Parere boilies DudiBaits

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Parere boilies DudiBaits

Mesaj de Vali Vesa »

popa viorel scrie:cate victorii in concursuri are aceasta nada cu miros maghiar >? sa vina la concurs cu george alexandru cu bogdan dragan, sa-i bata si apoi sa comenteze ce buna e. lupta directa frate nu povesti pescaresti cu oameni carora daca le dai un kil de bile se jura ca au prins cei mai mari crapi din lume pe toate baltile.
Fişiere ataşate
1.jpg
1.jpg (145.66 KiB) Vizualizat de 1905 ori
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

barbumarius
pescar de competitie
Mesaje: 1131
Membru din: Joi Feb 07, 2008 18:32
Puncte: 0
Localitate: Pitesti

Re: Parere boilies DudiBaits

Mesaj de barbumarius »

petre iulian scrie:
PallBogdan scrie:Ma intreb cati si cat au pecuit cu aceste bile inainte sa isi dea cu parerea...
---------
eu nu am pescuit cu ele dar le-am studiat (ca ingrediente ca am ochiul format lucrand cu asa ceva ) :D
Sunt niste bile foarte bune, gandite bine . :wink:

Chiar daca suntem `concurenti `producatori ,eu cred ca e bine sa ne respectam intre noi .
Fara nici o ofensa fata de alti producatori eu personal cred ca Dudi si Bogdan Dragan sunt cei mai buni in acest domeniu (calitate ) si niciodata nu am vorbit (pe la colturi) ceva rau de ei si daca declar asta public ,inseamna ca nu mi-e frica ca apare careva sa zica contrariu . Nu am adaugat 4Carp pentru ca nu este corect sa ma `laud singur si altii trebuie sa-si dea cu parerea ....

o zi buna si scuzee daca am deranjat pe vre-un producator cu `ideile mele personale :wink:
Cred ca parerea unui producator de nada care este si concurent pe deasupra (felicitari Iulian pt fair play) si titlul de Campion National cucerit de Ovidius in 2013, spun destul de mult despre nada pe care o face Dudi. In plus este un om serios care "nu umbla la calitate"

Avatar utilizator
Cristian Mitroi
Mesaje: 173
Membru din: Mar Dec 10, 2013 23:13
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Parere boilies DudiBaits

Mesaj de Cristian Mitroi »

Dacă fac un top pe raportul calitate / preț , eu vad lucrurile așa :
1 4carp
2 BD
3 Dudi




Sent from my iPhone using Tapatalk

PISIC
Mesaje: 70
Membru din: Lun Mai 14, 2012 9:41
Puncte: 0
Localitate: Cluj Napoca

Re: Parere boilies DudiBaits

Mesaj de PISIC »

popa viorel scrie:cate victorii in concursuri are aceasta nada cu miros maghiar >? sa vina la concurs cu george alexandru cu bogdan dragan, sa-i bata si apoi sa comenteze ce buna e. lupta directa frate nu povesti pescaresti cu oameni carora daca le dai un kil de bile se jura ca au prins cei mai mari crapi din lume pe toate baltile.
Foarte multe domnule,documenteaza înainte sa spui ceva.
Respecte pt comentariu si ferplay domnu Iulian Petre.
Pescuiesc de aproape 6 ani cu aceste bile si pot sa spun ca sunt de calitate,dar fiecare este liber sa pescuiasca cu ce vrea pe banii lui. Despre calitate unei bile poti sa te pronunti dupa ce ai folosit-o mai multe partide, nu dupa 24 de ore.

FlorynC.
Mesaje: 199
Membru din: Dum Feb 15, 2015 12:06
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Parere boilies DudiBaits

Mesaj de FlorynC. »

mi am cumparat si eu acum de la targ bile de la ei sper sa fac treaba buna cu ele anul asta.

