ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Discutii legate de desfasurarea evenimentului, organizare, clasamente, fotografii, propuneri, sedinte, polemici.

Moderator: gor965

Încuiat
Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de Val »

Cu omul beat e bine sa opresti dialogul .. pacat de tine suflete !
Vrei sa te mai si respecte lumea .... halal ...
Ultima oară modificat Dum Iul 20, 2014 17:17 de către Val, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de gabi1 »

in loc sa o discute cu noi fata in fata ... sau unii care l-au luat mereu de baiat bun si care sunt oripilati de ceva vreme , de reactia lui Zeus ... ??????????????
Adicatelea "pe blat" sa nu va strice reputatia... :lol: :lol: :lol: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de Val »

andrei vladeanu scrie:Mai tataie, eu observ ca apelativele cu care ma gratulezi nu prea au legatura cu "federalii"
(poate cu exceptia "vandut").
Inteleg de aici ca nutresti astfel de sentimente fata de mine cu mult inainte sa apara fane si federatia.
Ai gasit acum ocazia sa te destainui, asa intr-un cadru intim?!?
De ce pari mirat ? Pai crezi ca problema lui se leaga de Fane ? Nu Andrei ....
Sunt legate de multimea de struguri la care balea si ca o vulpe sireata a ravnit ...la unii a ajuns ... la altii nu ... Pe astia e nervos ...
Nu uita ca el in pescuit este miezul ... Rosioru , Vladeanu , Mateianu , samd pe vremea aia , i-au fost numai discipoli ...Ora exacta era la el ... si orcind poate demonstra ca el a inventat nodul fara nod , chiar daca nu era nascut pe vremea aia ... Un soi de Lucescu ..
In mintea lui pescuitul crapului s-a inventat cu el si a murit odata cu retragerea lui la domeniul din Uk . Un loc caldutz .. Aici a vebit Popescu si i-a stricat programul de zi cu zi .. Nu a putut merge in parc ....la relaxare ..
Mai joaca sah cu aia de pe acolo ...
Nu te mai amari ....
Asta poate si vezi ce caracter are ..

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de oanavictor »

cam slabuti fratii corsicani,aveam mai multe pretentii de la doi gazetari cu experienta care acum sunt ingenunchiati in asemenea hal incat rad si curcile nemaigasind replici cat de cat credibile :!:
oricum multumesc din suflet celor doi looseri pentru minunatul weekend oferit :lol: :lol: :lol:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de Val »

Eteeee ..aia lipsea ... S-au terminat telenovelele de la Acasa TV si Taraf TV si ti ai gasit aici distractie ?
De fapt ma bucur ca ti-am inveselit batrinetzea ... :lol: :lol: :lol:
Mai citesti si tu ceva .

Avatar utilizator
Cezar Bibu
Mesaje: 553
Membru din: Lun Ian 10, 2005 10:34
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de Cezar Bibu »

Da, m-am uitat ,si ieri, ma uit si azi, si sunt mahnit...vad cum niste veterani ai pescuitului ,care-mi sunt si prieteni, se balacaresc pentru niste efemere pozitii si functii ! Pe acelasi topic scriam , in ajunul sarbatorilor pascale : "...Bai, da' nu va mai satura Dumnezeu ? Nici macar in zilele astea?
Tot ce va intereseaza sunt clasamente, trofee , federatii, bani, combinatii, punctaje, medalii, ministere, reprezentari, functii . Ca sa nu mai vorbim de cine, care face cea mai tare bila de pe mapamond ! ...Da' de placerea pescuitului mai stiti ?..."

Pacat !

Urez si eu aici, lotului Carp United , sa aiba liniste si un dram de noroc, ca pricepere au , slava Domnului !

