Intentie aderare Carp Zone la APCR

Moderator: andrei vladeanu

matei1971
Mesaje: 748
Membru din: Vin Iul 13, 2007 21:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Intentie aderare Carp Zone la APCR

Mesaj de matei1971 »

Costel Stanila scrie:D-le. Orhei,
In primul rand dvs. in ce calitate vorbiti?
Pot sa scriu si eu pe orice site ca sunt intr-o functie in orice asociatie sau societate.Dar ca sa aderi in mod legal la orice structura conteaza doar cine este trecut in acte, i-am explicat si lui Florentin.In acte inseamna inregistrarea la judecatorie a oricarei schimbari a conducerii.Daca nu, sunt tot cei care sunt in actele asociatiei.

Nu vreau nici o polemica cu dvs.Va reamintesc ca au fost 3 termene in care va puteati prezenta daca doreati acest lucru.Ultimul a fost 7 februarie.
Am acordat o invitatie, in 24 de ore 12 cluburi care formeaza CCN au luat o hotarare, intr-o situatie excep tionala pentru clubul Carp Zone pentru ca pescarii din acest club sa-si poata apara culorile clubului in mod corect, in numele clubului din care fac parte.V-am garantat si intrarea in structura APCR, alturi de alte 13 cluburi din toata tara.
Cred ca si un club serios de talia lui Carp Zone poate face acest lucru, deja va apropiati de 48 de ore .....si nu am nici o reactie oficiala din partea presedintelui Carp Zone...???
Chiar nu vad unde au fost facute presiuni sau unde a fost incalcata democratia.

Prin postarea dvs. continuati sa aduceti jigniri APCR si mie personal.Nu mi se pare corect cum procedati.
Nu era neaparat necesar sa va raspund dar am facut-o pentru ca va cunosc si sunteti mai in varsta decat mine.Alt raspuns nu va mai dau, deci nu continuati.

Daca ati inteles ceva din ce am scris o sa procedati ca atare, daca nu va dorim succese deosebite in proiectele initiate de dvs.
Pe cine nu lasi sa moara nu te lasa sa traiesti!
Când esti mort, nu stii asta - dar ii afecteaza pe ceilalti. La fel si când esti prost.

orhei
Mesaje: 33
Membru din: Mie Ian 27, 2010 20:45

Re: Intentie aderare Carp Zone la APCR

Mesaj de orhei »

Buhac scrie:BA pensionarule
Cine esti TU sa tii copii aia acasa ?
Vrei sa se apuce de competiti dupa ce se pensioneaza ?
Ce stii tu de DEMOCRATIE .De ce folosesti cuvinte care nu stii ce inseamna ?
Cum Adunarea Generala a hotarat sa adere la Liga tot asa poate sa HOTARASCA si aderarea la APCR.
A inceput perioada cand se elibereze bilete cu 50 % pentru pensionari in statiuni [de odihna si tratament]
Cum am plecat eu poti sa o faci si tu daca ai putin respect pentru munca depusa de acei copii.
Daca nu ai relatii la Casa de PENSII trimitemi o copie dupa C,I si voi asigura si transportul numai DUS .
Daca iubesti acest sport dute 18 zile .
Frumos vocabular, Dl. Costica zis BA, esti un exemplu demn de urmat.
Invatama ce inseamna DEMOCRATIA, daca zici asta, poate nu am inteleso eu.
De acord, AG a hotarat aderarea la Liga, dar a hotarat atunci si aderarea la APCR si nu am fost primiti, prin usa din fata.
Pe ce usa intram acum, Costica?
Intram pe usa din spate cu capul plecat, rusinos dar tie iti place, ce cuvant mai ai atunci?
De ce nu ai primit nici un raspus la intentia ta de participare cu ACVILA. Daca erai respectat iti spun eu primeai acordul.
Prin aceasta postare esti jalnic.

cip's turn
Mesaje: 186
Membru din: Vin Oct 02, 2009 10:04

Re: Intentie aderare Carp Zone la APCR

Mesaj de cip's turn »

@ Costel
Costel Stanila scrie:D-le. Orhei,
In primul rand dvs. in ce calitate vorbiti?
:lol: :lol: :lol: :lol: :sunteti logat? :D :D
it's in your blood
C.S. CARP CLUJ SOCIETY

Avatar utilizator
CLAUDIU COZMA
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 550
Membru din: Mar Iun 05, 2007 14:56
Puncte: 0
Localitate: BRASOV
Contact:

Re: Intentie aderare Carp Zone la APCR

Mesaj de CLAUDIU COZMA »

Buhac scrie:Cozma
Nu am cautato dar la Domnesti a inceput sa ploua :wink:
Nu este indreptata spre nimeni .

asa mi sa parut mie , dar daca zici tu te cred :D

Consider ca normal ar fi sa primesc si eu un termen pentru a putea sa legitimez alti pescari care acum sunt la sedintele foto pentru a face poze pt legitimatii .

aici ai dreptate :wink:

Califarul nu este membru AGVPS ASTAZI .
Cu cine ma cert ? Am anuntat DEZERTORI urmeaza sa postez si pozele lor pt a fi recunoscuti .

ai bagat destule cv-uri , te rog nu baga si poze :D

Acum ca ACVILA e slabita ii dai sa manance un VOT de la Clubul tau pentru a putea participa laC.N ?
Pana acum ziceai ca o votezi daca ..X.. nu face parte din lot ca la injurat pe ..Y.. .
Acum ..X.. este inapoi la C.Z. Nu este aceiasi socoteala ?

mai baga o data inregistrarea de la acea convorbire , cand am avut-o acvila inca nu i-si luase zborul ( probabil pandea califarul ) cred ca daca ma ascultai atunci deja erai inscris in CN. acum dupa ce ai dat o tura cu ACVILA pe aici , nu stiu cata credibilitate mai ai , oricum eu nu i-mi iau vorbele inapoi niciodata .

