Stam in casa ?

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Stam in casa ?

Mesaj de Dan Mitranescu »

Un miliard luati Romaniei prin dare de mita si nimeni nu a protestat, nimeni nu a comentat ceva despre Bili.
S-a ocupat fratele Georgel sa ne invete impotriva cui sa protestam. Ce era evident nu putem procesa, importante sunt stirile pe care nu le putem verifica. Cu cateva milioane iti pupa talpile cateva ong-uri . Si astea ne spun cine fura.
Imbarligatul facea legea si conducea tari. Na ca a venit Covidel si l-a belit pe Georgel. :D

Avatar utilizator
Florin Pata
Mesaje: 902
Membru din: Mie Iun 15, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Stam in casa ?

Mesaj de Florin Pata »


Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Stam in casa ?

Mesaj de Dan Mitranescu »

Dan Mitranescu scrie:
Sâm Mai 09, 2020 13:28

Eu cred ca deja sunt luati. Este cea mai plauzibila explicatie a vremurilor pe care le traim.
Le-a taiat si sursele de adrenocrom, asa ca o sa ii vedem si stafiditi de tot. :)
M-am grabit putin. :D
https://www.betootaadvocate.com/breakin ... ijNrY8Y68Y

Avatar utilizator
Florin Pata
Mesaje: 902
Membru din: Mie Iun 15, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Stam in casa ?

Mesaj de Florin Pata »

Am vazut si eu linkul , dar nu cred ca e real , desi mi-as dori !!!

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Stam in casa ?

Mesaj de Dan Mitranescu »

Florin Pata scrie:
Mie Mai 13, 2020 13:44
Am vazut si eu linkul , dar nu cred ca e real , desi mi-as dori !!!
Nici eu nu cred asa usor, chiar daca site-ul pare serios.
O intuiesc de ceva vreme, dar parca nu-mi vine sa cred.
Pe langa faptul ca il vad cu un rol important in mafia de care aminteam, au mai fost indicii;
1. A aparut in direct pe la TV, lucru pe care nu l-a facut niciodata. Asa ca ori il bagau astia in poza, ori simtea nevoia sa dea explicatii pentru ceva de care ii era frica.
2. De pe data de 5 aprilie a disparut din toate stirile pro. Mai are o aparitie pe 18 si atat.
3. Pe fb sunt numai mesaje care il pun intr-o lumina proasta, adica asa cum se face inainte sa arzi o persoana publica fara sa iti pui populatia in cap.
4. Ne-au dat astia drumul din case, asa ca misiunea s-a incheiat cu bine. Daca este ceva nasol, sigur se intoarce si corona. :)

Sa ma uit si pe Antena 3, ca daca acum a devenit PARTENER CNN nu se mai poate contesta valoarea stirilor de pe acest post. :D Le-a tradus CNN-ul in romana astora care isi luau lumina de la marile posturi americane. :D

P.S. indiferent ca este intuitie sau paranoia, trebuie sa recunoastem ca povestea este captivanta ! :D

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Stam in casa ?

Mesaj de Albert »

Dan Mitranescu scrie: sa-ti capeti respectul de a fi protejat de vreo regula.
Tu nu esti protejat din respect ci ca si cotizant. Mai ales pe praful asta si la cum "creste" site-ul orice leuț conteaza. Si n-ar fi o problema daca ar fi totul transparent dar se face si asta pe șestache, cum sunteti obosnuiti. Tocmai tu sa dai lectii despre respect....nu ti-e rusine?
Dan Mitranescu scrie: "Bestia din Rahova...
Iar ai uitat yutubu' pe manele cand scrii pe forum. Mai corect e "buticaru' din Rahova nu reusete sa ia banii celor care ii au". Ti-as mai da exemple despre situatia ta dar mi-e ca le copiezi ai pe astea cum ai facut cu swingerele alea bune :)

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Stam in casa ?

