Parere boilies DudiBaits

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

sandus.
Mesaje: 43
Membru din: Sâm Ian 29, 2005 10:44
Puncte: 0

Re: Parere boilies DudiBaits

Mesaj de sandus. »

Nu se compara cu boiliesurile lui Dragan, plus ca sunt f scumpe. Am cumparat o data si nu am prins nimic plus ca au facut viermi dupa 3 luni. Nu am putut sa schimb ca nu dau factura. Si 4carp este o solutie, baieti seriosi si nada de calitate.

msimarian
Mesaje: 84
Membru din: Mie Mai 02, 2012 10:27
Puncte: 0
Localitate: cluj napoca

Re: Parere boilies DudiBaits

Mesaj de msimarian »

PISIC scrie:
popa viorel scrie:cate victorii in concursuri are aceasta nada cu miros maghiar >? sa vina la concurs cu george alexandru cu bogdan dragan, sa-i bata si apoi sa comenteze ce buna e. lupta directa frate nu povesti pescaresti cu oameni carora daca le dai un kil de bile se jura ca au prins cei mai mari crapi din lume pe toate baltile.
Foarte multe domnule,documenteaza înainte sa spui ceva.
Respecte pt comentariu si ferplay domnu Iulian Petre.
Pescuiesc de aproape 6 ani cu aceste bile si pot sa spun ca sunt de calitate,dar fiecare este liber sa pescuiasca cu ce vrea pe banii lui. Despre calitate unei bile poti sa te pronunti dupa ce ai folosit-o mai multe partide, nu dupa 24 de ore.
De acord.Se pot vedea si rezultatele obtinute de catre echipele Dudi Baits la Cupa Potaissa, ed. I.II,si III precum si Top Ten Potaissa ed. I si II pe lacul Ozetanya, Ungaria.

PISIC
Mesaje: 69
Membru din: Lun Mai 14, 2012 9:41
Puncte: 0
Localitate: Cluj Napoca

Re: Parere boilies DudiBaits

Mesaj de PISIC »

sandus. scrie:Nu se compara cu boiliesurile lui Dragan, plus ca sunt f scumpe. Am cumparat o data si nu am prins nimic plus ca au facut viermi dupa 3 luni. Nu am putut sa schimb ca nu dau factura. Si 4carp este o solutie, baieti seriosi si nada de calitate.
Nimic nu se compara cu bila care iti da sadisfactie,dar daca ai cumparat nada si ai ținut-o trei luni, inseamna ca ori ai cumparat 100 de kg, ori pescuiesti foarte rar. Un produs care face viermi are ceva natural in el. (viermele nu sta într-un mar de sera).
PS: Nu vreau sa deranjez prin comentarii nici un producător de nada si nici un membru al forumului.
Fire intinse.

PISIC
Mesaje: 69
Membru din: Lun Mai 14, 2012 9:41
Puncte: 0
Localitate: Cluj Napoca

Re: Parere boilies DudiBaits

Mesaj de PISIC »

dani dan scrie:
PISIC scrie:
popa viorel scrie:cate victorii in concursuri are aceasta nada cu miros maghiar >? sa vina la concurs cu george alexandru cu bogdan dragan, sa-i bata si apoi sa comenteze ce buna e. lupta directa frate nu povesti pescaresti cu oameni carora daca le dai un kil de bile se jura ca au prins cei mai mari crapi din lume pe toate baltile.
Foarte multe domnule,documenteaza înainte sa spui ceva.
Respecte pt comentariu si ferplay domnu Iulian Petre.
Pescuiesc de aproape 6 ani cu aceste bile si pot sa spun ca sunt de calitate,dar fiecare este liber sa pescuiasca cu ce vrea pe banii lui. Despre calitate unei bile poti sa te pronunti dupa ce ai folosit-o mai multe partide, nu dupa 24 de ore.
claudiu,toti comentatorii sunt foarte activi pe bazar,se ascund in spatele unor nick-uri-pt ca asa pot si ei sa comenteze,nu sunt cunoscuti in competitii...niste frustrati...mi-e mila de ei :wink: :wink: :wink:
am vorbit cu dudi si mi-a zis ca poate sa-mi faca bile cu ce pret vreau eu,dar sa nu am pretentii... :wink:
i-am multumit pt sinceritate si i-am dorit 'fir intins' :wink:
Da Dani
Multi dintre ei ar vrea sa aiba posibilitatea si tipul necesar sa mearga la atatea concursuri la cate mergi tu,sincer si eu te invidiez :-D
Sa ne vedem sanatosi

bogdan5
pescar de competitie
Mesaje: 1020
Membru din: Vin Iun 20, 2014 18:02
Puncte: 0
Localitate: 44°26′7″N 26°6′10″E

