PTR SECTIUNEA INCEPATORI

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Andrei, sunt glume sau ce ? Ai luat-o razna ? Cand o sa imi dezvalui identitatea o sa-ti dai seama ca am multe concursuri la activ,inclusiv cc 2005 de la hobaia. Nu ma stii, dar eu te stiu si te respect ca pescar, dar nu ma mai jignii ca eu ma iau doar de ratati !
Pinguinul ala daramat se baga ca prostul in seama, si trebuia
cineva sa-l ia de urechi !
Sa-si bage mintile in cap, ca-i vai de capul lui !
Rusine Pinghi !

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

eu n-am treaba cu postarile lui cilly willy, ci cu faptul ca te iei de el prea tare!
tu esti un anonim, iar el e un pescar in devenire care a intrat pe forumul asta pt ca s-a convertit la carp-fishing! asta apreciez la terente!
la tine ce sa apreciez? faptul ca ai fost la cc 2005? ai fost pe dracu'...
The One Team

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Ca sa itelegi fane prima postare a fost pentru tine iar a doua pentru carmolistu. Mai pune frana cu, vorbele urate pe care mi le adresezi ca nu esti tu in masura sa ma critici si sa ma faci in totate felurile baietica.Vezi-ti de treaba ta si de pescuitul tau. Poate data viitoare cind vei posta imi vei spune si mie ceva despre concursurile la care ai participat si cine stie poate ma vor ajuta si pe mine vorbesc serios.

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@fane Cocolos

te cam expiri singur cu afirmatiile astea despre concursurile astea la care ai partcipat tu . Ii cam stiu pe toti si sincer nu pot sa cred ca ai fost pe acolo ! Iar Terente e chiar baiat bun si nu a suparat pe nimeni pina acum . Da-i o sansa sa dovedeasca si el la rindul lui ceva !

AUGUSTIN DUMITRACHE
Mesaje: 27
Membru din: Dum Ian 01, 2006 23:51
Puncte: 0
Localitate: NAVODARI

Mesaj de AUGUSTIN DUMITRACHE »

cred ca nu ar fi cazul sa va certati.....eu am cerut o simpla parere iar voi ati inceput cu altele...ms
credeam ca se dau si raspunsuri mai concrete :wink:

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Stai linistit dumi ca nu se cearta nimeni se mai supara din cind in cind lumea pe unul ca mine. Nu trebuie sa bagi in seama toate vorbele oamenilor.

AUGUSTIN DUMITRACHE
Mesaje: 27
Membru din: Dum Ian 01, 2006 23:51
Puncte: 0
Localitate: NAVODARI

Mesaj de AUGUSTIN DUMITRACHE »

ok...am sa incerc :wink:

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Stai linistit Augustine, ca si discutile astea sunt misto ! Mai ne descretim fruntile si noi. Nu te simti vinovat, aici e ceva normal. Toti ne racaim intre noi, dar uneori trebuie sa citesti printre randuri, ca este si multa caterinca !
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

AUGUSTIN DUMITRACHE
Mesaje: 27
Membru din: Dum Ian 01, 2006 23:51
Puncte: 0
Localitate: NAVODARI

Mesaj de AUGUSTIN DUMITRACHE »

oricum santeti tari... asta trebuie sa se intimple din cand in cand :wink: :)

Avatar utilizator
tudorgabriel
Mesaje: 145
Membru din: Dum Ian 16, 2005 19:44
Puncte: 0
Localitate: galati

Mesaj de tudorgabriel »

Augustin asta sunt "stouri",n-ai inteles ca ei se cunosc intre ei :?: sunt prieteni baiete si isi permit caterinca intre ei,bravo lor,asta da colegialitate :lol:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”