Mesaj de Albert »

Vladut Mateianu scrie: Mai.....
..Mateianu, nu mai bine iti vezi tu de tărâțele tale si nu mai ataci voit 'ntelijent userii care iti fac trafic pe forum?
Mai bine ignora-ne si bucura-te ca mai dam un click pe aici in timp ce tu te bati pe burta cu băjeții ăia cu nume si prenume care dau 2 lei pe-un baner si un articol scris cu picioarele.
E pacat ca ai ajuns si tu sa te faci de băcănie. Ce-i drept in situatii de criza se vad caracterele.

Sanatate maxima va doresc.

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Stam in casa ?

Mesaj de Dan Mitranescu »

Albert scrie:
Mie Mai 13, 2020 22:20
Dan Mitranescu scrie: sa-ti capeti respectul de a fi protejat de vreo regula.
Tu nu esti protejat din respect ci ca si cotizant. Mai ales pe praful asta si la cum "creste" site-ul orice leuț conteaza. Si n-ar fi o problema daca ar fi totul transparent dar se face si asta pe șestache, cum sunteti obosnuiti. Tocmai tu sa dai lectii despre respect....nu ti-e rusine?
Dan Mitranescu scrie: "Bestia din Rahova...
Iar ai uitat yutubu' pe manele cand scrii pe forum. Mai corect e "buticaru' din Rahova nu reusete sa ia banii celor care ii au". Ti-as mai da exemple despre situatia ta dar mi-e ca le copiezi ai pe astea cum ai facut cu swingerele alea bune :)
Fatalache, eu am impartit mancarea cu oamenii astia pe care spui ca ii platesc pentru site. Prostovane, asta se numeste prietenie si respect pe viata intre barbati.

Eu nu la ei ma refeream ca am o relatie bazata pe respect.
Ma refeream la tot forumul prostule, ca eu iti trag la .... de fiecare data si nu iti tine nimeni partea, nimeni nu se supara pe mine nici direct si nici sub alta forma. Iti dai seama ca nu te mai bagam in seama daca aveam cea mai mica pierdere morala sau materiala, dar cand simt ca oamenii nu ma penalizeaza pentru ce fac, pai ti-o dau si cu mai mare placere.
Este evident ca viata ti-a demonstrat de foarte multe ori cat esti de prost, motiv pentru care nu mai ai curajul sa te expui public, dar ai dat de unul care a incearca sa faca ce nu reusesc usor oamenii destepti: sa fie mai tampit ca prostul.
Asa ca avem de lucru.
Ultima oară modificat Mie Mai 13, 2020 23:07 de către Dan Mitranescu, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Stam in casa ?

Mesaj de Albert »

Mdeah. Vad ca-ti revii, probabil ai primit un awb verificabil pt container si ai iar putina culoare in obraji :) Mai spune-ne despre tine, respectatule. Baga mare, injura, jigneste ca un adevarat ce esti. Doar ai pile aici, scrii ce vrea muschiul tau de chinez de Rahova. Si baietii, jmekerii, se râd cu respect pentru ca injuri cu foc un user pe net.
Da' dāștept mai esti mai Dănuț, dăștept tare :))

Sanatate maxima iti doresc.

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Stam in casa ?

Mesaj de Dan Mitranescu »

Albert scrie:
Mie Mai 13, 2020 23:07
Mdeah. Vad ca-ti revii, probabil ai primit un awb verificabil pt container si ai iar putina culoare in obraji :) Mai spune-ne despre tine, respectatule. Baga mare, injura, jigneste ca un adevarat ce esti. Doar ai pile aici, scrii ce vrea muschiul tau de chinez de Rahova. Si baietii, jmekerii, se râd cu respect pentru ca injuri cu foc un user pe net.
Da' dāștept mai esti mai Dănuț, dăștept tare :))

Sanatate maxima iti doresc.
Da muiere, asa sunt barbatii.
Cine te-a injurat panarama? Poate ne ofera viata posibilitatea sa ne intalnim, ca sa inveti si treaba asta.
Oricum, am o vaga impresie ca ne-am vazut si te stiu.
Esti un fatalache pe la 1,80m , mic in umeri, mare in popou, cu o fata de bufnita vesela, vorbesti intruna si te porti la costum.
Ala esti ?

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”