STANDURI SI REZULTATE OPEN DARVARI -PELICANUL

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Jujak
Mesaje: 219
Membru din: Joi Feb 02, 2006 13:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: STANDURI SI REZULTATE OPEN DARVARI -PELICANUL

Mesaj de Jujak »

Vladut Mateianu scrie:@george

Momentan sunt intins pe un pat de spital, am suferit o operatie pe coloana si se pare ca nu o sa mai pot pescui mult timp..... :( nu am voie sa fac lanseuri sau alte miscari bruste..... :(
Vladut Mateianu scrie: Lasa fratioare ca te faci bine in iarna asta :wink: Esti tinar si se vindeca repede . PS. Cu niste [JUMARI] SUEDEZE :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ESTI CA SI NOU :!: :wink: PSS. Insanatosire grabnica :!: :!: :!:
CLUBUL PESCARILOR

Avatar utilizator
Doeat
pescar de competitie
Mesaje: 2430
Membru din: Lun Mar 09, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: Arad
Contact:

Re: STANDURI SI REZULTATE OPEN DARVARI -PELICANUL

Mesaj de Doeat »

Insanatosire grabnica!!!
Roland K.
KRap-Baits RO

Avatar utilizator
Luci
Mesaje: 74
Membru din: Lun Aug 10, 2009 16:13
Puncte: 0

Re: STANDURI SI REZULTATE OPEN DARVARI -PELICANUL

Mesaj de Luci »

O sa- mi permit sa sintetizez eu cele 7 pagini privind "Revansa"...concureti unu si unu ... :D
Cistigatori CORNEL SERBU -TICA FILIMON – JUJAK .....pescari exceptionali pe care eu personal nu ii cunosc, dar merita toate laudele si au primit calificative la superlativ...de la pescari consacrati si uzati prin ale concursurilor... :wink:
Datorita nervilor acumulati pe parcursul competitiei anumite persoane s-au exteriorizat...si au adus acuze nefondate cistigatorilor , bineinteles acestia din urma datorita orgoliului au ripostat...prea acid zic eu ..dar atit acuzele cit si raspunsul nu sunt decit niste descarcari acumulate pe fond nervos pe parcursul unui concurs cu miza mare.... :mrgreen:
In rest un concurs exceptional din toate punctele de vedere..atit ca organizare si aici am de dat niste scuze domnului Oana (stie dinsul la ce ma refer :oops: ) cit si din punct de vedere al participantilor .
Inchei felicitind inca o data participantii...Si cistigatorii, care :arrow: chiar daca se insinueaza ca au picat pe un loc bun au scos maximul de pe el.....pina si captura :idea: si meritau sa cistige concursul... :wink:
Ps.: Vladut insanatosire grabnica...si toate cele bune.... :(
Domnule Serbu felicitari pt. ideea geniala, de care fata dvs. sper sa se bucure din plin :!:
Mintile ilustre discuta idei, inteligentele medii discuta evenimente, iar mintile reduse ii discuta pe altii.

Avatar utilizator
baronu
Mesaje: 387
Membru din: Vin Feb 06, 2009 14:19
Puncte: 0
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: STANDURI SI REZULTATE OPEN DARVARI -PELICANUL

Mesaj de baronu »

Vladut Mateianu scrie:@george

Momentan sunt intins pe un pat de spital, am suferit o operatie pe coloana si se pare ca nu o sa mai pot pescui mult timp..... :( nu am voie sa fac lanseuri sau alte miscari bruste..... :(

Avatar utilizator
baronu
Mesaje: 387
Membru din: Vin Feb 06, 2009 14:19
Puncte: 0
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: STANDURI SI REZULTATE OPEN DARVARI -PELICANUL

Mesaj de baronu »

Insanatosire grabnica!!!

Sa ne vedem cu bine si sanatosi

iorgos
Mesaje: 61
Membru din: Mie Noi 22, 2006 13:01

Re: STANDURI SI REZULTATE OPEN DARVARI -PELICANUL

Mesaj de iorgos »

Felicitarile mele si a echipei care am facut parte lui CORNEL SERBU,TICA FILIMO, si JUJAC
Cornele raspunsul teu lui Zarcuzon nu te caracterizeaza,eu te inteleg,dar sa nu astepti
dupa o victorie numai laude.....
BRAVO sa aveti numai victorii.
VLATUT te astept la piscina,te fac ca nou noutz.

Avatar utilizator
Saky
Mesaje: 872
Membru din: Mar Apr 01, 2008 0:10
Puncte: 0
Localitate: ARAD

Re: STANDURI SI REZULTATE OPEN DARVARI -PELICANUL

Mesaj de Saky »

Vladut sa te faci beton pana incepe Haromfa !! :wink:

dan _city_center

Re: STANDURI SI REZULTATE OPEN DARVARI -PELICANUL

Mesaj de dan _city_center »

iorgos scrie:Felicitarile mele si a echipei care am facut parte lui CORNEL SERBU,TICA FILIMO, si JUJAC
Cornele raspunsul teu lui Zarcuzon nu te caracterizeaza,eu te inteleg,dar sa nu astepti
dupa o victorie numai laude.....
BRAVO sa aveti numai victorii.
VLATUT te astept la piscina,te fac ca nou noutz.
:D :D
""BRAVO sa aveti numai victorii"" :roll: :roll: :D :D :D
tastatura e de vina :lol:

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: STANDURI SI REZULTATE OPEN DARVARI -PELICANUL

Mesaj de cornelserbu »

@ sakal

am vorbit azi cu vladut si se pare ca o sa ia in considerare numai concursurile de plantat :D atunci cand nu face echipa cu nicu-jubileu :D

@ pentru toti

imi cer scuze pentru iesirea mea, dar simtindu-ma nevinovat am reactionat atat de dur la niste insinuari de domeniul sf-ului
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Bottyan Alexandru
Mesaje: 23
Membru din: Joi Dec 07, 2006 11:03
Puncte: 0
Localitate: Oradea

Re: STANDURI SI REZULTATE OPEN DARVARI -PELICANUL

Mesaj de Bottyan Alexandru »

Insanatosire grabnica Vladut!!!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”