Avatar utilizator
caraulea
Mesaje: 18
Membru din: Joi Apr 10, 2014 2:34

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de caraulea »

Cezar Bibu scrie:Da, m-am uitat ,si ieri, ma uit si azi, si sunt mahnit...vad cum niste veterani ai pescuitului ,care-mi sunt si prieteni, se balacaresc pentru niste efemere pozitii si functii ! Pe acelasi topic scriam , in ajunul sarbatorilor pascale : "...Bai, da' nu va mai satura Dumnezeu ? Nici macar in zilele astea?
Tot ce va intereseaza sunt clasamente, trofee , federatii, bani, combinatii, punctaje, medalii, ministere, reprezentari, functii . Ca sa nu mai vorbim de cine, care face cea mai tare bila de pe mapamond ! ...Da' de placerea pescuitului mai stiti ?..."

Pacat !

Urez si eu aici, lotului Carp United , sa aiba liniste si un dram de noroc, ca pricepere au , slava Domnului !
Bine punctat si la obiect !!! :wink: :wink:

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de cornelserbu »

Cezar Bibu scrie:Da, m-am uitat ,si ieri, ma uit si azi, si sunt mahnit...vad cum niste veterani ai pescuitului ,care-mi sunt si prieteni, se balacaresc pentru niste efemere pozitii si functii ! Pe acelasi topic scriam , in ajunul sarbatorilor pascale : "...Bai, da' nu va mai satura Dumnezeu ? Nici macar in zilele astea?
Tot ce va intereseaza sunt clasamente, trofee , federatii, bani, combinatii, punctaje, medalii, ministere, reprezentari, functii . Ca sa nu mai vorbim de cine, care face cea mai tare bila de pe mapamond ! ...Da' de placerea pescuitului mai stiti ?..."

Pacat !

Urez si eu aici, lotului Carp United , sa aiba liniste si un dram de noroc, ca pricepere au , slava Domnului !
cezarica, daca ai stricat telenovela, te blestem...(cu avataru' tau) :lol: :lol: :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
gabrielcalin
Pescar de competitie
Mesaje: 350
Membru din: Mie Aug 29, 2012 10:29
Puncte: 0
Localitate: PLOIESTI

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de gabrielcalin »

Intotdeauna am crezut ca pescuitul trebuie organizat sub egida unei federatii, dar cu asemenea specimene, mai bine ilegalist.
Succes Crap United!
Gabriel Calin Manolache Dobrinescu

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: ANULARE CAMPIONATUL MONDIAL DIN ROMANIA 2

Mesaj de andrei vladeanu »

Cristi Y scrie: haide antrenorule !!!!! , nu mai e inspiratie ????

pai ati vrut mahala si acum nu mai faceti fata ????
Tu esti Mister Mahala si am sa-ti explic de ce.

Toate vorbele urate pe care le-ai vomitat aici la adresa mea as fi curios daca sunt valabile si in perioada 2005-2008, perioada in care ai activat impreuna cu mine in fenomenul competitional.

Ma tem insa ca respectivele "revelatii" le-ai avut ulterior, din informatii de forum sau furnizate de persoane de "mare calitate", pentru ca noi doi nu am mai avut discutii pe aceste teme.

Daca asa stau lucrurile afla ca jignirile tale isi ating tinta la fel de mult ca cele lansate de userii gabi1, ionel2 sau gigel3 si persoanele radu badica sau victor oana (pentru ca pe primul l-ai citat, iar pe al doiliea nu-l mai citeaza nimeni dar se baga singur in seama pe aici).

Prin urmare,
intre 2005 si 2008 ai fost cu mine la numeroase concursuri private, la 4 campionate nationale si 4 mondiale.

In respectiva perioada ai observat ca:
- sunt curva masculina
- ma vand sub pietul pietei
- fur bani
- sunt boschetar
- si tot ce ai mai zis despre mine

Insa, daca forumul si barfele te-au determinat ulterior sa ma vezi asa cum m-ai zugravit la topicul asta, pentru mine ai devenit un simplu user "cristi4".
Adio Cristi Tataie...
The One Team

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Campionatul Mondial de Pescuit la Crap”