montura cu momitor sau cu plumb

Ce monturi folosim pentru a pescui la crap?
Scrie răspuns
Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: montura cu momitor sau cu plumb

Mesaj de ionut72 »

Zota Stefan Doru scrie:20. popescu59(nae popescu) nuuu, nu cred ca este egal cu Ionut Paul Cojocaru ???
Nu crezi? :lol: :lol: Asta e eufemismu' anului! Vorba cantecului: noi nu suntem egali! :lol: :lol:

Ma rog, oricum eu ma simt destul de confortabil alaturi de "aia care s-au luat de viata ta". In schimb ... lista aia ... nu stiu zau ... ce zice despre pozitia 20! :D
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: montura cu momitor sau cu plumb

Mesaj de cornelserbu »

Zota Stefan Doru scrie: Ori sti domnii respectabili din lista de mai sus ceva ce eu nu stiu?
frate, dar mai abtine-te, zau asa...chiar ca domnii de care pomenesti stiu multe pe care tu nu le stii, pentru simplul motiv ca din postare in postare demonstrezi ca stii foarte putine lucruri despre pescuit si, si mai putine despre comunicare.
am idraznit se pare sa ma iau si eu de viata ta, sugerandu-ti sa fii mai moderat in afirmatii...de data asta, iti sugerez sa-ti tii gura inainte de a te documenta serios si mai ales inainte de a-ti da seama pentru ce sunt postate anumite liste cu nume.
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

6 OUA !!!

Mesaj de gabi1 »

:wink:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
Zota Stefan Doru
Mesaje: 472
Membru din: Lun Mar 10, 2014 17:49
Puncte: 0
Localitate: COMANESTI BACAU

Re: montura cu momitor sau cu plumb

Mesaj de Zota Stefan Doru »

Mai fratilor nu poate nimeni sa mai posteze cate ceva si cand spun asta nu ma refer doar la acest topic ca voi doi sariti in cap la toata lumea. Asta ar fi una iar a doua cred ca vorbim chineza si ca fiecare intelege ce vrea. Cand m-am referit la cei din lista cu pescarii de competitie si la inca cativa pescari consacrati pe care ii asigur de tot respectul meu ,am pus o intrebare retorica ',,ori sti ei ceva ce eu nu stiu" si ma refeream la voi ca nu v-au primit si ca atunci cand i-ati rugat:,,ma primiti si pe mine? V-au raspuns' ,,: va primim dar cu steaua". Asa scrie pe forum. Nu am inventat eu asta. Am facut doar o constatare. Daca nu v-au primit inseamna ca stiu ei de ce. Ori cum ar fi stiu un singur lucru: pescarii stau mai mult pe balta nu pe forum, mai ales ca afara e vara nu e iarna. Avand in vedere ca eu am doar cateva postari ia voi cateva mii trageti voi concluzia . Daca am gresit cu ceva imi cer mii de scuze, va doresc sa aveti fire intinse si nu uitati cel mai destept cedeaza primul. Eu am cedat......

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: montura cu momitor sau cu plumb

Mesaj de cornelserbu »

Zota Stefan Doru scrie:Eu am cedat......
poate locu-n tramvai, ca vad ca nu-ti mai tace gura si o tii dintr-o aberatie in alta.
du-te cu Dumnezeu si zau asa, lasa-ne...

ps. poate sa-i explice cineva cum se poate posta de pa balta cu tel. mobil, sau care-i diferenta intre 2005 si 2014 ??? :D :D :D
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
Dan Serban
Pescar de competitie
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Iul 10, 2008 15:25
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: montura cu momitor sau cu plumb

Mesaj de Dan Serban »

Tenul mananca trestie? :lol: :lol:
Pescar de rând

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: montura cu momitor sau cu plumb

Mesaj de ionut72 »

sau care-i diferenta intre 2005 si 2014 ???
Cum care? Intre timp a fost sfarsitul lumii. Degeaba ... :lol: :lol:
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

oanu03
Mesaje: 381
Membru din: Sâm Noi 23, 2013 19:01
Puncte: 0
Localitate: arad

Re: montura cu momitor sau cu plumb

Mesaj de oanu03 »

:lol: :lol: :lol:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Monturi Crap”