CHESTIONAR TANCABESTI !

http://www.tancabesti.ro

Moderator: Lukyan

Scrie răspuns

ESTE NORMAL (CA ABONAT) SA FIE CONCURS IN FIECARE SAPTAMANA ?

1. Da
11
9%
2. Nu
67
58%
3. Nu ma intereseaza.
22
19%
4. Nu, ca pescuiesc degeaba, balta fiind nadita la greu in timpul concursului, indiferent ca e in timpul saptamanii.
16
14%
 
Voturi totale: 116

alinteodor79
Mesaje: 263
Membru din: Lun Iul 20, 2009 9:58
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de alinteodor79 »

claudiue scrie:Sau ca il poti folosi numai pe drumuri de tara, ca pe autostrazi sunt altii cu BMW-uri ca ale tale, dar au rezervat inca de acum o luna :evil:
Si asa , ajungi sa pescuiesti pe D-uri :oops:

Daca tot dai banii pe un BMW, te astepti sa mergi si cu ceva viteza , ca altfel iti luai un Logan ca tot romanu si nu mai aveai pretentii.

Ca sa nu mai zic cum esti tratat in reprezentanta la Bavaria si cum esti la Meridian...
Vezi ca si la Bavaria daca vine prietenul patronului va fi tratat mai bine, chiar daca si tu ai platit la fel :wink:

Avatar utilizator
claudiue
Mesaje: 734
Membru din: Mar Iul 24, 2007 15:03
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de claudiue »

Posibil. Ca asa e in Romanica cea neimpozabila :)))
Dar prietenu lu patronu nu merge cu masina mea, nu imi pune bariera la autostrada, si daca ma enervez , il mai si depasesc in trafic. Avand aceeasi masina...simtim aceeasi placere a condusului!

Avatar utilizator
Lucian Manea
Mesaje: 695
Membru din: Lun Ian 31, 2011 15:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de Lucian Manea »

Voi vorbiti de BMW cand ar trebui sa vorbiti de Ferrari. Acolo dai o caruta de bani si mai si esti pus pe lipsa de asteptare. Si atunci cand vine "masina" iti ia foc pe autostrada. :D :D
http://www.selectbaits.com Premium Quality Carp Food

Avatar utilizator
zfcristian
Pescar de competitie
Mesaje: 1881
Membru din: Mar Noi 24, 2009 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de zfcristian »

Nu dar s-ar putea sa iti iei Bmw sau Porsche si sa nu ai pe ce sosele sa mergi cu masina respectiva din cauza gropilor :mrgreen:
Tancabesti e o balta recunoscuta cu multe concursuri atunci cine te obliga sa iti faci abonament ? Daca iti faci si dai banii de bunavoie inseamna ca esti de acord cu conditiile de acolo. Este exact ca si cum ti-ai lua Ferrari iar tu stai la intr-o zona izolata la munte :mrgreen: , o faci in cunostinta de cauza asa si cu Tancabestiul .
Ps: dragoste cu sila nu se poate, ori acceptati conditiile si va faceti abonament ori va doare la basca ca pe mine si nu va faceti abonament acolo , dar in loc de o gandire obiectiva unii se plang ca niste domnisoare nesatisfacute !!!

Ps1: cu sau fara acesti plangaciosi Tancabestiul nu va duce prea curand lipsa de pescari !!!

Doru Voican
Mesaje: 138
Membru din: Sâm Ian 08, 2011 10:43
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de Doru Voican »

Ce-mi place mie aici e ca-s dau cu parerea pescari care nu-si permit sa pescuiasca in Tancabesti, tot ei sunt cei care tipa mai tare. :lol:
Eu zic sa-i lasati pe cei care au abonament sa-si spuna pasul, ei au tot dreptul sa-i traga la raspundere (daca e cazul, bineinteles) pe Parfeni. :wink:
Nume utilizator schimbat din Doctorul in Doru Voican

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de Albert »

zfcristian scrie: Tancabesti e o balta recunoscuta cu multe concursuri atunci cine te obliga sa iti faci abonament ?
Daca atunci cand mergi sa-ti faci abomanemt ti se zice: "stii, anul asta vor fi ț concursuri" si tu tot platesi e ok.
Dar din ce vad eu nu e chiar asa.
Totusi, pan' la urma sunt oameni care dau banu' oricum, balta-i plina asa ca ce discutam noi aici e..apa de ploaie :)

dajackal
Mesaje: 153
Membru din: Mie Mar 26, 2008 19:25

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de dajackal »

Doctorul scrie:Ce-mi place mie aici e ca-s dau cu parerea pescari care nu-si permit sa pescuiasca in Tancabesti, tot ei sunt cei care tipa mai tare. :lol:
Eu zic sa-i lasati pe cei care au abonament sa-si spuna pasul, ei au tot dreptul sa-i traga la raspundere (daca e cazul, bineinteles) pe Parfeni. :wink:
Presupun ca postul de mai sus ti-l adresezi, nu? Cei care posteaza au abonament, asa ca te-as ruga sa nu mai vorbesti (off-topic) daca nu cunosti situatia.

alinteodor79
Mesaje: 263
Membru din: Lun Iul 20, 2009 9:58
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de alinteodor79 »

Pentru Doctorul :
Ne cunoastem cumva? De unde stii tu ce-mi permit eu?

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de Albert »

dajackal scrie: Cei care posteaza au abonament,
Eu n-am, doar imi dau cu parerea :lol:
e-mi place mie aici e ca-s dau cu parerea pescari care nu-si permit sa pescuiasca in Tancabesti,
Nu chiar..scuzata-mi fie lipsa de modestie da' mi-as permite sa pescuiesc pe Tancabesti doar ca, printre altele, nu-mi convine modul in care se organizeaza concursurile acolo.Astept cu nerabdare ziua cand vei vrea sa mergi la pescuit pã Tancabesti si n-o sa poti din cauza unui concurs organizat asa...din scurt :lol:

Doru Voican
Mesaje: 138
Membru din: Sâm Ian 08, 2011 10:43
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de Doru Voican »

Cei care pescuiesc cu abonament pe tancabesti si platesc 1000 de euro, nu-si exprima frustrarea pe forum in acest topic si poll. Pun mana pe telefon si vb direct cu patronul.
Asa ca oripilatii sa faca ciocu mic si joc de glezne. Sa pescuiasca in straulesti unde nu sunt concursuri. :lol:
Nume utilizator schimbat din Doctorul in Doru Voican

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “TANCABESTI”