Statul APCR

Moderator: andrei vladeanu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Statul APCR

Mesaj de Vladut Mateianu »

:lol: :lol: :lol:
Planchet la datorie ! :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Statul APCR

Mesaj de Val »

Zarguzon Adi scrie:Adevaratul motiv al aparitei lui Val Pangica in finala nu este legat de bani .
Buna Adi . Poti dezvolta te rog ideea asta , sunt si eu curios ce mai zice lumea ? Asta daca tot imi mentionezi numele in conditiile in care din cite stiu eu , noi doi nu avem vreo problema de actualitate . Iar eu discutam despre altceva pe topicul asta ...

Avatar utilizator
Bogdan Dragan
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1179
Membru din: Joi Aug 20, 2009 17:31
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Statul APCR

Mesaj de Bogdan Dragan »

andrei vladeanu scrie:nu sunt singur!

Cu siguranta nu esti singur...
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.

mitudaniel
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 459
Membru din: Mie Sep 01, 2010 14:40
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Statul APCR

Mesaj de mitudaniel »

Bogdan Dragan scrie:
andrei vladeanu scrie:nu sunt singur!

Cu siguranta nu esti singur...
unde este Matea? :)

Avatar utilizator
Alex Matea
Mesaje: 507
Membru din: Sâm Ian 30, 2010 17:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Statul APCR

Mesaj de Alex Matea »

Eram la datorie :D , ce perspicace sunteti :lol:

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Statul APCR

Mesaj de Val »

Stai linistit Alexe ca nu apar nici eu in poza asta . Dar nu ma mira ... :wink: Tu ce nu ai priceput ?

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Statul APCR

Mesaj de Val »

Imagine

Astia am fost toti , cat se poate de uniti :evil: :wink: :evil: :wink: . Decenta ne face sa postam echipa cum a fost ea si nu mai dezvolt aici , ce au facut sau nu , cei doi capitani care nu apareau prin pozele lui BD .... Inclusiv Costache , aiurea uitat prin merite , a muncit mereu si a fost mereu la dispozitia ECHIPEI NATIONALE . Asta daca vorbim de pescuit ...
Imi pare aiurea postarea lui BD in care pune o poza incompleta , dupa ce a fost acolo si stie bine ce si cum am muncit fiecare ....Poate dinsului nu i-a convenit , dar eram o echipa , la postari aiurea sa isi intrebe colegii ...., daca meritam si noi sau nu o poza pe acolo . Sa nu uite ca e la primul CM ....cu lotul Romaniei ...
.

Imagine

Si DA Andrei ! Nu ai fost singur - ai avut o echipa .

Avatar utilizator
Bogdan Dragan
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1179
Membru din: Joi Aug 20, 2009 17:31
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Statul APCR

Mesaj de Bogdan Dragan »

Val scrie:Imagine

Astia am fost toti , cat se poate de uniti :evil: :wink: :evil: :wink: . Decenta ne face sa postam echipa cum a fost ea si nu mai dezvolt aici , ce au facut sau nu , cei doi capitani care nu apareau prin pozele lui BD .... Inclusiv Costache , aiurea uitat prin merite , a muncit mereu si a fost mereu la dispozitia ECHIPEI NATIONALE . Asta daca vorbim de pescuit ...
Imi pare aiurea postarea lui BD in care pune o poza incompleta , dupa ce a fost acolo si stie bine ce si cum am muncit fiecare ....Poate dinsului nu i-a convenit , dar eram o echipa , la postari aiurea sa isi intrebe colegii ...., daca meritam si noi sau nu o poza pe acolo . Sa nu uite ca e la primul CM ....cu lotul Romaniei ...
.

Imagine

Si DA Andrei ! Nu ai fost singur - ai avut o echipa .

Val, se pare ca ai inteles gresit postarea mea....nu a fost intentionat aleasa acea poza, este prima care mi-a iesit in cale cautand in topicul legat de CM.
Iti dai seama ca nu am nimic cu tine si mai ales cu Matea, care este fratiorul meu mai mic :wink: (stie el de ce :D ). Stiu cat a muncit fiecare la acest CM si nu inteleg de unde postarea asta tendentioasa si multe altele din ultimul timp. Nu cred ca te adresezi cui trebuie si te-as ruga sa te opresti.
Apropo, vezi ca managerul Costache este in poza, in caz ca nu ai vazut :wink:
Imi pare rau sa-ti spun dar postarile tale din ultimul timp mi se par aiurea, mai ales ca totul a trecut, CM s-a terminat, acum mergem mai departe!
Iar daca te referi la mine cand spui de prima mea participare la CM, esti total dezinformat! :oops: Search and you will find! :wink:

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Statul APCR

Mesaj de Val »

Ok Bogdane , poate am inteles eu prost mesajul tau .
Fir intins .

Popescu Stefan
Mesaje: 807
Membru din: Mar Ian 19, 2010 20:46

Re: Statul APCR

Mesaj de Popescu Stefan »

Vladut Mateianu scrie:De ce nu este publicat nicaieri ? Al cui interes este sa nu fie public statul APCR ? :roll:
Statutul APCR va fi prezentat, la cererea FRPS, în instanță pentru a putea proba acțiunea de anulare a Avizului de constituire a FRPS. Am o presimțire sumbră privind legalitatea funcționării APCR de până acum. Mă refer strict la membri fondatori și asupra modului cum au fost (probabil) excluși. Intenționez să-i citez ca martori.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA”