Despre concursuri in 2018

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: Despre concursuri in 2018

Mesaj de ionut72 »

Vladut Mateianu scrie:Serios, corect, timp liber mult, fara trac in comunicare, nivel intelectual ridicat.
Tradus, asta inseamna: serios, corect, bun comunicator, nivel intelectual serios, timp liber mult - realizat financiar.

Pasarea asta rara, daca am gasi-o, mai degraba ar fi bun de sef de federatie! :D
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Despre concursuri in 2018

Mesaj de Vladut Mateianu »

Iata un prim pas.

Au trecut 10 ani de cand, dintr-o joaca,am creat impreuna cu varul meu,Andrei Vladeanu, acest concurs amical intitulat pompos PARTY CUP.De-a lungul timpului, acest concurs a legat prietenii de durata, a facut oameni fericiti, a nascut chefuri de pomina care au ramas si vor ramane mereu in amintirea noastra, a organizatorilor si a concurentilor.Este simbioza perfecta intre pescuit, prietenie si relaxare.Zile de viata castigate.
Acest concurs a creat o selectie a pescarilor, o casta selecta care stie sa imbie armonios spritul cu lanseta sau boiliesul cu pastrama .O familie de “vamaioti” pescari, unde la focul de tabara stau si doctorul ,si arhitectul, dar si mecanicul sau sudorul.
In acest cadru, va invit pe cei vechi, dar si pe cei noi, care vor sa ni se alature , intr-un proiect Party Cup editia a X-a 2018 DUBLU, care se va desfasura in premier ape 2 balti superbe : Green Paradise(Prahova) si Maiorul de Belciugatele(Calarasi).
PS. Concursurile sunt non-profit pentru organizator, CS Senior Crap prin Vladut Mateianu.

Va astept.



competitii-f3/party-cup-ed-a-x-a-editie ... 55069.html
competitii-f3/party-cup-ed-a-x-a-editie ... 55070.html
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”