Stam in casa ?

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Florin Pata
Mesaje: 902
Membru din: Mie Iun 15, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Stam in casa ?

Mesaj de Florin Pata »

Dan Mitranescu scrie:
Mie Apr 22, 2020 13:37
Mergem mai departe. OMS este clar ca ii sustine pe astia care o ard satanic si cu copilasii.
Pentru asta le-a taiat si Trump banii.
Acum, daca OMS este in tabara asta si ei teoretic controleaza raspandirea virusului, virusul de partea cui este.
Pai tu dai linkuri dar nu ''sapi'' mai adanc ? Ia uite cine e ala de la OMS :

https://www.facebook.com/iosefina.pasca ... Do&fref=nf

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Stam in casa ?

Mesaj de Dan Mitranescu »

Florin Pata scrie:
Mie Apr 22, 2020 13:58
Dan Mitranescu scrie:
Mie Apr 22, 2020 13:37
Mergem mai departe. OMS este clar ca ii sustine pe astia care o ard satanic si cu copilasii.
Pentru asta le-a taiat si Trump banii.
Acum, daca OMS este in tabara asta si ei teoretic controleaza raspandirea virusului, virusul de partea cui este.
Pai tu dai linkuri dar nu ''sapi'' mai adanc ? Ia uite cine e ala de la OMS :

https://www.facebook.com/iosefina.pasca ... Do&fref=nf
Am retinut ca OMS este controlat de Bill. Asa ca OMS este in tabara asta, cum spuneam.

Aici este problema.
Spre exemplu a3 asculta de OMS si il pupa pe Bill acum, chiar daca ei sunt cu Trump. De ce ?

Autoritatile statelor asculta de OMS, dar guvernele statelor sunt impotriva mafiei asteia, asa cum o numesc eu, adica impotriva inclusiv a OMS. Pai cum facem ?

P.S. eu am mare boala pe doctorii corupti. Cei care dau diagnostice false pentru interese materiale. Am mai scris. OMS-ul stie de treburile astea si este parte la ele, asa ca ii vad ca pe cele mai mari jeguri ale planetei.

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Stam in casa ?

Mesaj de Dan Mitranescu »

Este clar ca prin treaba asta statele au luat toata puterea si sleahta aia de religve miliardare nu mai are ce sa faca.
De aici inteleg ca schema este pusa in scena de state.
Totusi nu inteleg de ce daca este smecheria lor, mai asculta de OMS si mai apare Bill pe la televizor?
Vor sa ii arda pe limba lor ? Ca nu inteleg.


Sau pur si simplu au aruncat mingea in teren si acum se bat pe ea ?
Ultima oară modificat Mie Apr 22, 2020 14:50 de către Dan Mitranescu, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
Florin Pata
Mesaje: 902
Membru din: Mie Iun 15, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Stam in casa ?

Mesaj de Florin Pata »

Dan Mitranescu scrie:
Mie Apr 22, 2020 14:33
Am retinut ca OMS este controlat de Bill. Asa ca OMS este in tabara asta, cum spuneam.

Aici este problema.
Spre exemplu a3 asculta de OMS si il pupa pe Bill acum, chiar daca ei sunt cu Trump. De ce ?

Autoritatile statelor asculta de OMS, dar guvernele statelor sunt impotriva mafiei asteia, asa cum o numesc eu, adica impotriva inclusiv a OMS. Pai cum facem ?

