vio97s (Viorel Leu) - TZEPAR CU CLASA!!! Sa-ti fie rusine!!!

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: vio97s (Viorel Leu) - TZEPAR CU CLASA!!! Sa-ti fie rusin

Mesaj de gabi1 »

popescu59 scrie:Fraiere iti rupi tu capu cit de curind , te maminca gaozu din ce in ce mai tare .
Poate ai uitat sa citesti cateva postari anterioare si te plangi ca are lumea ceva cu tine... :oops: :oops:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
Dan Mateianu
Site Admin
Mesaje: 3211
Membru din: Mie Ian 16, 2008 9:52
Puncte: 300
Localitate: Bucuresti

Re: vio97s (Viorel Leu) - TZEPAR CU CLASA!!! Sa-ti fie rusin

Mesaj de Dan Mateianu »

Ar fi trebuit sa va banez ptr asta popescu59? e si amenintare si limbaj inadecvat.
Totusi n-o fac si va rog sa incetati cu astfel de discutii. Puteti ignora mesajele utilizatorului gabi1, f simplu. intrati pe profilul lui si selectati ca persoana neagreata.

PS: utilizatorul vio97s a fost banat pe acest forum pana la remedierea problemei cu PallBogdan.

Urmeaza si inchiderea acestui topic.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: vio97s (Viorel Leu) - TZEPAR CU CLASA!!! Sa-ti fie rusin

Mesaj de Vladut Mateianu »

@nae

Eu cred ca te cam plictisesti pe acasa, altfel nu vad de ce intervi tu in problemele si discutiile altor useri de pe forum...
In fine, nu am timp sa caut(dar poate o sa o faca cineva) ca altfel ti-as arata cum era comportamentul si limbajul tau pe acest forum acum 1-2 ani.... adu-ti aminte si cum ti-ai cerut public scuze tuturor membrilor forumului jigniti de tine... :oops:


PS Referitor la ideile referitoare la trafic,si este ultima oara cand iti raspund, sunt doar rolul unei minti inveninate sau ofuscate de realitate si de succesul acestui site.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: vio97s (Viorel Leu) - TZEPAR CU CLASA!!! Sa-ti fie rusin

Mesaj de popescu59 »

Nu il mai tineti asa in brate pe gabi1 ca s-a prins toata lumea .
Ia vedeti inainte de postarea mea ce a scris acest personaj la adresa mea , aia nu este jignire nu nu , cititi tot ce trebuie si dupa aia concluzile .Nu cititi numai ce doriti . Niciodata nu am raspuns cu jigniri decit acelora care m-au jignit . Dar de acum voi proceda ca la gradinita nu voi mai raspunde cu jigniri nu nu voi semnala imediat staful si sa vedem ce masuri se iau .
Sunt curios ce masuri veti lua pentru GLUMITELE facute de gabi1 care sigur are un rol in acest topic .
Ca nu vreti voi sa vedeti partea rea la ce a facut este altceva .
Vladut sincer o spun nu ma intereseaza cit de mare succes are acest forum , in afara de crapmania si foarte rar infopescar nu accesez alt forum legat de pescuit deci nu vad pentru ce sa fiu ofticat , fac parte din acest forum crapmania
Imi place enorm sa citesc topicuri in care nu se jigneste si nu este prima data cind punctez acest aspect .

TOPIC INCHIS .

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: vio97s (Viorel Leu) - TZEPAR CU CLASA!!! Sa-ti fie rusin

Mesaj de Vladut Mateianu »

Pana acum 1 luna scriai pe aici ca Gabi 1 sunt eu...acum vad ca realizezi ca ai incurcat borcanele, dar scuzele de rigoare se lasa asteptate....

In fine, ai telefonul lui nea Gabi in acest topic, suna-l si reproseaza-i direct ce ai de reprosat.... :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: vio97s (Viorel Leu) - TZEPAR CU CLASA!!! Sa-ti fie rusin

Mesaj de gabi1 »

Vladut Mateianu scrie:Pana acum 1 luna scriai pe aici ca Gabi 1 sunt eu...acum vad ca realizezi ca ai incurcat borcanele, dar scuzele de rigoare se lasa asteptate....

In fine, ai telefonul lui nea Gabi in acest topic, suna-l si reproseaza-i direct ce ai de reprosat.... :wink:
Stai linistit, imi stie nr. tel de cand haul numai ca este de o perversitate ce nu am intalnit. Provoaca la tel sau prin MP el si "tovarasul" sau BoiliesCrap dupa care incepe sa tipe pe forum ca nu mai merge la un concurs la Peris din cauza mea, incercand sa pozeze in victima. Este un pervers PENAL !! :oops: :oops:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: vio97s (Viorel Leu) - TZEPAR CU CLASA!!! Sa-ti fie rusin

Mesaj de popescu59 »

(Pana acum 1 luna scriai pe aici ca Gabi 1 sunt eu...acum vad ca realizezi ca ai incurcat borcanele, dar scuzele de rigoare se lasa asteptate....)

