vio97s (Viorel Leu) - TZEPAR CU CLASA!!! Sa-ti fie rusine!!!

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: vio97s (Viorel Leu) - TZEPAR CU CLASA!!! Sa-ti fie rusin

Mesaj de petre iulian »

RazvanG scrie:

NAE,CRED CA NU TE REFERI LA PERSOANA MEA CAND SPUI:RAZVANEL alias Gabi1
---------

:lol: RazvanG vine de la Razvanel Gabi1?
:lol: :lol: Huooooo
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: vio97s (Viorel Leu) - TZEPAR CU CLASA!!! Sa-ti fie rusin

Mesaj de RazvanG »

petre iulian scrie:
RazvanG scrie:

NAE,CRED CA NU TE REFERI LA PERSOANA MEA CAND SPUI:RAZVANEL alias Gabi1
---------

:lol: RazvanG vine de la Razvanel Gabi1?
:lol: :lol: Huooooo
Asta vreau si eu sa stiu,daca sunt de huoooo sau nu :roll:

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: vio97s (Viorel Leu) - TZEPAR CU CLASA!!! Sa-ti fie rusin

Mesaj de gor965 »

Can nasoala si incalcita poveste ...
In mod normal o chestie de genul asta se reglaeaza in privat. Pe de alta parte, in privat reusesti sa reglezi o problema cand la ea lucreaza doi oameni onesti, responsabili si cu bun simt. Cnad ajungi sa te balacaresti pe forum, adica in public, undeva , la cineva e o problema legata de caracter. Inclin sa-i dau dreptate cumparatorului, cat timp vanzatorul a mentionat ca a rezolvat o problema la produsul pe care-l vinde. Ulterior s-a constatat ca a reusit sa vanda un produs cu defect si ptr. ca s-a simtit ofensat de plangerile primite (si astea, cauzate de o gluma de kkt) in loc sa sune si sa-si regleze problema amiabil, a tras draperia si s-a urcat in trenul de Miami ! Cum spuneam, amiabil tine de onestitate, respect, bun simt ... daca nu le ai, nu te pricopsesti decat din furaciuni, inselatorii, hotie ! Ararati-mi un politician care a facut avere si e onest ... kaka maka ! Data viitoare cand vreti sa faceti o tranzactie cu marfa SH, cautati-va mai bine vanzatorul , verificati in amanunt marfa expusa, cereti garantia ca puteti returna produsul daca nu e conform descrierii, etc.
p.s.
Nu-l cunosc pe Gabi1 dar il cunosc pe Nae ... nu stiu ce au de impartit, nu ma intereseaza de ce se injura, forumul nu e sectie de politie, dar treaba aia cu sms-urile trimise unui pagubit, e de tot rahatul iar Nae are dreptate (mai putin la faza cu staff-ul Crapmania care tremura de frica unui user). Radem, glumim, facem katerinka, c-asa s-a invatat lumea in Romania, insa cand ajungi sa-ti bati joc de cineva care deja are o problema si tu-i mai creezi una, nu e normal !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: vio97s (Viorel Leu) - TZEPAR CU CLASA!!! Sa-ti fie rusin

Mesaj de Albert »

gor965 scrie:......... (si astea, cauzate de o gluma de kkt) i
Nu-l cunosc pe Gabi1 ........, dar treaba aia cu sms-urile trimise unui pagubit, e de tot rahatul
.....insa cand ajungi sa-ti bati joc de cineva care deja are o problema si tu-i mai creezi una, nu e normal !
Si mie mi se pare fascinant cu userul asta scrie lejereanu' in continuare p-aci hahaindu-se si batandu-se pe burta cat de jmeker e.
Cu toate astea intrebarea ramane: cum plm sa faci asa ceva?!?
Mare ti-e gradina.....

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: vio97s (Viorel Leu) - TZEPAR CU CLASA!!! Sa-ti fie rusin

Mesaj de popescu59 »

Nu va mai mirati atit findca problema este simpla .
Singura persoana care poate interzice un user pe crapmania este Danut
Danut cunoaste foarte bine problema cu acest user findca injurii amenitari si chestii din astea gabi1 a facut cu mai multi useri de pe acest forum .
Ce masuri s-au luat ?? NICIUNA . DE CE ?? De ce nu sa procedat cum scrie in regulament ?? Cum se poate sa tratezi o astfel de problema ca pe O GLUMITA ??
Cea ce a facut gabi1 este f f f grav .
Deci este o singura concluzie lui Danut ii este frica de acest user gabi1 , ori il cunoaste si face parte din anturajul lui ori ii este frica de el .
La cite s-au intimplat cu acest user pe acest forum trebuia banat definitv de mult .
Asa ca nu va mai intrebati DE CE ?

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: vio97s (Viorel Leu) - TZEPAR CU CLASA!!! Sa-ti fie rusin

Mesaj de Vladut Mateianu »

popescu59 scrie:Nu va mai mirati atit findca problema este simpla .
Singura persoana care poate interzice un user pe crapmania este Danut

Deci este o singura concluzie lui Danut ii este frica de acest user gabi1 , ori il cunoaste si face parte din anturajul lui ori ii este frica de el .
Langa Danut sunt eu, si nu prea cunosc termenul "frica"...... Deci, las-o moarta pe linia asta. Te asigur ca zboara de pe forum oricine, indiferent de nume sau relatii....
Dar nu uita ca adminul unui site (sau forum) nu este judecator ca sa poata sa ia decizii in functie de anumite polemici virtuale, adevarul de multe ori nu iese la iveala.....