P.S. eu am mare boala pe doctorii corupti. Cei care dau diagnostice false pentru interese materiale. Am mai scris. OMS-ul stie de treburile astea si este parte la ele, asa ca ii vad ca pe cele mai mari jeguri ale planetei.
Treaba e mult mai complicata . Asa cum am mai scris anterior , in tabara asta intra si servicii secrete , FMI , Banca Mondiala , majoritatea organizatiilor asa zis mondiale , UE&Bruxelles , banci , agentii de rating , o enorma parte a presei si multi altii .
Plus sclavi infiltrati in guverne , in serviciile statelor , in justitie , presedinti ....etc. .
A3 face parte din CNN care e anti Trump . Badea e fan Trump pe persoana fizica , dar e strans de...toate alea la serviciu .
Si daca il da afara , moare de foame ! Ca si cum ai fi dinamovist dar lucrezi pentru Becali !!1
Exista guverne patriote care vor sa lupte impotriva acestei mafii si guverne si presedinti care sunt sclavii acestei mafii .
Pentru a nu intra aici in dispute politice , decideti voi cum sunt ai nostri :oops: !!!
Verificati si voi cine e adevarata sefa a lui iohanis....''Sandra Marilyn'' !!!
Ultima oară modificat Mie Apr 22, 2020 15:00 de către Florin Pata, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
Dan Mateianu
Site Admin
Mesaje: 3211
Membru din: Mie Ian 16, 2008 9:52
Puncte: 300
Localitate: Bucuresti

Re: Stam in casa ?

Mesaj de Dan Mateianu »

E oficial. De cand ne putem intoarce la pescuit?

https://www.crapmania.ro/articole/nouta ... alta-56399

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Stam in casa ?

Mesaj de Dan Mitranescu »

Florin Pata scrie:
Mie Apr 22, 2020 14:48
Dan Mitranescu scrie:
Mie Apr 22, 2020 14:33
Am retinut ca OMS este controlat de Bill. Asa ca OMS este in tabara asta, cum spuneam.

Aici este problema.
Spre exemplu a3 asculta de OMS si il pupa pe Bill acum, chiar daca ei sunt cu Trump. De ce ?

Autoritatile statelor asculta de OMS, dar guvernele statelor sunt impotriva mafiei asteia, asa cum o numesc eu, adica impotriva inclusiv a OMS. Pai cum facem ?

P.S. eu am mare boala pe doctorii corupti. Cei care dau diagnostice false pentru interese materiale. Am mai scris. OMS-ul stie de treburile astea si este parte la ele, asa ca ii vad ca pe cele mai mari jeguri ale planetei.
Treaba e mult mai complicata . Asa cum am mai scris anterior , in tabara asta intra si servicii secrete , FMI , Banca Mondiala , majoritatea organizatiilor asa zis mondiale , banci , agentii de rating , o enorma parte a presei si multi altii .
A3 face parte din CNN care e anti Trump . Badea e fan Trump pe persoana fizica , dar e strans de...toate alea la serviciu .
Si daca il da afara , moare de foame !
Exista guverne de state patriote care vor sa lupte impotriva acestei mafii si guverne si presedinti care sunt sclavii acestei mafii .
Pentru a nu intra aici in dispute politice , decideti voi cum sunt ai nostri :oops: !!!
Ai nostri sunt slugile slugilor. Nu am vazut atata supunere la niciun alt stat. Astia care ne conduc acum sunt cele mai mari slugi care ne-au condus vreodata. Aia din opozitie mi-au furat banii in toate pozitiile, dar astia imi fura viata.

Cu Badea asa este, motiv pentru care il respect pentru faza aia. A spus multe cu ea.

Daca si acum mai vorbim de dispute politice interne, prefer sa fiu posibil tampit discutand aceste lucruri, decat sa fiu prost. Daca si asta este la nivel de psd - pnl ....vai de capul nostru.

Asa ca poti sa spui mai multe, raspund eu. :D

Sa nu uit de servicii. Pai sunt foarte importante in joaca asta. Spune cam toata lumea ca sunt batalii interne grave si in ele.
Ultima oară modificat Mie Apr 22, 2020 15:06 de către Dan Mitranescu, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
Florin Pata
Mesaje: 902
Membru din: Mie Iun 15, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Stam in casa ?

Mesaj de Florin Pata »

In principiu de pe 15 Mai ! In realitate mai e pana atunci aproape 1 luna , pana atunci se poate intampla orice ! Probabil se doreste o detensionare uriasa a populatiei , care e vizibila peste tot !!!

Avatar utilizator
Florin Pata
Mesaje: 902
Membru din: Mie Iun 15, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Stam in casa ?