Adriann
Mesaje: 186
Membru din: Lun Iun 02, 2014 21:07
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Parere boilies DudiBaits

Mesaj de Adriann »

Pe magura9 merg foarte bine. Le-am folosit cu succes de multe ori si la nadit si la carlig.
Adrian Nita

Avatar utilizator
dani dan
Pescar de competitie
Mesaje: 325
Membru din: Mar Iun 14, 2011 19:55
Puncte: 0
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Parere boilies DudiBaits

Mesaj de dani dan »

PISIC scrie:
popa viorel scrie:cate victorii in concursuri are aceasta nada cu miros maghiar >? sa vina la concurs cu george alexandru cu bogdan dragan, sa-i bata si apoi sa comenteze ce buna e. lupta directa frate nu povesti pescaresti cu oameni carora daca le dai un kil de bile se jura ca au prins cei mai mari crapi din lume pe toate baltile.
Foarte multe domnule,documenteaza înainte sa spui ceva.
Respecte pt comentariu si ferplay domnu Iulian Petre.
Pescuiesc de aproape 6 ani cu aceste bile si pot sa spun ca sunt de calitate,dar fiecare este liber sa pescuiasca cu ce vrea pe banii lui. Despre calitate unei bile poti sa te pronunti dupa ce ai folosit-o mai multe partide, nu dupa 24 de ore.
claudiu,toti comentatorii sunt foarte activi pe bazar,se ascund in spatele unor nick-uri-pt ca asa pot si ei sa comenteze,nu sunt cunoscuti in competitii...niste frustrati...mi-e mila de ei :wink: :wink: :wink:
am vorbit cu dudi si mi-a zis ca poate sa-mi faca bile cu ce pret vreau eu,dar sa nu am pretentii... :wink:
i-am multumit pt sinceritate si i-am dorit 'fir intins' :wink:
Omul cu adevarat bun este doar cel care ar fi putut fi rau si n-a fost. (Nicolae Iorga)

Avatar utilizator
Bogdan Zaharia
Moderator
Mesaje: 5358
Membru din: Dum Oct 03, 2010 21:54
Puncte: 0
Localitate: IASI
Contact:

Re: Parere boilies DudiBaits

Mesaj de Bogdan Zaharia »

Încă nu s a descoperit boiliesul minune...Din punctul meu de vedere, bila cea mai buna este cea care prinde peste indiferent cum se cheamă și cât costa, iar ca sa Îți dai seama de o bila trebuie sa pescuiești cu ea o buna perioada de timp și Îți poți face o părere de calitatea ei
Eu am auzit lucruri frumoase despre dudi
ImagineImagine
BÂZ

pescarusull
Mesaje: 593
Membru din: Joi Sep 10, 2015 1:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Parere boilies DudiBaits

Mesaj de pescarusull »

dani dan, tu vad ca ai o parere buna despre produsele Dudi.
Ai dreptate, chiar sunt bune.
Ce nu inteleg eu, de ce trebuie musai sa-i jignesti pe cei care nu lauda un produs care-ti place tie.
Postaci, frustrati, ... ca se baga ca, chilotii in o anumita zona a corpului.
Probabil ca daca i-ai si vedea in fata ochilor.. ii iei la bataie? Deja ma simt amenintat si o sa am grija sa nu te contrazic.
Fiecare are dreptul sa se exprime atata timp cat nu incalca regulile forumului.
Tu am vazut ca le incalci, chiar daca pui pauza intre litere.
"Ma antrenez intens la capatul berii
Trag burta nu piept, mai am sapte serii"

bogdan5
pescar de competitie
Mesaje: 1020
Membru din: Vin Iun 20, 2014 18:02
Puncte: 0
Localitate: 44°26′7″N 26°6′10″E

Re: Parere boilies DudiBaits

Mesaj de bogdan5 »

pescarusull scrie:dani dan, tu vad ca ai o parere buna despre produsele Dudi.

Ce nu inteleg eu, de ce trebuie musai sa-i jignesti pe cei care nu lauda un produs care-ti place tie.
Postaci, frustrati, ... ca se baga ca, chilotii in o anumita zona a corpului.
"Precum beţivul, în pahare,
Răstoarnă vorbe agresiv,
Şi tzuica,-n semn de răzbunare,
La fel răstoarnă pe beţiv."
Crede în cel ce caută Adevărul,
Fereşte-te de cel ce l-a găsit.
(A.Gide)
Sinceritatea nu te lasa fara prieteni. Ii triaza.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”