PROPUNERI REGULAMENT , PROPUNERI ARBITRAJ

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Mesaj de petre iulian »

si inca ceva: data viitoare o sa-mi iau camera video cu mine ca sa pot dovedi cum se incalca regulamentul ca altfel nu ai cum sa dovedesti.....si eu am fost abia la 3 concursuri pana acum si m-am confruntat cu: da cu bile pe patul meu,da in fata mea,pescuieste cu 5 lansete,intra in apa pana peste cap ca sa-si faca culoar(in agatatura), pescuieste inca 30 minute peste timpul la CARE TREBUIA SA SE INCHEIE CONCURSURI.


cum nu ai cum sa dovedesti sau arbitrii i"inchid" ochii ramane singura solutie filmarea lor si trimisi la "CAMERA ASCUNSA" :x :shock:

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de Dan Mitranescu »

petre iulian scrie:FAC si eu o mica propunere :

AM observat si pe mine unul ma deranjat si ma dezavantajat ca arbitrii au prostul obicei sa comenteze cu ceilalti "adversari" la concursuri ce au vazut in standurile "castigatoare" si nu numai....nada,momeala,monturi,...si binenteles anuntarea ca mai aveau pesti pt cantarire..etc...

eu degeaba ma feresc de ceilalti cu unele "secrete" daca arbitrii raporteaza tot la ceilalti participanti...dar mai ales la "prieteni"

in concluzie ar trebui sa-si tina gura la ce vad in standuri atata timp cat nu sesizeaza vre-o abatere... :shock:


-------------------------------

IULIAN PETRE -GOLD TEAM- si atat!

Perfect adevarat ! Si eu sunt deranjat de astfel de comportament (mai ales cand baga mana in galeata cu nada si pleaca cu "mostre" ).
Aici ,insa , nu avem decat sa postam ca ne deranjeaza acest lucru ,arbitrii sa ia la cunostinta acest lucru , si sa simta rusinea lipsei de fairplay cand o fac...

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de Dan Mitranescu »

petre iulian scrie:si inca ceva: data viitoare o sa-mi iau camera video cu mine ca sa pot dovedi cum se incalca regulamentul ca altfel nu ai cum sa dovedesti.....si eu am fost abia la 3 concursuri pana acum si m-am confruntat cu: da cu bile pe patul meu,da in fata mea,pescuieste cu 5 lansete,intra in apa pana peste cap ca sa-si faca culoar(in agatatura), pescuieste inca 30 minute peste timpul la CARE TREBUIA SA SE INCHEIE CONCURSURI.


cum nu ai cum sa dovedesti sau arbitrii i"inchid" ochii ramane singura solutie filmarea lor si trimisi la "CAMERA ASCUNSA" :x :shock:

Inca una buna !!!

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Intrebare pt.Andrei Vladeanu. Crezi Andrei ca sunt hoti si in APCR? si daca ai suspiciuni te rog spune un nume.

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

cornelius_popa scrie:Intrebare pt.Andrei Vladeanu. Crezi Andrei ca sunt hoti si in APCR? si daca ai suspiciuni te rog spune un nume.
nu dialoghez decat cu persoane pe care le cunosc!
The One Team

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Andrei sunt din Bucuresti ma cheama Corneliu Popa, sunt pescar mai batran, care sincer vorbind nu-mi permit sa particip la concursuri pt.k sunt peste puterile mele financiare.Sunt cu toate noutatile la curent dar repet, nu particip din cauza banilor. Imi place cum scrii tu, pangica jr(sunt cam de varsta lui taicasu) mai scrie bine si vlad pavlovici pe alte saituri.

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

cornelius_popa scrie:Andrei sunt din Bucuresti ma cheama Corneliu Popa, sunt pescar mai batran, care sincer vorbind nu-mi permit sa particip la concursuri pt.k sunt peste puterile mele financiare.Sunt cu toate noutatile la curent dar repet, nu particip din cauza banilor. Imi place cum scrii tu, pangica jr(sunt cam de varsta lui taicasu) mai scrie bine si vlad pavlovici pe alte saituri.
Va salut - tata are 66 ani . Il cunoasteti ?

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

I-ar face placere sa stea de vorba cu vechi "camarazi" ! Daca il stiti va pot pe privat nr lui de telefon .

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

atept discutia lui pangica al batran :D cu d-voastra si pe urma va raspund!
The One Team

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Andrei, il cunosc, nu la modul de salut stiu stiu de d-l pangica, il salut pe aceasta cale si pe junioru pangica, uite andrei maine o sa trec pe la voi pe la magazin sa ne cunpastem.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”