Re: Parere boilies DudiBaits

Mesaj de bogdan5 »

PISIC scrie: Da Dani
Multi dintre ei ar vrea sa aiba posibilitatea si tipul necesar sa mearga la atatea concursuri la cate mergi tu,sincer si eu te invidiez :-D
Sa ne vedem sanatosi
Daca platesti bine gasesti amatori sa te care in spate la orice concurs doresti, timp sa ai. :wink:
Crede în cel ce caută Adevărul,
Fereşte-te de cel ce l-a găsit.
(A.Gide)
Sinceritatea nu te lasa fara prieteni. Ii triaza.

Avatar utilizator
dani dan
Pescar de competitie
Mesaje: 325
Membru din: Mar Iun 14, 2011 19:55
Puncte: 0
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Parere boilies DudiBaits

Mesaj de dani dan »

bogdan5 scrie:
PISIC scrie: Da Dani
Multi dintre ei ar vrea sa aiba posibilitatea si tipul necesar sa mearga la atatea concursuri la cate mergi tu,sincer si eu te invidiez :-D
Sa ne vedem sanatosi
Daca platesti bine gasesti amatori sa te care in spate la orice concurs doresti, timp sa ai. :wink:
bogdana,ai dreptate ca intotdeauna :mrgreen: tu si iubita ta gabriela :mrgreen:
Omul cu adevarat bun este doar cel care ar fi putut fi rau si n-a fost. (Nicolae Iorga)

bogdan5
pescar de competitie
Mesaje: 1020
Membru din: Vin Iun 20, 2014 18:02
Puncte: 0
Localitate: 44°26′7″N 26°6′10″E

Re: Parere boilies DudiBaits

Mesaj de bogdan5 »

daniela, esti dusa... :mrgreen:
Crede în cel ce caută Adevărul,
Fereşte-te de cel ce l-a găsit.
(A.Gide)
Sinceritatea nu te lasa fara prieteni. Ii triaza.

PISIC
Mesaje: 69
Membru din: Lun Mai 14, 2012 9:41
Puncte: 0
Localitate: Cluj Napoca

Re: Parere boilies DudiBaits

Mesaj de PISIC »

bogdan5 scrie:
PISIC scrie: Da Dani
Multi dintre ei ar vrea sa aiba posibilitatea si tipul necesar sa mearga la atatea concursuri la cate mergi tu,sincer si eu te invidiez :-D
Sa ne vedem sanatosi
Daca platesti bine gasesti amatori sa te care in spate la orice concurs doresti, timp sa ai. :wink:
La cate concursuri am fost si a participat si Dani, nu cred ca a fost cu amatori(Tati,Johann,Georgica Galita,Badica.,etc)aceste persoane nu cred ca sunt amatori si merita respect, atat ei cat si Dani, pt ca incurajeaza acest "sport" prin intermediul caruia producatorii de nada isi vand produsele. (luati exemplu de la domnu Iulian Petre).
Numai bine

bogdan5
pescar de competitie
Mesaje: 1020
Membru din: Vin Iun 20, 2014 18:02
Puncte: 0
Localitate: 44°26′7″N 26°6′10″E

Re: Parere boilies DudiBaits

Mesaj de bogdan5 »

La cate concursuri am fost si a participat si Dani...
N-ai inteles, el incape intr-un rucsac...cine-l cara este alta poveste. :mrgreen:
Crede în cel ce caută Adevărul,
Fereşte-te de cel ce l-a găsit.
(A.Gide)
Sinceritatea nu te lasa fara prieteni. Ii triaza.

Dan Draguloiu
Mesaje: 658
Membru din: Lun Apr 29, 2013 17:53
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Parere boilies DudiBaits

Mesaj de Dan Draguloiu »

Ca o parere despre gama de boilies a lui Ciprian Dudila pot spune ca sunt foarte bune, eu personal am o parere excelenta
danezu
Nume utilizator schimbat din drdan

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”