mulinete YUKI

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
mihai turiac
Mesaje: 582
Membru din: Vin Mar 21, 2014 0:23
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: mulinete YUKI

Mesaj de mihai turiac »

Super tare frate......asa descriere :))))))) mtx albert :)))
Friends Carp Team

Today is the oldest you've ever been
And
The youngest you'll ever be again

Tritoiu Dragos
Mesaje: 327
Membru din: Lun Apr 14, 2014 23:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: mulinete YUKI

Mesaj de Tritoiu Dragos »

Asta trebuie pusa si pe facebook :lol:

Tritoiu Dragos
Mesaje: 327
Membru din: Lun Apr 14, 2014 23:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: mulinete YUKI

Mesaj de Tritoiu Dragos »

Daca iau 4 bucati mai puneti ceva la pret?

Avatar utilizator
Alexandru Dogaru
Mesaje: 161
Membru din: Vin Mar 27, 2015 21:45
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: mulinete YUKI

Mesaj de Alexandru Dogaru »

Buna asta cu Fin-Nor :)
"Three-fourths of the Earth’s surface is water, and one-fourth is land. It is quite clear that the good Lord intended us to spend triple the amount of time fishing as taking care of the lawn."

Avatar utilizator
jugarucristian
CS SENZOR
Mesaje: 1216
Membru din: Vin Feb 15, 2013 10:18
Puncte: 0
Localitate: Corbeanca
Contact:

Re: mulinete YUKI

Mesaj de jugarucristian »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
C.S SENZOR TEAM

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: mulinete YUKI

Mesaj de Lucian SV »

Dan Mitranescu scrie: Se vede ca nu sunteti la curent cu noul model MTX 2017.
http://danmitranescu.ro/205-476/LANSETE ... -4-lbs.php
chinezi ăştia ai tăi sunt de belea. se anunţă vremuri aglomerate pe linia 32.
ps. privind poza cu băţul nu se observă denumirea din anunţ. presupun că la livrare lipiţi cu superglue un abţibild cu detaliile despre acest băţ adresat lumii civilizate. nu aş vrea să abuzez, dar se pot comanda numai abţibilduri? lipici am şi poate mă scot şi eu cumva din înghesuiala din tramvai.

PallBogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2762
Membru din: Dum Iul 06, 2014 12:48
Puncte: 0
Localitate: Pitesti
Contact:

mulinete YUKI

Mesaj de PallBogdan »

Dan Mitranescu scrie:
Lucian SV scrie:
POMOL scrie:Poti sa scrii "Albert" vad ca rezista si asta!
jugarucristian scrie:Poti sa scrii orice altceva, dar nu shimano, se rup ca sticksurile si cine stie............. :lol: :lol: :lol:
nu mă ajutaţi deloc. pe mine mă interesa cum să pictez şi voi îmi daţi exemple tâmpite cu ce să pictez! :D
Se vede ca nu sunteti la curent cu noul model MTX 2017.

http://danmitranescu.ro/205-476/LANSETE ... -4-lbs.php
Exista "ceva oferta" la achizitionarea a 4 bucati?! Macar mai multe bilete pe linia 32...

Avatar utilizator
mrs
Mesaje: 696
Membru din: Joi Ian 03, 2013 21:15
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: mulinete YUKI

Mesaj de mrs »

Se vede ca nu sunteti la curent cu noul model MTX 2017.

http://danmitranescu.ro/205-476/LANSETE ... -4-lbs.php[/quote]
Exista "ceva oferta" la achizitionarea a 4 bucati?! Macar mai multe bilete pe linia 32...[/quote]

La achizitionarea de 4 bucati se da garantie pana la iesirea din magazin... :mrgreen: . Din "specificatii" este o lanseta foarte buna... cred ca se indoaie si la un ciortan de 1.5kg... :mrgreen:

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

mulinete YUKI

Mesaj de osc1or »

mrs scrie:Se vede ca nu sunteti la curent cu noul model MTX 2017.

http://danmitranescu.ro/205-476/LANSETE ... -4-lbs.php
Exista "ceva oferta" la achizitionarea a 4 bucati?! Macar mai multe bilete pe linia 32...[/quote]

La achizitionarea de 4 bucati se da garantie pana la iesirea din magazin... :mrgreen: . Din "specificatii" este o lanseta foarte buna... cred ca se indoaie si la un ciortan de 1.5kg... :mrgreen:[/quote]
Pai se bazeaza pe feeling lanseta asta. Lucreaza direct la corason si mai e si frumusica.

Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk
Critic echilibrat

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2296
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: mulinete YUKI

Mesaj de Albert »

Dan Mitranescu scrie: Se vede ca nu sunteti la curent cu noul model MTX 2017.
http://danmitranescu.ro/205-476/LANSETE ... -4-lbs.php
Fain, fain, chiar am ras :lol: In dulcele stil chinezesc copiezi cu nerusinare orice are succes :lol: Norocul tau ca vanzarile hakuyo pe piata de profil sunt insignifiante ca altfel ai fi fost fortat sa schimbi numele instant :)

P.S. Vezi ca deja a aparut varianta mult mai ieftina, scrie tot Hakkuio pe ea, 4 lbs, 3.93m(deh, sa sparga piata).Costa cam cat un MTX14 original suta-la-suta din Dragon..50 lei, parcã..e facuta de unu' Mitranut, are un magazin in Catelu'. A zis ca in doua luni distruge piata lanseleor chinezesti de 400 de euro.
Tremuri? :wink:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”