Tragedie la pescuit

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Peleianu
Mesaje: 92
Membru din: Sâm Sep 07, 2013 23:14

Tragedie la pescuit

Mesaj de Peleianu »

Voi ati vazut ce grozavie s-a intamplat?

http://www.hotnews.ro/stiri-esential-17 ... tele-r.htm

Avatar utilizator
zfcristian
Pescar de competitie
Mesaje: 1881
Membru din: Mar Noi 24, 2009 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Tragedie la pescuit

Mesaj de zfcristian »


Peleianu
Mesaje: 92
Membru din: Sâm Sep 07, 2013 23:14

Re: Tragedie la pescuit

Mesaj de Peleianu »

ala a filmat cum 2 oameni se ineaca si a pus fundal sonor cu melodii. mi se pare binemeritata continuarea.

Avatar utilizator
Alin Galbenu
Moderator
Mesaje: 2774
Membru din: Lun Aug 08, 2011 11:38
Puncte: 0
Localitate: Craiova
Contact:

Re: Tragedie la pescuit

Mesaj de Alin Galbenu »

Am citit fel si fel de comentarii, in general rautacioase, iar toate astea ma fac sa ma gandesc la un sigur lucru: ce fel de om sta si filmeaza, si rade, in timp ce vede cu ochii alti oameni care se inneaca? Cred ca ar fi fost mai preocupat daca i-ar fi cazut o tigara in apa.
Asta e lumea in care traim, din pacate.
Imagine

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14694
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Tragedie la pescuit

Mesaj de gor965 »

Eu vad ca cel mai mare dobitoc e chiar supravietuitoru ... bate calul si face semne celui din fata sa mearga cu el spre adanc, cu toate ca animalul are instinctul de conservare mai bun si ezita. Daca amaratul ala de cameraman zice ca nu stie sa inoate, are o scuza...dar idiotul care bate calul si ii indeamna pe cei doi spre infern, ce scuza are ?
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Iacob Cristian
Mesaje: 369
Membru din: Lun Apr 23, 2012 16:33
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Tragedie la pescuit

Mesaj de Iacob Cristian »

gor965 scrie:Eu vad ca cel mai mare dobitoc e chiar supravietuitoru ... bate calul si face semne celui din fata sa mearga cu el spre adanc, cu toate ca animalul are instinctul de conservare mai bun si ezita. Daca amaratul ala de cameraman zice ca nu stie sa inoate, are o scuza...dar idiotul care bate calul si ii indeamna pe cei doi spre infern, ce scuza are ?
Dobitocul trebuie batut cum batea el bietul animal.Un specimen ca ala trebuie chinuit bine de tot si apoi eutanasiat.

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: Tragedie la pescuit

Mesaj de DumiD »

Iacob Cristian scrie: Dobitocul trebuie batut cum batea el bietul animal.Un specimen ca ala trebuie chinuit bine de tot si apoi eutanasiat.
..asta-i retinut si tu din toata povestea, cum batea ala calu'? ...ce ti-e si cu iubitorii astia...eu cu ei as incepe eutanasierile...

mircione
Mesaje: 863
Membru din: Mie Ian 16, 2013 18:35
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: Tragedie la pescuit

Mesaj de mircione »

cat de idiot sa fii sa incerci sa treci o asa apa involburata si-au cautat-o cu lumanarea ...handicapatii...dar si cel care o incaseaza trebuia sa riposteze nu sa stea sa primeasca ca idiotu' .....

Iacob Cristian
Mesaje: 369
Membru din: Lun Apr 23, 2012 16:33
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Tragedie la pescuit

Mesaj de Iacob Cristian »

DumiD scrie:
Iacob Cristian scrie: Dobitocul trebuie batut cum batea el bietul animal.Un specimen ca ala trebuie chinuit bine de tot si apoi eutanasiat.
..asta-i retinut si tu din toata povestea, cum batea ala calu'? ...ce ti-e si cu iubitorii astia...eu cu ei as incepe eutanasierile...
Acel dobitoc a condus 2 oameni la moarte,in timp ce batea un animal care incerca sa isi salveze viata .Daca nu intelegi pot sa iti desenez,asta daca nu esti ocupat sa eutanasiezi iubitorii de animale.

ionut popescu
Mesaje: 152
Membru din: Mie Apr 04, 2012 21:11

Re: Tragedie la pescuit

Mesaj de ionut popescu »

DumiD scrie:
Iacob Cristian scrie: Dobitocul trebuie batut cum batea el bietul animal.Un specimen ca ala trebuie chinuit bine de tot si apoi eutanasiat.
..asta-i retinut si tu din toata povestea, cum batea ala calu'? ...ce ti-e si cu iubitorii astia...eu cu ei as incepe eutanasierile...
Asta ai retinut tu ?Ca trebuie omorati cei care au grija unui animal...La mai mare prietene,ia o pusca ,fugi in parc si impusca niste posesori de animale.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”