pareri despre lansete..

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
cipibm
Mesaje: 666
Membru din: Joi Mar 09, 2006 12:19
Puncte: 0
Localitate: Baia Mare
Contact:

Mesaj de cipibm »

Daca vorbesc despre bete parerea mea este ca trebuie sa ne fie cel mai bun tovaras.Nu zic ca nu conteaza brandul.Raportul calitate- pret ,posibilitati, acomodare situatii(unde pescuim mai des)este foarte important.Lanseta trebuie sa fie o prelungire a pescarului si nu un costum de bal super la moda dar care de multe ori te strange si la care de multe ori nu stim cum se folosesc nici buzunarele.

cipibm
Mesaje: 666
Membru din: Joi Mar 09, 2006 12:19
Puncte: 0
Localitate: Baia Mare
Contact:

Mesaj de cipibm »

Eu folosesc de ceva vreme (si chiar le folosesc !!!)doua seturi de lansete care ma acopera in toate situatiile(...pe care le creez eu!!!) SHIMANO TEHNIUM 3.90 3LBS pentru pescuit lansat de pe mal si aceleasi SHIMANO BEAST MASTER 3.60 5LBS in situatiile cand plantez la mare distanta ,momesc sau bat nuci.LE ADOR SUNT, DUPA MINE FACUTE,SUNT PRIETENELE MELE!!!

horiacrap
Mesaje: 91
Membru din: Dum Feb 19, 2006 16:24
Puncte: 0
Localitate: Baia Mare / UK
Contact:

Mesaj de horiacrap »

Si eu am vrut sa-mi iau un set de Technium-uri cand ti-ai luat tu anul trecut, dar numa nu au venit la depozit si sezonu incepea deja. Am renuntat si mi-am luat un set de ESX-H, sunt foarte multumit.
WWW.HORCARP.RO | FIR INTINS !!!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”