PS Nae, tu esti ultimul in masura sa comentezi, nu uita ca acum 1-2 ani te certai cu tot forumul, in diverse topicuri, iar multi cereau banarea ta ! Daca o facea Danut, crezi ca era corect ? Eu cred ca nu, ptr ca dupa ce te-am cunoscut am bazut ca esti baiat de comitet, doar ca uneori nu ai astampar la degetele... :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: vio97s (Viorel Leu) - TZEPAR CU CLASA!!! Sa-ti fie rusin

Mesaj de popescu59 »

Foarte adevarat Vladut darrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr vreau sa vad si eu postari cu mine in care Nae am jignit pe cineva in discutiile purtate .
Am cautat intodeauna sa pastrez limita bunului simt fara sa jignesc injur sau amenint si am cerut celor cu care ma contram sa nu jigneasca sa raspunda in limita bunului simt .
Sunt foarte multe postari in care gabi1 ameninta jigneste injura si ataca persoane fara nici o problema , de ce i se permite asa ceva DE CE ?
Si problema asta in care el se baga si trimite niste SMS fara sa aiba vre-o legatura cum e tratata ?? Ca o glumita ?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Frumos nu am ce spune .
Stiu ca face trafic dar vezi ca omu a avut altercatii cam cu majoritatea userilor de pe crapmania indiferent de nume sau persoana.
Tratind problemele astea foarte grave cu indifernta dati okazia sa se creada altceva , asa ca nu inteleg de ce nu se aplica regulamentu acestui forum .

Avatar utilizator
Dan Mateianu
Site Admin
Mesaje: 3211
Membru din: Mie Ian 16, 2008 9:52
Puncte: 300
Localitate: Bucuresti

Re: vio97s (Viorel Leu) - TZEPAR CU CLASA!!! Sa-ti fie rusin

Mesaj de Dan Mateianu »

popescu59 scrie:Foarte adevarat Vladut darrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr vreau sa vad si eu postari cu mine in care Nae am jignit pe cineva in discutiile purtate .
Am cautat intodeauna sa pastrez limita bunului simt fara sa jignesc injur sau amenint si am cerut celor cu care ma contram sa nu jigneasca sa raspunda in limita bunului simt .
Sunt foarte multe postari in care gabi1 ameninta jigneste injura si ataca persoane fara nici o problema , de ce i se permite asa ceva DE CE ?
Si problema asta in care el se baga si trimite niste SMS fara sa aiba vre-o legatura cum e tratata ?? Ca o glumita ?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Frumos nu am ce spune .
Stiu ca face trafic dar vezi ca omu a avut altercatii cam cu majoritatea userilor de pe crapmania indiferent de nume sau persoana.
Tratind problemele astea foarte grave cu indifernta dati okazia sa se creada altceva , asa ca nu inteleg de ce nu se aplica regulamentu acestui forum .
Domnule Popescu, dar daca d-voastra l-ati sustinut pe Victor Ponta si sunteti in asentimentul a 80% dintre userii Crapmania.ro ar trebui sa va dau ban?

Am mai spus-o, nu penalizam utilizatorii ptr actiuni care nu au legatura cu forumul Crapmania.
Cat despre banat, cred ca mi-a cerut mai bine de jumatate de forum sa va banez la vremea respectiva. Totusi, n-am facut-o. Si nu de frica..


iar inventiile legate de banarea lui Popescu Stefan ma fac sa fie ultima oara cand va mai raspund la vreun post.

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: vio97s (Viorel Leu) - TZEPAR CU CLASA!!! Sa-ti fie rusin

Mesaj de popescu59 »

Atita timp cit nu am incalcat regulamentul nu aveati de ce sa ma banati , ca nu sunt pe placul unuia sau altuia e clar nimeni nu este perfect .
Nu am jignit pe nimeni niciodata in nici o postare a mea decit dupa ce acela ma jignit sau injurat deci nu exista motiv sa fi fost banat asa cum sustineti .
Eu nu cer decit sa respectati regulamentul acestui forum ca e Nae, Coaie ,Marin sau nu stiu cine .
Atita timp cit consideri ca printr-o injuratura amenintare sau jignire te crezi mai bun decit cel cu care intrii in contact esti un nimeni si trebuiesti expulzat fara probleme dintre oamenii pasnici care converseaza in limita bunului simt pe acest forum.

Nu am nimic personal cu acest gabi1 , problemele au fost create pe acest forum in citeva topicuri in care se vede clar cum jigneste , ameninta si injura fara nici o problema .
De ce este tolerat acest user printre noi de ce ?
Danut chiar ti se pare o glumita cea ce a facut acest gabi1 cind a trimis acele SMS ?Este incalificabil cea ce a facut NU ESTE O GLUMITA . Se vede ca are antecedenta de haiduc .
Nu este nici normal si nici corect cea ce a facut , deci aplica te rog regulamentul indiferent de user si atunci nu se va mai crede cea ce am scris in postarea anterioara .

Si inca ceva in ce fel l-am sustinut eu pe Ponta ? Ca am scris ce cred inseamna ca sustin acea persoana ?Nu am votat niciodata de la revolutie NICIODATA deci nu sustin pe nimeni , nu sunt interesat de politica .

PallBogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2746
Membru din: Dum Iul 06, 2014 12:48
Puncte: 0
Localitate: Pitesti
Contact:

vio97s (Viorel Leu) - TZEPAR CU CLASA!!! Sa-ti fie rusine!!!

Mesaj de PallBogdan »

Rog administratorii sa inchida acest topic!
Imi pare rau pentru dezvoltarea acestui subiect pana la acest nivel! Sper ca din acest topic sa se fi inteles ce era de inteles!
Ultima oară modificat Lun Noi 17, 2014 16:18 de către PallBogdan, modificat 1 dată în total.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”