Mesaj de Florin Pata »

Dan Mitranescu scrie:
Mie Apr 22, 2020 15:01
Ai nostri sunt slugile slugilor. Nu am vazut atata supunere la niciun alt stat.Astia care ne conduc acum sunt cele mai mari slugi care ne-au condus vreodata. Aia din opozitie mi-au furat banii in toate pozitiile, dar astia imi fura viata.

Cu Badea asa este, motiv pentru care il respect pentru faza aia. A spus multe cu ea.

Daca si acum mai vorbim de dispute politice interne, prefer sa fiu posibil tampit discutand aceste lucruri, decat sa fiu prost. Daca si asta este la nivel de psd - pnl ....vai de capul nostru.

Asa ca poti sa spui mai multe, raspund eu. :D
Pai nu e simplu ?
La noi nu alege nimeni nimic , votul nu conteaza !!! Vin niste platiti cu sondaje si te ''rup la creier'' ca x va lua 200% , vine STS si il dau pe ala cu 200% , luati de aici si ''iubiti-l ca pe fratele vostru'' !
Cu Ciolos cum a fost ? Instant l-au votat toti desi a aparut din neant !
A deranjat PSD/Dragnea ? La puscarie si toti s-au dezis instant de el ca de ciuma ! Acum PSD e ''nivelat'' si joaca in hora si se pupa pe gura !
Repet ce am scris in ultimul mesaj , studiati cine conduce de fapt ''p'acilea'' , ''Sandra Marilyn'' !

Avatar utilizator
Florin Pata
Mesaje: 902
Membru din: Mie Iun 15, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Stam in casa ?

Mesaj de Florin Pata »

Dan Mitranescu scrie:
Mie Apr 22, 2020 15:01
Sa nu uit de servicii. Pai sunt foarte importante in joaca asta. Spune cam toata lumea ca sunt batalii interne grave si in ele.
Pai si in servicii e simplu ! Vii si numesti sef politic un sclav al lor , de obicei cu nume strain....ca noua asa ne place , mai mituiesti cativa ''dinozauri''...generalii din posturile ''cheie''....cat mai santajabili , care incep sa-i rupa pe patrioti , le refuza avansari , le fac mizerii ofiterilor performanti pe care ii marginalizeaza , avanseaza cele mai mari scursuri...etc. !

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Stam in casa ?

Mesaj de Dan Mitranescu »

Florin Pata scrie:
Mie Apr 22, 2020 15:03
In principiu de pe 15 Mai ! In realitate mai e pana atunci aproape 1 luna , pana atunci se poate intampla orice ! Probabil se doreste o detensionare uriasa a populatiei , care e vizibila peste tot !!!
Batalia se da pe controlul maselor.
Religvele controleaza planeta prin manipularea maselor . Protestele de care am tot spus reprezinta forma prin care se conduc statele, prin care se pun guverne ( imi pare rau pentru coincidenta ), prin care sunt lasate impozitele sa iasa din tara ( la fel imi pare rau ) , prin care se comanda si se protejeaza justitia pentru a o avea la mana ( la fel, imi pare rau ... ).
Se controleaza inclusiv sanatatea. Aici putin stiu ca pentru fiecare diagnostic de cancer statul roman sa scoata 40.000 de euro la fiecare 5 ani cat omul reuseste sa duca povara citostaticelor. Cine beneficiaza? Astia care controleaza sanatatea la nivel mondial si care au dictat sa se inchida toat ce le face concurenta, inclusiv la noi. Si nu sunt guverne, sunt din astia pe persoana fizica. :wink:

Raman la parerea ca ce ni se pune in scena este un joc foarte bine gandit, din care vom ramane cu un singur lucru: nu vor mai exista proteste, aceasta fiind principala arma a religvelor in a controla planeta.
Internetul ( lui Bill ) si retelele de socializare sunt urmatoarea arma. Nu stiu aici ce o sa se intample.
Mai banuiesc ceva. Nu o sa se stie si nu voi avea dovada niciodata, dar cred ca vor disparea multi cu izoleta. Trepadusi de ultima speta din caracatita de care vorbim. :wink: Inclusiv din astia care cara copii pentru religve.
Ultima oară modificat Mie Apr 22, 2020 15:35 de către Dan Mitranescu, modificat de 2 ori în total.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”