Faci niste afirmatii nefondate si nu le faci decit sa amplifici treaba , am spus frumos ce ce am citit pe unul din topicurile de aici .

Am intrebat asa de ce in 2 ani de zile nu s-a facut banarea lui Stefan Popescu si s-au gasit diferite motive sa nu fie banat pe acest forum, darrrrrrrrrrrr cum a postat pe topic ca te-a vazut cineva la un concurs ca ai postat de pe userul gabi1 ,imediat a fost banat.
Asta am scris eu nici decum ca eu te banuiesc ca ai fi gabi1 nu nu . Si nu mai inteleg daca acest gabi1 este un pescar cum sustii de ce nu are o singura postare cu o partida de pescuit a lui , cu ceva capturi findca asa au toti pescari . Dar noi ne multumim ca il cunosti tu si e totul ok .

Si inca ceva care ma cam roade la un intelectual ca tine,cum vine asta gabi 1 care este mai mic ca mine de virsta este pentru tine NEA GABI iar eu sunt NAE .
Nu mai suntem si noi educati ? nu mai suntem si noi intelectuali ? S-au este vorba despre FRICA asa cum am mai spus ?

Gabi1
-Ai avut un conflict cu un user din Alexandria pe care nu il cunosc si nu am nici cea mai mica tangenta cu el si omu cind ai inceput sa il ameninti ti-a spus clar HAI SA NE INTILNIM SA O DAM AMINDOI IN PARTE .Si tu ce ai facut ai sunat imediat la mine si mi-ai luat morti si familia si mai amenintat in toate felurile findca spui tu ca el l-am pus pe ala sa te scoata la interval .Totul a fost si este doar in mintea ta ma repet nu am nici o tangenta cu acea persoana si daca intradevar esti zmeul care te umfli pe aici de ce nu te-ai vazut cu omu sa va reglati conturile ??
Nu nu ai gasit de cuvinta sa ma ameninti si sa ma injuri pe mine care sunt pe dinafara subiectului vostru.
Asa ca regleaza-ti conturile cu omu cu care te-ai balacarit si nu ma mai baga pe mine in oala cu tine .

Pentru mine acest subiect este INCHIS .

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: vio97s (Viorel Leu) - TZEPAR CU CLASA!!! Sa-ti fie rusin

Mesaj de Vladut Mateianu »

popescu59 scrie:
Si inca ceva care ma cam roade la un intelectual ca tine,cum vine asta gabi 1 care este mai mic ca mine de virsta este pentru tine NEA GABI iar eu sunt NAE .
Nu mai suntem si noi educati ? nu mai suntem si noi intelectuali ? S-au este vorba despre FRICA asa cum am mai spus ?

.
Inchis-deschis, deschis-inchis, etc..... :D Nu poti opri un torent dupa ce ai dinamitat barajul Nae ! :D

Respectul nu se cumpara, se castiga ! Iar "nea" in fata numelui nu inseamna respect, ci este o forma populara de adresare unei persoane mai in varsta....nea Nae ! :wink:

PS Eu sunt Gabi 1, de fapt imi vorbesc singur cu "nea", din respect.... :lol:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: vio97s (Viorel Leu) - TZEPAR CU CLASA!!! Sa-ti fie rusin

Mesaj de gor965 »

popescu59 scrie: Am intrebat asa de ce in 2 ani de zile nu s-a facut banarea lui Stefan Popescu si s-au gasit diferite motive sa nu fie banat pe acest forum, darrrrrrrrrrrr cum a postat pe topic ca te-a vazut cineva la un concurs ca ai postat de pe userul gabi1 ,imediat a fost banat......
@Nae
Popescu a fost banat ptr. ca eu m-am saturat de toate kkt-urile pe care le provoca si ptr. ca in ultima instanta a scris despre un moderator ca e cretin ! Am cerut expres lui Miere sa-l baneze altfel ii sterg orice postare pe care o face.
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

dogoice
Mesaje: 139
Membru din: Dum Sep 18, 2011 22:18
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: vio97s (Viorel Leu) - TZEPAR CU CLASA!!! Sa-ti fie rusin

Mesaj de dogoice »

Ideea acestui topic era teapa trasa unui pescar.De acolo pana la discutiile despre cine e unu ,cine e altul ,e cale lunga ,se putea face o pagina speciala.Daca puteam sa il ajutam pe baiat sa returneze senzorii si sa ia banii inapoi era extraordinar,dar cu balacareala asta .........
Pe viitor cred ca nu este cazul sa se mai intervina ,oricare dintre noi putea sa fie in locul lui Bogdan.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”