CARP SHOW a inceput

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Adi Vasile
Mesaje: 49
Membru din: Lun Iun 09, 2008 15:37
Puncte: 0
Localitate: Baia Mare

Re: CARP SHOW a inceput

Mesaj de Adi Vasile »

RESPECT SENZOR
Foarte stransa lupta pe tot parcursul competitiei, felicitari baieti.

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: CARP SHOW a inceput

Mesaj de Cristi Y »

La inceputul concursului , la festivitatea de deschidere a Carpshow dinspre masa unde se afla lotul national se auzeau strigate de genul " a cazut dictatura" . Daca avea cineva de dovedit ca echipa Senzor merita inlocuita cu altceva mai bun a avut ocazia acum sa o faca din plin , pe balta , sabie pe sabie nu pe povesti.


p.s. Ce a fost de dovedit sa dovedit...AU CASTIGAT DICTATORII , HOTII SI COMBINATORII :wink:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

ispasirinel
Mesaje: 31
Membru din: Mie Mai 13, 2009 5:59

Re: CARP SHOW a inceput

Mesaj de ispasirinel »

Cristi Y scrie:La inceputul concursului , la festivitatea de deschidere a Carpshow dinspre masa unde se afla lotul national se auzeau strigate de genul " a cazut dictatura" . Daca avea cineva de dovedit ca echipa Senzor merita inlocuita cu altceva mai bun a avut ocazia acum sa o faca din plin , pe balta , sabie pe sabie nu pe povesti.


p.s. Ce a fost de dovedit sa dovedit...AU CASTIGAT DICTATORII , HOTII SI COMBINATORII :wink:
si daca lotul national cistiga aurul in franta nu cumva te faci de ris cu afirmatia asta?
baietii aia si-au cistigat respectul intro lupta grea(niste calificari).felicitari LOTUL NATIONAL,felicitari SENZOR.
un sincer admirator.

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: CARP SHOW a inceput

Mesaj de Vali Vesa »

Cristi Y scrie:La inceputul concursului , la festivitatea de deschidere a Carpshow dinspre masa unde se afla lotul national se auzeau strigate de genul " a cazut dictatura"...
Cristi,

Majoritatea timpului eu am stat la ei la masa si n-am auzit ca "lozinca" cu dictatura sa vina de la ei... Poate ma insel, dar nu cred...
Cristi Y scrie: ... Daca avea cineva de dovedit ca echipa Senzor merita inlocuita cu altceva mai bun a avut ocazia acum sa o faca din plin , pe balta , sabie pe sabie nu pe povesti...
Cat despre voi, FELICITARI, ati dovedit (a cata oara) ca sunteti buni. Dar iti aduc aminte ca Dream team-ul romanesc s-a retras fara lupta si asta a fost decizia voastra. Si daca cineva a vrut sa demonstreze ceva, nu erau in nici un caz baietii din lot. Ei au demonstrat ce au avut de demonstrat in cinci etape de calificari.

La Carpshow, in fata voastra, "Jos palaria"...
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Avatar utilizator
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2954
Membru din: Mie Iul 30, 2008 15:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CARP SHOW a inceput

Mesaj de razvan u. »

ispasirinel scrie:
Cristi Y scrie:La inceputul concursului , la festivitatea de deschidere a Carpshow dinspre masa unde se afla lotul national se auzeau strigate de genul " a cazut dictatura" . Daca avea cineva de dovedit ca echipa Senzor merita inlocuita cu altceva mai bun a avut ocazia acum sa o faca din plin , pe balta , sabie pe sabie nu pe povesti.


p.s. Ce a fost de dovedit sa dovedit...AU CASTIGAT DICTATORII , HOTII SI COMBINATORII :wink:
si daca lotul national cistiga aurul in franta nu cumva te faci de ris cu afirmatia asta?
baietii aia si-au cistigat respectul intro lupta grea(niste calificari).felicitari LOTUL NATIONAL,felicitari SENZOR.
un sincer admirator.
Nu se face nimeni de ras cu nimic.
A fost o procovare si s-a raspuns la ea.
Revenind la concurs, a fost primul meu concurs pe loturi, din care am inteles ca hazardul are un rol mult prea mare la concursurile individuale.
Sper ca pe viitor toate calificarile sa se face pe loturi.
Felicitari castigatorilor si jos palaria Domnilor.
Felicitari loturilor participante pentru batalia atat de stransa.
P.S. Multumim Cezar. :wink:
C. S. PELICANUL

