PTR SECTIUNEA INCEPATORI

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

AUGUSTIN DUMITRACHE
Mesaje: 27
Membru din: Dum Ian 01, 2006 23:51
Puncte: 0
Localitate: NAVODARI

Mesaj de AUGUSTIN DUMITRACHE »

am inteles :oops: :wink:

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Augustin

sa nu te sperii de tot ce vorbesc baietii ! Intreaba ce vrei sa afli si asa cum ti s-a raspuns la prima intrebare tot asa vei avea si restul de postari de acum incolo . Numai trebuie sa intelegi ca noi mai si glumim intre noi pe aici si chestia asta nu are nici o legatura cu tine . Ai nimerit bine - vei avea ce invata de la baietii nostri ! In schimb daca esti prea rigid cu baietii vei fi ocolit in prima faza si eliminat in urmatoarea ! Percepe sistemul si incearca sa profiti de el .

AUGUSTIN DUMITRACHE
Mesaje: 27
Membru din: Dum Ian 01, 2006 23:51
Puncte: 0
Localitate: NAVODARI

Mesaj de AUGUSTIN DUMITRACHE »

ok momentan nu pot sa ma bag in unele discutii , doar asa de dargul de a vorbi nefiind in cunostinta de cauza , eu momentan sant cam la inceput de drum si citesc parerile la mai toti de pe forum.....
de aceea sant si putin mai'' rigid'' dar pe parcurs am sa devin si mai maleabil :wink:

Avatar utilizator
ronaldo
Mesaje: 54
Membru din: Mie Dec 28, 2005 14:29

rasp

Mesaj de ronaldo »

@ Augustin


Nu treb sa te speri de dialogurile putin acide ,gandeste-te ca e iarna si amicii au mai mult timp de stat la tastatura,asta pana in martie cand incepe beleaua,atunci de la teorie treci la practica,si slava domnului sant destui pescari adevarati pe site-ul asta de la care poti sa inveti. Dar prima lectie imi permit sa ti-o dau eu( chiar dc nu sant in masura) NU BEI NU PRINZI.

Avatar utilizator
tudorgabriel
Mesaje: 145
Membru din: Dum Ian 16, 2005 19:44
Puncte: 0
Localitate: galati

Mesaj de tudorgabriel »

S-o crezi tu ronaldo ca stam acasa ,te mananca stiuca spre Delta ,nu mai stati,pe EA :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
ronaldo
Mesaje: 54
Membru din: Mie Dec 28, 2005 14:29

as

Mesaj de ronaldo »

Te cred ,ca si noi santem putin "nebuni" ultima iesire la crap a fost pe 15 dec. .Si chiar am prins,tot in delta, E posibil ca prima iesire pe anul asta sa fie pe 1 feb., si tot in delta

Avatar utilizator
tudorgabriel
Mesaje: 145
Membru din: Dum Ian 16, 2005 19:44
Puncte: 0
Localitate: galati

Mesaj de tudorgabriel »

Mare nebunie,eu am fost pe 2 ianuarie la Revarsarea si am prins cu prietenul meu doctor aprox 30 kg de stiuca,am oprit 2 la 3 kg si restul....in balta :lol:

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Ronaldo, Ronaldo.......
Cum ciupesti ceva , cum o iei razna ! Pe 1 februarie incepe prohibitia la stiuca, care dureaza pana pe 15 martie !
Asa ca doar la crap putem merge pe 1 feb. ! Asta daca nu ti-e frica ca-ti ingheata cocoselul..... :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
ronaldo
Mesaje: 54
Membru din: Mie Dec 28, 2005 14:29

rasp

Mesaj de ronaldo »

Vladut.Vladut, nu te stiam mare amator de stiuca , din cate imi aduc eu aminte ai o amintire putin neplacuta legat de doamna sttuca. Evident ca la crap megem, cat despre cocosel il invelesc bine, :D :D

turlostanu
Mesaje: 27
Membru din: Mar Sep 27, 2005 2:26

Mesaj de turlostanu »

cu tot respectul datorat varstei domnului Fane Cocolos, trebuie sa-i reamintesc faptul ca nu e frumos sa vorbesti astfel despre un om pe care nu-l cunosti - ma refer evident la Terente-.Nu inteleg ce aveti cu el si de ce va deranjeaza atat de tare ca l-a salutat pe Plesu?Terente este un baiat extraordinar care vrea sa invete mult si care deja a evoluat foarte tare sub indrumarea baietilor de la Senzor.Va multumesc domnule Fane .

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”