit de teama sa nu fiti interceptati de serviciile secrete ale CIA ,MOSSAD ,M 5 ca sa nu mai vorbim ca KGB-ul a fost cu timpanul pe voi dinainte de a va califica :lol: :lol: :lol:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Detalii -informatii despre pista de concurs din Italia

Mesaj de cornelserbu »

:lol: :lol: :lol:

tare si aia cu africa de sud si asta cu kgb-ul...
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
sandu p
Mesaje: 175
Membru din: Sâm Feb 18, 2006 20:24
Puncte: 0

Re: Detalii -informatii despre pista de concurs din Italia

Mesaj de sandu p »

cel mai tare e ciprian! :lol: :lol: :lol: :lol:
CARP IS NOT CRAP.

ciprian_galic
Mesaje: 50
Membru din: Mie Iun 24, 2009 16:37

Re: Detalii -informatii despre pista de concurs din Italia

Mesaj de ciprian_galic »

claudiue scrie:Da...la bugetul lor si-au angajat translator special pt romana, ca de noi le este cel mai frica!
Daca la anul nu ii mai lasam sa isi scoata pestii printre lansetele noastre? :lol:
La urmatorul mondial cred ca noi ocupam si locul unu si locul 2...restul echipelor se bat numai pt medalia de bronz! :mrgreen:
oanavictor scrie:
de asta a-ti obtinut rezultatul extraordinar de anul acesta ,pentru ca a-ti avut forum secret ,nici macar intre voi nu a-ti vorbit de teama sa nu fiti interceptati de serviciile secrete ale CIA ,MOSSAD ,M 5 ca sa nu mai vorbim ca KGB-ul a fost cu timpanul pe voi dinainte de a va califica :lol: :lol: :lol:
cornelserbu scrie::lol: :lol: :lol:

tare si aia cu africa de sud si asta cu kgb-ul...
sandu p scrie:cel mai tare e ciprian! :lol: :lol: :lol: :lol:
De o saptamana n-a mai postat nimeni nimic. Fotografii, pareri, sfaturi .... intr-un cuvant, banalitati (pentru unii).
Hop a aparut un intrus care isi exprima parerea mult prea inalta pentru treapta lui ierarhica in colosul sudist.

Problema este alta: am castigat pariul ! :lol: :lol: :lol:

Imi pare rau domnilor .... nu v-ati putut abtine ... iar cineva trebuie sa dea jack-ul :mrgreen:

ps. si totul a plecat de la "curatenia de pe forum". Am spus-o si o mai repet, curatenia trebuie facuta in alta parte. Astia suntem, cu astia defilam :cry:
Campion national - 2010
FISHING ACADEMY IASI

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Detalii -informatii despre pista de concurs din Italia

Mesaj de cornelserbu »

au la metro simtul umorului vrac...pote-ti iei si tu 100 de grame, ca mai curge din saci :wink:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: Detalii -informatii despre pista de concurs din Italia

Mesaj de oanavictor »

ciprian_galic scrie:

Problema este alta: am castigat pariul ! :lol: :lol: :lol:

Imi pare rau domnilor .... nu v-ati putut abtine ... iar cineva trebuie sa dea jack-ul :mrgreen:

ps. si totul a plecat de la "curatenia de pe forum". Am spus-o si o mai repet, curatenia trebuie facuta in alta parte. Astia suntem, cu astia defilam :cry:
vai de mine ,ce subtilitate debordanta au razesii lui Soric :lol: :lol:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”