Boilies readymade ieftin și bun

Lucruri care de multe ori nu ne lasa sa dormim: mixuri, nade, boiliesuri, seminte, arome, pelete, etc.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Avatar utilizator
vasea
Mesaje: 385
Membru din: Mie Mai 12, 2010 9:24
Puncte: 0
Localitate: Iași

Boilies readymade ieftin și bun

Mesaj de vasea »

Îmi poate recomanda și mie cineva un boilies readymade ieftin și bun în jur de 20 -25 lei kg sau nu exista așa ceva?

matei1971
Mesaje: 748
Membru din: Vin Iul 13, 2007 21:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Boilies readymade ieftin și bun

Mesaj de matei1971 »

Ieftin și bun încă nu s-a inventat!
Când esti mort, nu stii asta - dar ii afecteaza pe ceilalti. La fel si când esti prost.

Andrei91
Mesaje: 515
Membru din: Mie Ian 06, 2016 18:31
Puncte: 0
Localitate: Cj

Re: Boilies readymade ieftin și bun

Mesaj de Andrei91 »

ai putea incerca le la tata nitu, poate are ceva la oferta

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de osc1or »

Deçathlon la 120lei punga de 10kg cred ca sunt cele mai ieftine si bune de pe piata :)

Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk
Critic echilibrat

cosmin mox
Mesaje: 19
Membru din: Vin Apr 15, 2016 11:37
Puncte: 0
Localitate: Titu

Re:

Mesaj de cosmin mox »

osc1or scrie:Deçathlon la 120lei punga de 10kg cred ca sunt cele mai ieftine si bune de pe piata :)

Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk
Corect. Și pentru mine au fost bune, sa învăț sa folosesc cobra . Nu degeaba sau scumpit

Avatar utilizator
vasea
Mesaje: 385
Membru din: Mie Mai 12, 2010 9:24
Puncte: 0
Localitate: Iași

Re: Boilies readymade ieftin și bun

Mesaj de vasea »

A încercat cineva bilele de la Misel Zadravec?

viorel doloc
pescar de competitie
Mesaje: 1327
Membru din: Mar Iun 26, 2007 20:59
Puncte: 0
Localitate: SIBIU

Re: Boilies readymade ieftin și bun

Mesaj de viorel doloc »

Toate boiles-urile amintite prind peste, doar ca unele mai mult, altele mai putin, depinde de pescar(strategie si experienta) si de populatia piscicola(densitate)!
Carp Passion

Avatar utilizator
vasea
Mesaje: 385
Membru din: Mie Mai 12, 2010 9:24
Puncte: 0
Localitate: Iași

Re: Boilies readymade ieftin și bun

Mesaj de vasea »

Da bine maestre asta stiu si eu. Eu caut un boilies facut cat de cat bine, fara pretentii, cu ceva faina de peste nu doar gris la un pret bun pentru ca vreau sa fac o nadire mai extinsa. Nu am mai pescuit la boilies de vreo 6 ani pentru ca nu ma interesat si am cam pierdut legatura cu piata dar m-am intalnit de curand cu o provocare si stiu ca cu boilies voi rezolva problema si voi inchide cateva guri arogante, dar nu ma lasa sufletul sa dau 500 de lei pe 10 kg de bile pentru ca sunt un zgarcit.

pescarusull
Mesaje: 593
Membru din: Joi Sep 10, 2015 1:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Re:

Mesaj de pescarusull »

cosmin mox scrie:
osc1or scrie:Deçathlon la 120lei punga de 10kg cred ca sunt cele mai ieftine si bune de pe piata :)

Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk
Corect. Și pentru mine au fost bune, sa învăț sa folosesc cobra . Nu degeaba sau scumpit
Nu s-a scumpit acest produs la Dechatlon.
Si acum punga de 10kg costa 99 ron.
Se gasesc aromele căpşuni, crab, scopex, tutti frutti, squido si ananas. Ultimele doua arome sunt cam rar pe stoc.
"Ma antrenez intens la capatul berii
Trag burta nu piept, mai am sapte serii"

cosmin mox
Mesaje: 19
Membru din: Vin Apr 15, 2016 11:37
Puncte: 0
Localitate: Titu

Re: Boilies readymade ieftin și bun

Mesaj de cosmin mox »

vasea scrie:Da bine maestre asta stiu si eu. Eu caut un boilies facut cat de cat bine, fara pretentii, cu ceva faina de peste nu doar gris la un pret bun pentru ca vreau sa fac o nadire mai extinsa. Nu am mai pescuit la boilies de vreo 6 ani pentru ca nu ma interesat si am cam pierdut legatura cu piata dar m-am intalnit de curand cu o provocare si stiu ca cu boilies voi rezolva problema si voi inchide cateva guri arogante, dar nu ma lasa sufletul sa dau 500 de lei pe 10 kg de bile pentru ca sunt un zgarcit.

Boilies delta, de la Senzor. 120 lei 6 kg. Conține și 50g de faina de peste pe kg.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Nade & Momeli”