Tragedie la pescuit

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Iacob Cristian
Mesaje: 369
Membru din: Lun Apr 23, 2012 16:33
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Tragedie la pescuit

Mesaj de Iacob Cristian »

DumiD scrie: nu incerc un suicid pentru ca am multa treaba..spre exemplu sa scolesc prostimea care vede o tragedie la televizor si si compasiunea lor se indreapta catre o gloaba bicuita cand 2 metrii mai incolo 2 oameni mureau.tu de ce nu incerci un atac cerebral? intrebare retorica...n-ai cu ce
Dumi lasa scoleala altora si aerul asta de fetita frustrata.Nu te-am jignit ,mi-am exprimat un punct de vedere, dar se vede ca nu poti sa accepti si parerea altora.Ti-am mai zis :vrei sa iti desenez? Sau esti prea prost sa intelegi si un desen ?

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Tragedie la pescuit

Mesaj de cornelserbu »

DumiD scrie:nu incerc un suicid pentru ca am multa treaba..spre exemplu sa scolesc prostimea care vede o tragedie la televizor si si compasiunea lor se indreapta catre o gloaba bicuita cand 2 metrii mai incolo 2 oameni mureau.tu de ce nu incerci un atac cerebral? intrebare retorica...n-ai cu ce
sugerarea suicidului era pentru incetarea ipocriziei, dar vad ca stai prost cu subtilitatile...mai pe intelesul tau, e greu de digerat faptul ca-ti pasa asa de mult de viata unor oameni in timp ce te gandesti cum s-o suprimi pe a altora, char daca o faci fara sa simta :wink:
in rest...esti doar un mic nesimtit si...atat !
Cornel Serbu
Friends Carp Team

speedy_rajah
Mesaje: 214
Membru din: Dum Ian 26, 2014 13:50
Puncte: 0
Localitate: Slobozia

Re: Tragedie la pescuit

Mesaj de speedy_rajah »

Daca ar fi sa eradicam prostia n-ar mai ramane nici 5milioane(cu indulgenta)de locuitori.. :D

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”