Avatar utilizator
carpmaster
Mesaje: 388
Membru din: Mar Oct 07, 2008 14:53
Puncte: 0
Localitate: bucharest
Contact:

Re: CARP SHOW a inceput

Mesaj de carpmaster »

chiar respect Senzor , au dovedit calitatiile , felicitari tuturor
shame is a quality that (unfortunately!) most people dont have...
Bora Burak

B.C.C.

Avatar utilizator
vali dumitru
Mesaje: 908
Membru din: Vin Apr 06, 2007 21:05
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CARP SHOW a inceput

Mesaj de vali dumitru »

Vali Vesa scrie: Dar iti aduc aminte ca Dream team-ul romanesc s-a retras fara lupta si asta a fost decizia voastra.
Pai in sistemul de anul asta nu se putea califica decat cu foarte mult noroc si asa au preferat sa stea in banca lor, dar sa vedeti voi la anul daca se tin calificarile pe loturi................... :?:
Valentin Dumitru

claudiupascu
Mesaje: 361
Membru din: Mar Iul 14, 2009 22:55

Re: CARP SHOW a inceput

Mesaj de claudiupascu »

Cristi Y scrie:La inceputul concursului , la festivitatea de deschidere a Carpshow dinspre masa unde se afla lotul national se auzeau strigate de genul " a cazut dictatura" . Daca avea cineva de dovedit ca echipa Senzor merita inlocuita cu altceva mai bun a avut ocazia acum sa o faca din plin , pe balta , sabie pe sabie nu pe povesti.


p.s. Ce a fost de dovedit sa dovedit...AU CASTIGAT DICTATORII , HOTII SI COMBINATORII :wink:
Daca ce-ai auzit este adevarat sunt sigur ca a fost o gluma.Relatia dintre baietii de la Senzor si clubul Planetcarp este mai mult decat amicala si prin simplul fapt ca acestia din urma ne-a onorat cu prezenta intr-un concurs amical atunci cand noi eram la inceput de drum iar ei erau vicecampioni mondiali!!Felicitari Senzor!!!Felicitari echipa Tancabesti!!!Felicitari Lotul National!!

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: CARP SHOW a inceput

Mesaj de oanavictor »

Felicitari echipelor Senzor si Tancabesti pentru frumosul spectacol oferit cat si pentru scorul foarte
strans din final .
Felicitari echipei Dan Marinescu -Eduard Grigore [Pelicanul ]care de pe un loc care nu a castigat
niciodata nimic [stanga scaldatoare ]a reusit sa prinda cea mai mare cantitate de peste dintre toate echipele .
Felicitari tuturor echipelor participante pentru fair-playul de care au dat dovada in aceasta competitie .

Ps se pare ca lotul mai are nevoie de timp pentru a se omogeniza [si noroc la tragere la sorti ]
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CARP SHOW a inceput

Mesaj de Gabi Tomulescu »

@Cristi Y

Simt putina rautate in cele spuse de tine...eu am fost cel care am spus acest lucu intr-un real si 100 % spirit de gluma. Imi cer scuze daca a deranjat...e posibil sa fi fost deplasata exprimarea. A fost o ironie la adresa celor care chiar gandesc lucrul asta...in nici un caz eu sau baietii din lot. Felicitari Lotului Senzor pentru locul 1 la Carp Show. Noi nu am vrut sa demonstram nimic in raport direct cu vechiul lot care a reprezentat tara pina acum.Am fost invitati, am venit... a fost primul nostru antrenament impreuna. Multumim celor care au organizat acest eveniment, a fost unul foarte bun si foarte important pentru noi cei care alcatuim acum Lotul National. Daca am fi luat si ceva marafeti nu era rau deloc...ca era nevoie. Noi ne-am batut sa castigam concursul, nu sa batem lotul Senzor.
The One Team Romania
Event Promoter IBCC

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”