Sondaj ORGANIZARE-FEDERATIE-CONDUCERE

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Sondaj ORGANIZARE-FEDERATIE-CONDUCERE

Mesaj de Cristi Y »

Val scrie: E un vizionar
tu ai zis...eu ma refeream la popescu :lol: :lol: :lol: :lol:

ai luat-o :lol: :lol:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Sondaj ORGANIZARE-FEDERATIE-CONDUCERE

Mesaj de Val »

Cristi Y scrie:zi mai bien din Othello , cam cine ar fi Iago si cine Cassio ? nu zic de Emilia sau Desdemona ca va ganditi iar la beleala :lol:
Ma intrebi de Iago ? )))))))))) hai bai pe bune ? te vezi cu el ...

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Sondaj ORGANIZARE-FEDERATIE-CONDUCERE

Mesaj de Val »

Cristi Y scrie:
Val scrie: E un vizionar
tu ai zis...eu ma refeream la popescu :lol: :lol: :lol: :lol:

ai luat-o :lol: :lol:
E valabil si pentru Popescu .... daca e vizionar ... numai ca repet , ii pute gura !

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Sondaj ORGANIZARE-FEDERATIE-CONDUCERE

Mesaj de Cristi Y »

:lol: :lol: :lol:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

cezar.ch
Mesaje: 177
Membru din: Mie Ian 20, 2010 11:27

Re: Sondaj ORGANIZARE-FEDERATIE-CONDUCERE

Mesaj de cezar.ch »

Încantător!
Aţi dat-o pe literatură!

Eu cred că avem de-a face cu zaharisitul Farfuridi şi hahalera Caţavencu. :lol: :lol: :lol:
Din păcate, mulţi crapişti joacă rolul Cetăţeanului Turmentat: nu prea ştiu cu cine să voteze! :wink:

irinel bunica
Mesaje: 269
Membru din: Lun Iun 22, 2009 11:43
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Sondaj ORGANIZARE-FEDERATIE-CONDUCERE

Mesaj de irinel bunica »

Ma apuc de citit, sa ma bata mama! :lol: :lol: :lol:
"Caracterul fara inteligenta poate mult,
dar inteligenta fara caracter nu valoreaza nimic." (Cicero)

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Sondaj ORGANIZARE-FEDERATIE-CONDUCERE

Mesaj de Val »

irinel bunica scrie:Ma apuc de citit, sa ma bata mama! :lol: :lol: :lol:
daca ti la gluma iti spun sa nu orbesti !!! dar te stiu ca esti un baiat super inteligent si doar te faci caprioara pe aici .. hai bai ca avem dreptate .....si sa moara m...a daca nu le facem ceva la astea doua entitati . pai noi suntem circul frate , noi bagam bani , noi venim cu pescarii , mai da-i incolo , sa ne lase sa ne organizam . Si sa mor , la cat sunt eu de perpeleit de lume , Vladeanu nu mai spun , ne trebuie cineva cu co..ie .... ganditi-va ! Uite eu va dau o solutie ..Vali Vesa - stie si pe vremea APCR , stie si acum , e pe cai mari , are lot , pune conditii ... si e un baiat nu destept , SUPER destept !

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Sondaj ORGANIZARE-FEDERATIE-CONDUCERE

Mesaj de miyagi »

Ca tot suntem in sectiunea pentru "Discutii Generale" si se face un sondaj.
Eu mai lansez o ipoteza. Sunt cateva personaje care au "diluat" carpfishing-ul constant, de-a lungul timpului si-o fac chiar si acum. Parerea mea e ca daca se va incerca un nou proiect trebuiesc indepartati acesti "pescari". Altfel, un nou proiect, un alt rateu.
N-as vrea sa se inteleaga ca am ceva cu cineva ci strict cu ideea de fetisizare a fenomenului. Nu-mi cereti exemple ca nu voi da si nici trimiteri nu voi face catre ceva sau cineva anume ci lansez doar ideea spre analiza. Sunt convins ca sunt mult mai multi din cei pe care ii stiu deja, care gandim astfel.
Urban culture.

irinel bunica
Mesaje: 269
Membru din: Lun Iun 22, 2009 11:43
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Sondaj ORGANIZARE-FEDERATIE-CONDUCERE

Mesaj de irinel bunica »

Lasand gluma la o parte trebuie sa gasim o forma de organizare! Chiar nu am nimic cu Andrei, este un baiat foarte istet, dar din dorinta de a face bine, isi asuma ceva ce nu il pune in evidenta asa cu isi doreste el!
De Vali Vesa nu am decat "jos palaria" cuvintele sunt prea putine pentru un asa OM si CARACTER!
Ultima oară modificat Mie Iul 10, 2013 22:26 de către irinel bunica, modificat 1 dată în total.
"Caracterul fara inteligenta poate mult,
dar inteligenta fara caracter nu valoreaza nimic." (Cicero)

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Sondaj ORGANIZARE-FEDERATIE-CONDUCERE

Mesaj de Val »

cornel.s scrie:Ca tot suntem in sectiunea pentru "Discutii Generale" si se face un sondaj.
Eu mai lansez o ipoteza. Sunt cateva personaje care au "diluat" carpfishing-ul constant, de-a lungul timpului si-o fac chiar si acum. Parerea mea e ca daca se va incerca un nou proiect trebuiesc indepartati acesti "pescari". Altfel, un nou proiect, un alt rateu.
N-as vrea sa se inteleaga ca am ceva cu cineva ci strict cu ideea de fetisizare a fenomenului. Nu-mi cereti exemple ca nu voi da si nici trimiteri nu voi face catre ceva sau cineva anume ci lansez doar ideea spre analiza. Sunt convins ca sunt mult mai multi din cei pe care ii stiu deja, care gandim astfel.
Iar ai simtim tu nevoia sa te bagi intr-o discutie de adulti . Ti-ai mai luat ignore ... chiar vrei mereu ..??? Tu esti in masura sa spui ca cineva a diluat ceva ce pentru tine este numai pe facebook sau in poze ?

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”