Căutarea a găsit 194 rezultate

de Mary2005
Vin Noi 20, 2009 15:42
Forum: Campionatul National de Pescuit la Crap
Subiect: CAZURILE "CAPRA" SI "VALIZA"
Răspunsuri: 66
Vizualizări: 8852

Re: CAZURILE "CAPRA" SI "VALIZA"

Daca s-a stabilit clar ca a fost NON COMBAT ,trebuiesc aplicate neaparat sanctiuni. nu ca s-a stabilit, au recunoscut in sedinta. insa s-au aparat ca nu au realizat ca e ceva rau. si ca a fost strategie de club. Urmareste inregistrarea si ai sa auzi ca nu am afirmat asa ceva ... acum acel club s-a ...
de Mary2005
Vin Noi 20, 2009 15:29
Forum: Campionatul National de Pescuit la Crap
Subiect: CAZURILE "CAPRA" SI "VALIZA"
Răspunsuri: 66
Vizualizări: 8852

Re: CAZURILE "CAPRA" SI "VALIZA"

Marian C-tin (intrat in mansa finala cu intentia declarata de non combat pt. Mitranescu) - reprezentant C.S. Natural Carp cei trei de mai sus prezenti in sedinta. Am participat la Sacel din doua motive ..... taxa mea a fost suportata de catre club ( CarpZone) al doilea motiv a fost ca daca ma retra...
de Mary2005
Mar Noi 17, 2009 19:22
Forum: Campionatul National de Pescuit la Crap
Subiect: AVP - Campionat national 2009 - pareri si sugestii
Răspunsuri: 113
Vizualizări: 12726

Re: AVP - Campionat national 2009 - pareri si sugestii

Florentin Iuga scrie: Celelate doua cluburi care s-au format prin plecarea unor membrii, nu stiu daca impreuna au suficiente resurse umane :) pentru un lot .............
Florentin ,

Clubul Natural Carp are membri , atat cat trebuie , sa fie alcatuit lotul in vederea participarii la turneul pt. calificari .
de Mary2005
Lun Noi 16, 2009 23:28
Forum: Campionatul National de Pescuit la Crap
Subiect: DECONTURI -ANALIZE -PROGRAM 2010
Răspunsuri: 141
Vizualizări: 17874

Re: DECONTURI -ANALIZE -PROGRAM 2010

Daca mai taiem un zero de la cifra scrisa de tine cred ca ne apropiem un pic de adevar...sau mai bine il intrebi pe patron. Ultimile populari au fost , septembrie 9,8 t http://lacul2.myforum.ro/populare-cu-98t-crap-si-cteno-septembrie-2009-vt75.html octombrie 6 t http://lacul2.myforum.ro/populare-c...
de Mary2005
Lun Noi 16, 2009 19:35
Forum: Campionatul National de Pescuit la Crap
Subiect: DECONTURI -ANALIZE -PROGRAM 2010
Răspunsuri: 141
Vizualizări: 17874

Re: DECONTURI -ANALIZE -PROGRAM 2010

Nici daca strangi toti crapii din lacurile din Dambovita nu aduni 150 de tone.... E posibil ca tu sa fi fost informat gresit sau ai preluat o informatie eronata! ...sau mai bine il intrebi pe patron. informatia este primita de la administratorul baltii Bogdan Caba ... la sedinta va comunica exact c...
de Mary2005
Lun Noi 16, 2009 12:52
Forum: Campionatul National de Pescuit la Crap
Subiect: DECONTURI -ANALIZE -PROGRAM 2010
Răspunsuri: 141
Vizualizări: 17874

Re: DECONTURI -ANALIZE -PROGRAM 2010

Balta Lacul 2- Bunget Organizator CS Natural Carp Luciu de apa 80 hectare , densitate peste aproximativ 150 tone , greutati cuprinse intre 1 kg si 16,800 , crap comun , oglinda si ten Nr. standuri 30 cu 14 pontoane in lucru de 8/8 m , si 5 cabane Acces pe balta - drum pietruit , facil si pe timp plo...
de Mary2005
Mar Oct 20, 2009 15:06
Forum: Concursuri de Pescuit
Subiect: Cupa APS editia a-IV-a
Răspunsuri: 53
Vizualizări: 6193

Re: Cupa APS editia a-IV-a

Si ca sa iti dau satisfactie , indiferent cat o sa ma mai injuri pe aici , este ultima mea postare si de data asta o sa sterg adresa asta din capul meu ...

Iti doresc mult trafic in continuare ... :wink:
de Mary2005
Mar Oct 20, 2009 15:01
Forum: Concursuri de Pescuit
Subiect: Cupa APS editia a-IV-a
Răspunsuri: 53
Vizualizări: 6193

Re: Cupa APS editia a-IV-a

As fi apreciat daca ai fi spus aceste lucruri aici. Dar cat timp o faci pe alte siteuri plangandu-te ca o fetita ca ce rai sunt baietii de pe Crapmania, da-mi voie sa te desconsider ca om. Ceea ce eu o fac public, nu barfind pe la spate. Ai inceput sa semeni cu Panaite... Acolo aveam o discutie cu ...
de Mary2005
Mar Oct 20, 2009 14:44
Forum: Concursuri de Pescuit
Subiect: Cupa APS editia a-IV-a
Răspunsuri: 53
Vizualizări: 6193

Re: Cupa APS editia a-IV-a

Asta ptr ca il practica oameni cu foarte putina scoala si foarte putina educatie............. :oops: Cel putin in privinta mea ti-ai gresit persoana ..... si cred ca sunt oameni care sa iți confirme acest lucru ... Pe mine unul nu ma ajutat parintii cum te-au ajutat pe tine sa traiesti o suta de an...
de Mary2005
Mar Oct 20, 2009 14:41
Forum: Concursuri de Pescuit
Subiect: Cupa APS editia a-IV-a
Răspunsuri: 53
Vizualizări: 6193

Re: Cupa APS editia a-IV-a

am mai spus-o la cineva si o voi spune si in continuare:acest sport in care se investesc extraordinar de multi bani,timp suflet si certuri cu nevestele,a devenit o mahala si o barfa de nedescris precum si un mod mai putin ortodox prin care poti face rost de bani. pacat,foarte pacat :( :( :( Asa se ...

Mergeți la căutare avansată