FEEDBACK GENERAL VANZARI-CUMPARARI

Aprecieri pozitive sau negative la adresa vanzatorilor si cumparatorilor. Cate un topic pentru fiecare user.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
mausica
Mesaje: 220
Membru din: Dum Aug 26, 2012 23:05
Puncte: 0
Localitate: Baile Felix

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de mausica »

Mare atentie la produsele utilizatorului robi15 !!!!
O bila neagra din partea mea !!!

Avatar utilizator
Ungureanu Bogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2792
Membru din: Joi Oct 29, 2009 15:09
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Ungureanu Bogdan »

mausica scrie:
Mar Noi 12, 2019 12:44
Mare atentie la produsele utilizatorului robi15 !!!!
O bila neagra din partea mea !!!
@mausica Ce s-a intamplat?
catch&release

Avatar utilizator
mausica
Mesaje: 220
Membru din: Dum Aug 26, 2012 23:05
Puncte: 0
Localitate: Baile Felix

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de mausica »

A trimis produsul cu defectiune,desii spunea ca e ,,ca nou,, !!!chiar din pozele puse de el la vanzare pe site se vede eroarea(asta la o analiza detailata).

carp_fisher
Mesaje: 246
Membru din: Sâm Mai 23, 2015 23:12
Puncte: 0
Localitate: Mitoc - Botosani

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de carp_fisher »

O mare bila alba pentru CRISTIAN SANDRU. Am cumparat o mulineta de spod (Aerlex). Produsul arata impecabil din toate punctele de vedere. (ulei, saibe, cutie originala). M-am simtit prost ca am incercat sa negociez pretul. Nota 10. P.S. Multumesc si pentru firul textil care a ramas pe mulineta!!! :D :D :D

Zsolt1980
Veteran
Mesaje: 3840
Membru din: Lun Feb 13, 2012 0:37
Puncte: 0
Localitate: Cluj-Napoca

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Zsolt1980 »

Bila neagra userului Marin Mazilu, cumparator neserios.

Ne-am inteles sa-i trimit la targul Fishing & Hunting Expo organizat la Romexpo, prin intermediul unei cunostinte care a mers la targ, niste tamburi de rezerva, urmand ca el sa se intalneasca cu respectivul si sa preia tamburii. Dupa ce am vazut ca nu m-ai da niciun semn cu privire la intelegera noastra, l-am intrebat daca a reusit sa ia legatura cu cunostinta mea. Am primit un raspuns scurt si la obiect " Salut.. din pacate nu pot ajunge".

Alex_Sebastian
Mesaje: 473
Membru din: Sâm Sep 27, 2014 10:11
Puncte: 0
Localitate: Cluj-Napoca

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Alex_Sebastian »

Recomand wrap sticks - marele-bazar-f8/topic62774.html foarte frumosi si buni. Cristi un baiat de nota 10+. :!:

mihutady
Mesaje: 4
Membru din: Vin Noi 02, 2012 21:00
Puncte: 0
Localitate: timisoara

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de mihutady »

Am cumparat de la Butuc Alexandru, 4 lansete. Un om deosebit, de nota 10,daca eram in bucuresti, deveneam cu siguranta colegi de pescuit.

vulc ovidiu
Mesaje: 98
Membru din: Sâm Oct 10, 2009 17:37
Puncte: 0
Localitate: Targu Mures

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de vulc ovidiu »

Bila fffff mare alba cu superlativ pentru dl. Sirbu Cosmin. Ffff de incredere si serios. Ma bucur ca l-am cunoscut.
Ovidiu

udrea sorin
Mesaje: 383
Membru din: Vin Mai 10, 2013 14:28
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de udrea sorin »

Atenție la Dl. Jegan Vlad București face rezervări și nu respecta înțelegerile, neserios!!!

udrea sorin
Mesaje: 383
Membru din: Vin Mai 10, 2013 14:28
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: FEEDBACK Vânzări-Cumpărări

Mesaj de udrea sorin »

Da asa este nu ne cunoaștem dar tot nu înțeleg de ce nu ai procedat corect omenește cum am vorbit la tel. joi când ți am dat tel ca după cum spui pana la urma sunt niște plumbi și incerci în continuare sa dai o alta nuanță intimplarii. Singurul motiv pentru care ne aflam în aceasta discuție este ca ți am explicat situația nu ți am impus nimic dar te am rugat sa nu ma încurci asta referitor la faptul ca am vorbit ca ,, Atenție."ai putea sa ii aduci tu dacă îți repari mașina și dacă nu trec eu miercuri când as fi putut ajunge personal dar dacă nu poți astepta găsesc sa trimit pe cineva sa ii ia de la tine și ai spus ca ok nici o problema oricum îți vor repara mașina...... Știi toată tărășenia asta e o țigănie în ciuda faptului ca ți am spus ca sunt om serios numai ca ma aflu într o conjunctura și nu as vrea sa ma încurci cel puțin puteai sa dai mes sau tel. când te ai hotărât sa i dai adică sâmbăta nu sa trimiți mesaj duminica și sa postezi pe FORUM și sa mi dai și sms ca i ai dat după ce te am sunat și nu ai răspuns, dar probabil ca ca asa înțelegi tu,, gentleman agreetment." Asta e mai învățăm și noi ce 'nseamna zicatorile astea din ingleza pa românește aplicate, sau poate nu, asta e o întâmplare din care fiecare avem ce învață.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Feedback Vanzari & Cumparari”