Echipe pt. calificari

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

bodyghost
Mesaje: 61
Membru din: Vin Ian 28, 2005 17:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

si eu si eu

Mesaj de bodyghost »

Dane daca vrei adevarata poveste a nesuspendarii contacteaza-ma.Eu nu am de ce sa te mint. Dar daca crezi ca nu trebuie sa vin la calificari te anuntz ca nu particip ca pescar sunt rezerva DE LUX deoarece trebuie pe 27 sa nasca sotzia mea o fetitza.
Radu Badica

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Inseamna ca treci si pe la noi cu o sticla de ceva , dupa aia ! :lol: :lol: :lol: Nici nu stiu cum se ureaza inainte de un eveniment de asta , dar sa fii fericit tu si sotia si bebelusul sanatos si frumos .

adigogo
Mesaje: 124
Membru din: Mie Mai 18, 2005 20:48

Mesaj de adigogo »

Nastere usoara, Val. :lol: :lol: :lol:

NASTERE USOARA si sanatate mamei si bebelului!

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Adigogo ,

ai gustat ceva frate ? Nu nasc eu - naste sotia lui Radu Badica ! Eu am terminat nasterile de ceva vreme :lol: :lol:

adigogo
Mesaje: 124
Membru din: Mie Mai 18, 2005 20:48

Mesaj de adigogo »

As fi gustat ceva, dar n-am cu cine acum si singur, n-are farmec...Da' ma rezolv diseara...

Administrator scrie: Nici nu stiu cum se ureaza inainte de un eveniment de asta...

Asa se ureaza : nastere usoara! :lol: Si eu am cam terminat cu nasterile, ultima oara am nascut acum vreo 2 ani si ceva, tot fetita, si de aia tin minte urarea. :lol:
Trebuie urat si tatalui cel putin aceleasi lucruri, fiindca barbatul oricum are toate meritele, lui ii apartine "conceptia" si tot el poarta toate grijile :lol: .
Vorba lui Preda:(traducere)"Daca barbati nu e, nimic nu e" :lol: :lol: :lol:

Fire cat se poate de intinse tuturor participantilor la calificari si HAI ROMANIA

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”