Cine si ce a furat in Franta ?

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Încuiat
Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Cine si ce a furat in Franta ?

Mesaj de Vali Vesa »

Vladut Mateianu scrie: @vali vesa

Te asigur ca lucrurile furate nu au ajuns la pagubit.(cand vor ajunge te anunt eu)...
Nu au ajuns pentru ca dureaza ceva timp sa aduni toate lucrurile, multe venind din Moldova, Republica Moldova, nu aia a noastra… Dar vor ajunge 100% si nu trebuie sa te obosesti sa ma anunti tu. E-mailul pe care l-a postat Dan este real, o sa vezi.
Vladut Mateianu scrie: ...De ce ii aperi pe cei care au furat imbracati in treningul Romaniei ? :roll:
Sa fie clar ca nu apar pe nimeni. Gestul, oricine l-a facut, e cel putin nefericit, ca sa nu spun mai mult! Dar asta nu inseamna sa bagi pe cineva in c***t ca sa scapi de persoane “indezirabile” de la conducerea lotului ! Voi bateti seaua sa priceapa iapa si conducerea sa-si dea demisia. Dar te gandesti oare cum se simte nefericitul care a vrut O GEANTA GOALA? Si altii au golit-o??? Si dupa cate stiu eu, au mai fost si altii care au golit genti si le-au luat… Dar au avut norocul sa nu le revendice nimeni!

Chiar nu am timp de “galceava” pe forum, am o groaza de problem personale de rezolvat, dar indarjirea asta de a ingropa (zic eu nu nevinovat, dar IN NICI UN CAZ HOT) un membru al lotului pentru rezolvarea altor problem mi se pare cel putin aiurea…

Sa ridice piatra cel fara de pacat…[/b]
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

adi34fishing
Mesaje: 4
Membru din: Dum Noi 01, 2009 19:49

Re: Cine si ce a furat in Franta ?

Mesaj de adi34fishing »

Sunt nimeni, vin de nicaeri si merg catre niciunde, imi este .........................

MESAJ MODIFICAT DE ADMINISTRATOR.LA ACEST TOPIC POSTEAZA DOAR PERSOANE REALE, FARA NICKURI.

Avatar utilizator
gabisandu
Pescar de competitie
Mesaje: 990
Membru din: Dum Iul 29, 2007 14:23
Puncte: 0
Localitate: Piatra Neamt

Re: Cine si ce a furat in Franta ?

Mesaj de gabisandu »

@ Vladut Mateianu

Nu cred ca membrii echipei nationale merita cuvintele personajului de mai sus.

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: Cine si ce a furat in Franta ?

Mesaj de RazvanG »

mai ministrule de interne mai termina cu apostrofarile astea si asteapta in banca ta sa se termine discutiile
ai avut tu certuri cu sotia ca lipsesti mai mult de 6 luni din sanul familiei?
ai dat tu bani la lot sa se faca deplasarea?
ai avut o contributie cat de mica in aceste calificari?
cine esti tu de pui ghilimele pe numele lor?
stai mai baietelule in fata computerului si joaca in continuare probassfishing ,iar cand vei avea partide de pescuit in picioare, cate concursuri au ei la activ ,atunci sa scoti capul in lume si sa guitzi ceva
Mare rusine sa-ti fie tipule :oops: :oops: :oops:
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Cine si ce a furat in Franta ?

Mesaj de Vladut Mateianu »

@gabi sandu

Multumesc ptr interventie Gabi, am tinut neaparat sa vad si pozitia ta deoarece esti unul dintre cei mai corecti oameni.Si stiam sigur ca nu esti implicat in aceasta poveste de cacat....

@vali vesa

Sa ridice piatra cel fara de pacat...
De aceea am si intervenit eu ! :wink: Stiu ca reprezentantii Moldovei au fost cei care au coordonat actiunea, dar din pacate a fost si Romania implicata. Apropo, vad ca sti foarte multe lucruri, cum se aduna produsele furate, ce mailuri au venit, cine a furat geanta, etc..... :roll: De ce nu ne spui si noua ? Si de ce te implici in asemenea actiuni, daca te plangi ca ai atata treaba ? :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Cine si ce a furat in Franta ?

Mesaj de Vladut Mateianu »

gabisandu scrie:@ Vladut Mateianu

Nu cred ca membrii echipei nationale merita cuvintele personajului de mai sus.
Poate ai dreptate.....
Dar nici eu nu cred ca imaginea Romaniei merita asa ceva....dar nu am ce sa fac ! :roll:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: Cine si ce a furat in Franta ?

Mesaj de oanavictor »

Cel mai tarziu in cursul zilei de maine veti afla de la cel banuit adevarata poveste a'' sacosei rupte ''
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
cata bh
Mesaje: 267
Membru din: Dum Feb 12, 2006 18:56
Puncte: 0
Localitate: Oradea
Contact:

Re: Cine si ce a furat in Franta ?

Mesaj de cata bh »

Dan Mitranescu scrie:Ce-mi plac mie usile de biserica !

Ce ne apuca pe noi bunele maniere ,corectitudinea si patriotismul cand este vorba sa dam in cap la cineva !

Pana una alta sa acuzi pe cineva de furt ,fara sa ai nici cea mai vaga idee despre ce s-a intamplat, este un comportament palavragistomuierist ( de la muiere nu de la altceva ... :D ) care intrece pe departe insusirea unor lucruri puse la dispozitie de cineva.

Tare ma intreb ce o sa va faceti cu aceste acuzatii cand lucrurile se vor limpezi ?
@DAN

Exact din acest motiv am solicitat sa avem azi 02. Noiembrie 2009. o pozitie OFICIALA din partea Managerului Lotului National D-l Oana Victor .
Se vorbeste prea mult , se fac acuzatii grave , se face bascalie,etc si nu stim ce s-a intamplat REAL .
Asteptam este numai ora 21,28 !!!!
Catalin Prichici
''Absolut knowledge shut the door on progressive day-to-day learning'' Simon Horton

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Cine si ce a furat in Franta ?

Mesaj de Vladut Mateianu »

Dan Mitranescu scrie:Ce-mi plac mie usile de biserica !

Ce ne apuca pe noi bunele maniere ,corectitudinea si patriotismul cand este vorba sa dam in cap la cineva !

Pana una alta sa acuzi pe cineva de furt ,fara sa ai nici cea mai vaga idee despre ce s-a intamplat, este un comportament palavragistomuierist ( de la muiere nu de la altceva ... :D ) care intrece pe departe insusirea unor lucruri puse la dispozitie de cineva.

Tare ma intreb ce o sa va faceti cu aceste acuzatii cand lucrurile se vor limpezi ?

Lucrurile sunt mai mult decat lamurite. Cel acuzat va posta in curand varianta lui si va limpezi lucrurile. Dar nu cum sperai tu, le va limpezi recunoscand greseala..... :oops: Nu inteleg insa de ce ai vrut tu neaparat sa musamalizezi cazul, si asta cu o metoda binecunoscuta, folosita de majoritatea anturajelor infractorilor ptr ai salva pe acestia....in lupta cu politia sau opinia publica... :( :oops:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Cine si ce a furat in Franta ?

Mesaj de Gabi Tomulescu »

romania ... ce tara frumoasa...pacat ca e locuita. :D :D
am mai spus-o... asa imi vine sa ma mut din tara asta.

pentru cei care vor sa-mi faca ceva...
da...stiu tot ce va intereseaza pe voi ...dar eu NU SUNT PRADUITOR si nu vand ieftin colegi de suferinta...
The One Team Romania
Event Promoter IBCC

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”