Parere boilies DudiBaits

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

viorel doloc
pescar de competitie
Mesaje: 1327
Membru din: Mar Iun 26, 2007 20:59
Puncte: 0
Localitate: SIBIU

Re: Parere boilies DudiBaits

Mesaj de viorel doloc »

Subscriu...foarte bune aceste boiles-uri marca Dudi Baits(vorbesc din experienta personala, in urma folosirii acestora).
Carp Passion

Avatar utilizator
romanraul
Mesaje: 541
Membru din: Mar Sep 10, 2013 23:41
Puncte: 0
Localitate: Focsani

Re: Parere boilies DudiBaits

Mesaj de romanraul »

In ziua de azi nu prea mai exista nada proasta.... Deja sunt mai multi producatori la noi care fac nada foarte buna. Singura diferenta o face pescarul.... Daca cineva imi spune ca vine crapul si manaca bila lui Dudi dar pe a lui Badica o lasa eu zic ca vorbeste prostii.... Acum nu zic ca putem compara cu boiliesurile din Decathlon, desi s-au castigat concursuri si cu alea desi pare greu de crezut.... Deci, nu bile face diferenta.... Locul, pescarul, strategia si apoi bila....

Ps : Am pescuit cu bilele lui Dudi, foarte bune dar lafel de bune mai sunt multe pe piata si chiar la bani mai putini. ( Badica, CarpBait, BD ) si sunt sigur ca lista poate continua
Membru Fondator - Enjoy Fishing Team
Web : www.enjoyfishing.ro
Facebook : Enjoyfishingclub

SIMI
pescar de competitie
Mesaje: 2158
Membru din: Joi Feb 09, 2012 20:31
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Parere boilies DudiBaits

Mesaj de SIMI »

incearca Spicy Crab de la Mainline :D Stima

Valerian
Mesaje: 128
Membru din: Lun Iun 12, 2017 19:53
Puncte: 0
Localitate: Cluj

Re: Parere boilies DudiBaits

Mesaj de Valerian »

Decathlon raport calitate ,pret f.bune am văzut cazuri si nu unul cand se pescuia cu boiles de 40sau 45 lei kg sau poate chiar mai mult si prindeau câte un peste sau doi in 24sau 48 ore iar cei cu Decathlon ii nimiceau ,pt ca cei cu boilesuri bune veneau cu 3sau4kg iar ceilalți cu 2saci de Decathlon , nu toată lumea își permite sa pescuiască intr-o partida de pescuit de de 72de ore sa dai 400 de RON pe boiles sau mai mult iar intr-un lac cu Pești multi si mari cu 3-4kg nu ai ce face,te cam doare buzunarul cand le dai cu cobra. :wink:

catalinSM
Mesaje: 309
Membru din: Dum Ian 26, 2014 15:22
Puncte: 0
Localitate: Satu Mare

Re: Parere boilies DudiBaits

Mesaj de catalinSM »

Nu pescuiesc cu bilele dudi (nu merg la concursuri si mi se par scumpe) dar din ce stiu eu, locul 1 ucraina si locul 2 Romania la campionatul mondial de anul acesta au fost castigate cu aceasta nada. sunt multi pescari straini care cumara de la el, din ungaria foarte multi si cred ca si strategia lui este sa vanda mai mult la straini. motivul il stim cu totii, sutem romani si ne intereseaza mult capra vecinului.

Avatar utilizator
adriancc
Mesaje: 33
Membru din: Sâm Aug 13, 2016 22:14
Puncte: 0
Localitate: Rosiori de Vede

Re: Parere boilies DudiBaits

Mesaj de adriancc »

Sunt niste bile foarte bune,nimic de spus ...dar mult prea scumpe pentru mine ...personal nu sunt dispus sa platesc mai mult de 35 ron(maxim) pe absolut nici o bila,indiferent cate campionate sau concursuri a castigat si de ce firma e facuta :D :D :D...Am trecut de stadiul cand ma impresionau reclame de genul asta :) :) ...Importannt e sa contina ce trebuie si atat ...Locul tot eu il aleg :lol:
C&R, un alt mod de a "savura" peștele.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”