Pentru membri C.Z--Nu va bucurati prea mult tot acasa o sa ramaneti inafara de inca unul in locul lui MATY ca ORHEI nu are cum sa scape Lotul .
nu stiu ce o sa fie , dar suntem cel putin 11 loturi care raman acasa , important este sa castige cei mai buni in acel moment , si nimeni nu o sa zica nimic :wink:
<°))))))><
><((((((°>

Avatar utilizator
Dan Marinita
Pescar de competitie
Mesaje: 600
Membru din: Lun Feb 12, 2007 10:54
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Intentie aderare Carp Zone la APCR

Mesaj de Dan Marinita »

Stiu din sectiunea privata de pe alt site ca sunt discutii aprinse cu privire la aderarea si participarea alaturi de cluburile inscrise in APCR.Cred ca va fi nevoie de inca o sedinta in care sa se prezinte si "TALIBANII"care au dezertat catre alte cluburi.Ca sa se stie cine ce si cum
cluburile care sunt inscrise in acest moment la C.N. isi vor mari nr. de membrii.Se inrosesc telefoanele tare de tot ,despre asta nea Costele Buhac nu ne zici nimic :D :D .Lasa-l pe Oliviu ca a pus mult suflet si uite ca este dezamagit nu prea mai are ce sa faca.Cat despre o noua diversiune ......... :D NUMAI DE BINE :lol: :lol: cine pune botu" aia e, o haleste.
Dan Marinita
AVIATORS FISHING CLUB

cameramanu
Mesaje: 25
Membru din: Joi Dec 17, 2009 6:31

Re: Intentie aderare Carp Zone la APCR

Mesaj de cameramanu »

orhei ,te-a luat lumea-n colimator , eu ti-am zis ca se strange latul asa ca mai bine te lasi de sportul asta , incearca pe la dart's ca si aia sunt in formare numai ca pe acolo sunt oameni mai cuminti si mai usor de prostit :lol: :lol: :lol:

orhei
Mesaje: 33
Membru din: Mie Ian 27, 2010 20:45

Re: Intentie aderare Carp Zone la APCR

Mesaj de orhei »

Dl.Stanila,
Asa cum dumneavoastra ati fost ales Presedinte APCR si eu am fost ales MANAGER al Clubului CARP ZONE.
O convocare a AG nu se poate face in cateva ore, fiecare are viata lui particulara iar o hotarare buna nu se ia rapid, vorba unui stimat domn.

Dupa MATEI 1972,cameramanu , cine mai urmeaza?

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Intentie aderare Carp Zone la APCR

Mesaj de Vali Vesa »

Era, pe vremuri, o reclama la Adidas torsion... :wink:
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Avatar utilizator
CLAUDIU COZMA
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 550
Membru din: Mar Iun 05, 2007 14:56
Puncte: 0
Localitate: BRASOV
Contact:

Re: Intentie aderare Carp Zone la APCR

Mesaj de CLAUDIU COZMA »

cameramanu scrie:orhei ,te-a luat lumea-n colimator , eu ti-am zis ca se strange latul asa ca mai bine te lasi de sportul asta , incearca pe la dart's ca si aia sunt in formare numai ca pe acolo sunt oameni mai cuminti si mai usor de prostit :lol: :lol: :lol:
parca erai la Cannes , te-ai si intors :roll:
pentru ca ai lipsit o perioada i-ti fac o sinteza la ce s-a intamplat pe aici cat ai lipsit , poate iese un serial de succes pentru urmatoarea gala a premiilor . :D

mentionez ca sa lucrat la greu in coproductie , si ambele tabere trebuiesc trecute in distributie :D

partea 1 flacara portocalie - conspiratia mandarinei
partea 2 diana vs. califarul - coproductie fantoma
partea 3 acvila - cu masca fara masca
partea 4 acvila reloaded - in cautarea timpului pierdut

si la cum decurg lucrurile mai ureaza :D
<°))))))><
><((((((°>

Avatar utilizator
Zarguzon Adi
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1184
Membru din: Mar Ian 17, 2006 20:17

Re: Intentie aderare Carp Zone la APCR

Mesaj de Zarguzon Adi »

Buhac scrie:ZARGUZON TREZESTETE

Pregateste 6 pescari care doresc sa ajunga in ANGLIA .
Cauta si un arbitru ca nu cred ca Doamna MARY ne lasa la greu .
Contacteazal si pe TITE .
Urgent .

Avem de toate; echipa, arbitrii , cantare si saltele; ne lipseste doar aprobarea .

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA”