intrebari Concurs Darvari

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Nasol - nu inteleg reticenta lui nea Victor vizavi de o evidenta data . Dar astea sunt regulile si urmeaza sa ne supunem lor in speranta ca o sa se mai schimbe si norocul asta de tragere la sorti ! Uite acum la Peris ce stand ocupa o anumita echipa ! Asta in lipsa lui Maty ! :lol: :lol: :lol:

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de oanavictor »

Cornel Serbu nu mi-a facut nici o propunere,eu i-am prezentat locurile noi infiintate ,a spus ca este ok ,si crede ca o sa fie bine ,cele doua locuri nou infiintate fac parte din sectorul de sub sat ,astfel incat sau echilibrat 2 sectoare sensibile ,golful si satul .
garantez ca in sectorul tamadau sunt 8 locuri care trag la premiul de 200.000.000.lei .
Nu am nici un fel de reticenta vis a vis de propuneri,am vrut si vreau sa discutam si va rog sa nu faceti caz din nimic .
,dar refuz sa mai raspund la aceasta problema in fata calculatorului ,vreau sa discutam la concret pe campul de lupta .
nu sa inventat inca lacul care sa aibe toate locurile egale .
TRAGEREA LA SORTI FACE PARTE DIN ORICE CONCURS DE PESCUIT ,IAR LOCUL TRAS I-TI OFERA ENTUZIASM SAU DEZAMAGIRE
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

Se pare ca totusi trebuie sa intervin. Victor, personal nu ti-am facut nici o propunere, dar ti-am spus ca dorinta asociatiei pe care o reprezentam este ca ultimele doua locuri din sectorul Tamadau sa fie trecute in sectorul celalalt, apoi tu mi-ai expus actuala asezare a locurilor, am fost chiar la fata locului sa vedem amplasarea noilor locuri si ti-am dat dreptate in ceea ce priveste faptul ca locurile cu pricina vor imparti pestele cu locul de langa gard. Eu personal, nu cred ca se va castiga sectorul in golf, dar APCR ramane la opinia ca acele locuri ar fi trebuit trecute la celalalt sector, deci ma conformez pareri asociatiei. Nu cred ca toata tevatura asta este chiar asa de importanta, dar e mai bine cind toti sunt mai maleabili. Concursul este al asociatiei Pelicanul si amplaseaza locurile cum vrea...noi cei de la APCR vom veni, vom trage la sorti, vom accepta ce ne-a harazit soarta si...VOM CASTIGA !!!, restul nu mai conteaza... :lol: :lol: :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”