Intrebari despre CN

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
lazarini
Mesaje: 81
Membru din: Mie Iun 22, 2005 11:56
Puncte: 0
Localitate: Arad

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de lazarini »

lazarini scrie:Deci, a incuviintat instanta executarea silita a celor doua hotarari? Hai, sa vedem cat sunt de adevarate amenintarile tale. Ai curajul sa raspunzi la intrebarea asta?

Binenteles ca intrebarea a ramas fara raspuns, asa cum procedeaza de fiecare data cand i se cer explicatii concrete pentru minciunile pe care le propaga in mediul online de ani de zile.
De fapt, raspunsul este simplu: abureli federale, la fel precum in cazul plangerilor penale formulate de FRPS impotriva conducerii AGVPS, a LRS si a sportivilor participanti la competitiile CIPS, plangeri penale materializate (in viziunea federala) prin inceperea urmaririi penale, transformate in realitate in hartie de sters in dos de catre procurori care le-au clasat fara macar sa citeze in vederea audierii pe vreuna din persoanele fata de care s-a formulat plangere.
Asta nu l-a impiedicat insa pe Popescu sa anunte in nenumarate randuri, inclusiv prin comunicate semnate in numele FRPS, faptul ca impotriva "infractorilor" s-a dispus inceperea urmaririi penale, urmand ca acestia sa fie citati la parchet in vederea audierii.
Cat de jos trebuie sa te cobori incat sa iesi public cu astfel de afirmatii, cunoscand foarte bine faptul ca ele nu sunt altceva decat niste minciuni ordinare?

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de DumiD »

N-are "pietre" bosorogul, doar mustata a mai ramas de el. Daca venea si zicea clar ca nu a mai organizat nimic din 2015, ca adevaratii campioni nationali sunt cei din 2015 cu 14kg de crap prins si ca vor ramane en titre pana in 2019 cand se va organiza iara si ca aceasta competitie, campionatul national, e prea importanta sa se desfasoare in fiecare an si ca e musai din 4 in 4 ani eu unul il lasam in pace. Dar e netrebnic si ignora orice intrebare, raspunde pe privat ca el vrea dar nu se poate....

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de Stefan Popescu »

Intrebare: Cine a fost viteazul care a ajuns la concluzia ca Asociatia Pescarilor de Rapitori a lui Lucian Constantin zis si gyorg ar fi nimerita sa adune cascavalul pentru organizarea brailei zise Campionatul AGVPSR? Nu s-a gasit niciun viteaz din toate echipele participante sa faca pe casierul?
Cu ocazia asta, o sa trimit ANAF-ul sa vada ce mai face asociatia asta care de vreo zece ani nu mai face nimic.
Oare nu exista nici o minte luminata sa se intrebe de ce nu incaseaza AGVPSR banii daca tot e campionatul ei? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
nit_matias
Pescar de competitie
Mesaje: 938
Membru din: Lun Sep 12, 2011 15:40
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de nit_matias »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Iar a venit, ce credeati ca ati scapat de el, NU, e aici, traieste.
Niteanu Matei
http://mateiniteanu.blogspot.ro/
PB:20.3

bogdanpesc
Pescar de competitie
Mesaje: 396
Membru din: Sâm Iun 23, 2007 18:57

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de bogdanpesc »

Nea Fanele ,eu care credeam ca postezi acum ,datele si locatiile de desfasurare a CN -federal pe 2018....iar am luat teapa :)
Daca imi pare rau de ceva in viata asta,este ca nu am pescuit cat a vrut sufletul meu

bogdan constantinescu

Avatar utilizator
nit_matias
Pescar de competitie
Mesaje: 938
Membru din: Lun Sep 12, 2011 15:40
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de nit_matias »

Datele alea sunt confidentiale, nu le afla toti asa. Ce crezi ca toti ajung acolo, tre sa treci de niste filtre pana sa te convoace.
Niteanu Matei
http://mateiniteanu.blogspot.ro/
PB:20.3

Avatar utilizator
crapmikaze
Mesaje: 208
Membru din: Joi Oct 10, 2013 16:03
Puncte: 0
Localitate: Targoviste

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de crapmikaze »

Stefan Popescu scrie:Intrebare: Cine a fost viteazul care a ajuns la concluzia ca Asociatia Pescarilor de Rapitori a lui Lucian Constantin zis si gyorg ar fi nimerita sa adune cascavalul pentru organizarea brailei zise Campionatul AGVPSR? Nu s-a gasit niciun viteaz din toate echipele participante sa faca pe casierul?
Cu ocazia asta, o sa trimit ANAF-ul sa vada ce mai face asociatia asta care de vreo zece ani nu mai face nimic.
Oare nu exista nici o minte luminata sa se intrebe de ce nu incaseaza AGVPSR banii daca tot e campionatul ei? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=BZ35XgdShoc

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de ionut72 »

Stefan Popescu scrie:Intrebare: Cine a fost viteazul care a ajuns la concluzia ca Asociatia Pescarilor de Rapitori a lui Lucian Constantin zis si gyorg ar fi nimerita sa adune cascavalul pentru organizarea brailei zise Campionatul AGVPSR? Nu s-a gasit niciun viteaz din toate echipele participante sa faca pe casierul?
Cu ocazia asta, o sa trimit ANAF-ul sa vada ce mai face asociatia asta care de vreo zece ani nu mai face nimic.
Oare nu exista nici o minte luminata sa se intrebe de ce nu incaseaza AGVPSR banii daca tot e campionatul ei? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ti-a dat-o prin gurita executorul ala judecatoresc si ai schimbat foaia? :D

Pigulici, pe tine, daca te calca ANAF-ul, nu mai ramane nici mustata de tine. Eu zic sa ai grija, sa nu incerci sa sapi groapa altuia, ca o vizita saptamanala a ANAF-ului, la srl-ul ala de-i zici tu federatie, te lasa si fara chiloti! :) :)
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de Lucian SV »

ionut72 scrie: Pigulici, pe tine, daca te calca ANAF-ul, nu mai ramane nici mustata de tine. Eu zic sa ai grija, sa nu incerci sa sapi groapa altuia, ca o vizita saptamanala a ANAF-ului, la srl-ul ala de-i zici tu federatie, te lasa si fara chiloti! :) :)
Ce face, care chiloți? E vai de steaua lui, ANAF-ul doar să-i dea o cafea de milă! :lol: :lol: :lol:

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de Stefan Popescu »

Stati linistiti, ca au fost toate institutiile in control si cafeaua am dat-o eu. ANAF, Curtea de conturi, corpul de control al MTS.
#rezist

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”